pühapäev, mai 16, 2010

Eesti mõisavalitsejad Venemaal – kahe Eesti farmeri lood ehk pollumajanduse voimalikkusest Venemaal

12. mai Päewalehe Ärilehe-lisas ilmus mul pikk lugu 39-aastasest Reimo Viismast (fotol piraka päevalillepeaga), kes juhib Venemaal nii suurt majandit, et kui ta tahab oma kõige kaugemale põllule minna, siis ta peaks justkui Tallinnast Viljandisse sõitma. Kuna Ärilehe lood lähevad online-versioonis üles teatud viivitusega, siis saab seda lugu koos lehes ilmumata täienduseta lahkesti siit lugeda.

Kõigepealt lugu, mis ilmus lehes:
150 kilomeetrit, ütleb Viisma kõige kaugema põllu kauguseks Buguruslanist, kus asub Taani kapitalile kuuluva, kuid Tallinnas peakorterit pidava Trigon Agri suurim põllumajandusettevõte Venemaal. Ajavahe on seal Tallinnaga kolm tundi. Lähim suurlinn, Samaara asub 180 kilomeetri kaugusel. (Kes tahab kaardilt otsida, siis Buguruslan asub Samaara ja Orenburgi oblasti piiril. Orenburgist kõvasti ülesspoole, Tatarstani ja Baškiiria suunas.-J.P.)
Seal, sisuliselt Lõuna-Uuralite jalamil kamandab Viisma 40 000 hektaril teravilja kasvatamist ning kokku 4500-pealise veisekarja kasvatamist. Põllumaad plaanib Viisma laiendada isegi kuni 50 000 hektarini.
Eesti mastaapidega harjunud põllumehe jaoks on see meeletult palju. Nõukogude ajal oli Eesti suurimate kolhooside pindala 15-20 000 hektarit, aga põllumaad oli sellest umbes pool. Viismal on suurim põld ainuüksi ligi 900 hektarit. ”Kombaini seal teises põllu servas enam ei näe, jääb juba kumeruse taha,” räägib Viisma.
”Ilmselt pole ükski eestlane kunagi nii suurt põllumajandusettevõtet juhtinud?” küsin.
”Ilmselt ei ole küll,” vastab Viisma naerdes. Ameerika kohta andmed muidugi puuduvad.
Trigon Agri on oma põllumajandusettevõtet Orenburgi oblasti mustmullavööndis loonud 2007. aastast. Algul juhtis seda 50 000 elanikuga Buguruslanis Tarmo Virkus, aga viimased poolteist aastat Reimo Viisma.
Põllumajanduse võimalikkuse kohta Venemaal ütleb Viisma: a) ”See on valus, et Venemaal täna veel korraliku viljahinda ei ole.” ja b) ”Piimatoodang ennast mingil juhul Venemaal ära ei tasu, sest see piima hind on täiesti olematu.”
”Miks siis Trigon Agri on Orenburgi oblastisse rohkem kui kahe aastaga investeerinud suursujärgus miljard rubla (33 miljonit dollarit) kui miski pole hea?” ei saa ma aru.
Viisma vastab, et lootus on selles, et see ei saa nii edasi jääda. ”Venemaa põllumajandus peab tõusma, kus ta pääseb! Ega Venemaa ei taha seda näha, et ta peab leiba ja piima hakkama sisse ostma,” seletab Viisma Eestis hästituntud investeerimispankuri Joakim Heleniuse loodud Trigon Agri loogikat.
Põllumajandusse investeerimine hakkab Venemaal popiks muutuma. Moskva majandusajakiri Ekspert avaldas hiljuti tabeli 32 suurimast investeerimisplaanist Venemaal möödunud sügisel. Neist viis olid otseselt seotud põllumajandusega – kaks linnuvabriku kompleksi (investeeringud vastavalt 100 ja 70 miljonit dollarit), kaks piimafarmi (33 ja 30 miljonit dollarit, vastavalt 3300 ja 1200 pead) ja üks seakasvatuskompleks (138 miljonit dollarit!) Nii et isegi Venemaa mõistes Heleniusel ja Co täitsa arvestatavad tegijad, sest peale Buguruslani on neil Venemaal veel kolm suurt majandit. (veel on Pensa oblastis, kus põhiline samuti teraviljakasvatus, Stavropoli krais Ipatovos, põhiline ka teraviljakasvatus, ja Pihkva oblastis Gdovi lähedal, põhiline piimakarjakasvatus-J.P.)
Venemaal on põllumajandusega tegelemine muidugi hoopis teine lugu kui Eestis. Mõned asjad tuleb seal endale kohe hästi selgeks teha, kui tahad olla edukas farmer.
Näiteks piimatootmine. Buguruslani lehm annab Viisma sõnul Eesti kollegist poole vähem piima. Piimaliitri eest maksavad Samaara ja Orenburgi tööstused vahemikus viis kuni 12 rubla (kaks kuni viis krooni) - talvel rohkem, suvel vähem. Kõva sõna oleks, kui saaks piimatootmise omadega nullis hoida, hindab Viisma.
Aga piimatootmisest loobuda ei saa, õigemini ei tohi, sest see on poliitiliselt oluline küsimus! See tehti Viismale kohaliku võimu poolt kohe selgeks. ”Kuberneri eesmärk on, et piimatoodang ei tohi mingilgi määral kukkuda ega ükski pea ei tohi väheneda,” ütleb Viisma. Järelikult tuleb lüpsta.
Kohaliku võimuga läbisaamine on Venemaal ükskõik mis alal A ja O. BuguruslanAgro nr 1, nii kõlab Trigon Agri Orenburgi-ettevõtte nimi, maad asuvad laiali kolmes rajoonis. Oblastis teist nii suurt põllumajandusettevõtet Viisma andmetel pole. Seetõttu on neil veidi kergem, kuna võimud suhtuvad nii suurde tegijasse pigem positiivselt.
Aga see ei tähenda, et kohaliku võimuga oleks lihtne. Põllumajandus käib Venemaal endiselt oblastivõimude plaanide järgi.
“Kohalik rajoonijuht teeb meile kõiksugu plaane. Umbes nii, et maisi tuleb külvata 4000 hektarit,” räägib Viisma. ”Ma teen talle selgeks, et maisi me ei külva üldse, sest see pole kasumlik toode, aga ta vastab, et te ei saa nii teha, sest oblastis on otsustatud, et te peate külvama! Ja räägib, et kümme aastat on juba nii külvatud. Me muidugi ei külva! Sellest nad üldse aru ei saa - kuidas nii, et oblastis ju otsustati teistmoodi. Meie jälgime ju turgu, et mida on mõtet külvata.”
Aga nagu mingit rahalist abi on vaja, siis on kohalik võim kohe kohal. Sotsiaalabiks raha küsimine edukatelt ettevõtetelt on Venemaal tavaline praktika. Palutakse toetada üritusi, ehitada koolile uus katus, osta küladesse busse linnasõitmiseks, osta lastele tuusikuid jne, loetleb Viisma kohaliku võimu soove.
”Nende soovid on kohati nii suured, et see paneb ikka imestama,” lausub Viisma. ”Ilmselt nad vaatavad, et imekombel tuli mingi investor ja nüüd tuleb temalt võtta nii palju kui võimalik ja nii kaua kuni veel saab.”
Viisma juhitav ettevõte teeb koostööd kaheksa endise kolhoosiga, kellelt renditakse maad ja hooneid. Maad rendib Trigon Agri tütarfirma kas pikaajaliste, tavaliselt 49 aastaks sõlmitud, lepingute alusel omavalitsustelt või lühiajaliste lepingute alusel endistelt kolhoosnikelt. ”Maad kontrollimegi rendilepingute kaudu,” ütleb Viisma. Loomad on kõik Viisma juhitava ettevõtte omad, aga laudad renditakse.
Põldude kohta ütleb Viisma, et must muld peaks kindlasti andma kaks korda suuremat saaki kui Eestis, ja seda väiksemate kuludega, aga esialgu jääb saagikus Eesti keskmisele veidi alla.
”Kui me tulime, siis osa põlde olid maha jäetud, teiste ettevalmistus oli väga nõrk. 15 aastat pole Buguruslani kandis ükski põld väetist näinud!” seletab Viisma nõrga saagikuse tausta. ”Selles aastaks on meie põllud esimest korda korralikult ette valmistatud. See peaks tulema näitav aasta, et mis on võimalik üldse nendelt põlduselt saada. Viies aasta peaks olema juba täismäng.”
Põhiline on nisu, päevalill, rukis ja mais. Eelmisel aastal müüs Viisma vilja 150 miljoni rubla (60 miljonit krooni) eest ja veel 30 000 tonni vilja seisis märtsis elevaatorites. Ootas paremat hinda. Venemaal kerkib kevadel alati vilja hind. Seejuures oli eelmisel aastal Venemaal põud (supersaak oli 2008. aastal). ”Meil osa põlde kuivasid täiesti maha. kolme kuu jooksul ei tulnud ühtegi tilka vett,” meenutab Viisma.
BuguruslanAgro keskmine palk on Viisma sõnul 7-8000 rubla (2800-3200 krooni), mis jääb Venemaa keskmisele üksjagu alla, aga tegemist on ka äärealaga. Traktorist-kombainer võib hooajal teenida 25 000 rubla (10 000 krooni) kuus, aga talvel istub miinimumpalgal. Parimad lüpsjad teenivad 9000 rubla (3600 krooni) kanti kuus.
Hea tööjõu probleem on valus, tunnistab Viisma. Tippspetsialistid, juristid ja raamatupidajad, on ta kõik toonud Samaarast ja Orenburgist. Maksab neile alates 50 000 rublast (20 000 krooni). 60-70 000 rubla (24-28 000 krooni) eest võid saada juba päris hea spetsialisti, ütleb Viisma.
Kohalikud noored on enamuses lihtsalt küladest lahkunud. Need, kes ei taha olla traktorist või loomakasvatajad. Siiski-siiski, Viisma tunnistab, et kui pakkuda häid tingimusi, siis on haritud noored hakanud tagasi tulema.
”Nüüd võtsime tööle paar noort kohalikku agronoomi, kes lõpetasid just kooli ja kes on sellise veidi moodsama mõtlemisega,” räägib ta. ”Vanemate agronoomide jaoks on kõik asjad uued, kõik asjad tehakse absoluutselt teistmoodi, kui nemad on harjunud. See väide on neil kogu aeg – aga me oleme elu aeg nii teinud, miks te arvate, et peab teistmoodi tegema!”
Viisma sõnul panustab ta palju endiste kolhoosnike ümberharimisse ja koolitamisesse. Parimad käivad Saksamaal messidel. Aga Venemaa areneb nii kiiresti, et paljude Lääne tootjate esindajad on nõus tulema kasvõi Venemaa kolkasse, et aga vaid oma tehnikat, väetisi jms näidata ja õpetada.
”Sealkandis on aeg seisma jäänud alates sellest, kui kolhoosid laiali lagunesid,” räägib Viisma. ”Vanasti nad olid harjunud, et kui oli vaja, siis nad tegid igal juhul 100 hektarit päevas külvi või taimekaitset, aga täna nad õnneks juba ikka vaatavad, et kui on 50 m/s tuul, siis nad ei lähe põllule!”
Viisma rõõmustab, et pooleteise aastaga ta juba näeb osa kohalike tööharjumuste muutumist paremuse poole. ”Ütleme et 60 traktoristist 15 on juba sellised, kelle masin on puhas, kellest on näha, et inimene hoiab oma tööriista,” kirjeldab Viisma. ”Järgmised 15 on sellised, kellele pead meelde tuletama, et tee puhtaks. Ülejäänud 30 on siis sellised, keda sa pead jälgima. Osadel on ikka selline arusaam, et palga ma saan selle eest, et ma hommikul üldse tööle tulin ja kui ma midagi teen, siis ma peaks juba preemiat saama.”
Vanematest meestest paljud aga üldse keelduvad töötamast uue tehnikaga. GPS-i ja arvutitega varustatud traktori eest löövad nad risti ette ning ei julge traktorile isegi ligi minna. ”Noor ja tahtja õpib väga ruttu, ilma mingi küsimuseta. Kui ta veel tunneb ka, et ta saab hooaja eest väga head raha, siis ta teeb hea meelega tööd,” räägib Viisma.
Tõsine probleem oli Viismal algusest saadik see, et kohalikud ei usaldanud teda eriti. Ikkagi välismaalane. Pealegi kahtlasest Eestist. Pronkssõduri-lugu teab seal iga viimanegi inimene, lausub Viisma.
”Neil on minusse selline suhtumine, et ah jälle üks üritaja. Et neid on siin kogu aeg käinud, küllap korjate varsti oma tehnika kokku ja lähete jälle ära, aga meie peame siin edasi elama ja hakkama saama,” räägib Viisma.
”Kas neil ei ole hea meel, et keegi tuli oma rahaga nende juurde ja hakkas arendama maha jäänud põllumajandust?” uurin.
”Tihti nad jah nii ei mõtle,” ütleb Viisma.
”No aga kas kohalikele ei ole siis oluline, et üle aastate saavad nad kindlal kuupäeval iga kuu kokkulepitud palka?” uurin edasi kohalike suhtumist.
”Vot see on neile väga oluline,” ütleb Viisma. ”Neil on tekkinud perspektiiv, nagu nad ise tunnistavad. Kindlasti on see elavdanud elu külades. Poemüüjad on meiega väga rahul!” Või veel!
Mis on nagu luterlasele aamen kirikus, see on Viismale pidev töötajate kontrollimine. Kohalikud on aastakümnetega harjunud kolhoosi tagant ”võtma”. Lisaks polnud osades külades keegi viis aastat palka saanud. Elama aga pidi.
”Lüpsja on harjunud võtma igal hommikul paar liitrit piima ja viima seda endale, emale, tädile – ühesõnaga kogu suguvõsale,” räägib Viisma. ”Nad ei saa sellest kuidagi aru, et nüüd sa saad õigel ajal kogu oma palga kätte, aga selle-eest ära sa enam piima võta. Sellest nad üldse aru ei saa. Enda arust nad mingit kurja ei tee.”
Teiseks on kõigil kohalikel kodus omad sead, lehmad, kanad-kuked. Nad on alati harjunud võtma nende jaoks sööta, vilja ja heina kolhoosi varudest. Kohalikud seda varastamiseks ei pea, Viisma jaoks aga on see vargus.
Viismal ei jäänudki muud üle, kui ta lõi oma turvaosakonna. Neli inimest kahel autol sõidavad mööda rajoone ringi ning teevad äkkvisiite lüpsile või silopanekule. ”Künni ja külvi ajal lihtsalt seisavad kõrval ja jälgivad,” räägib Viisma. ”Hoojal oleme isegi juurde palganud inimesi. Et nad näiteks vilja koristamise ajal jälgiksid, et kombaini viljapunker ikka tühjaks lastakse ja sinna midagi sisse ei jäetaks.”
Tegelikult on see muidugi puhas profülaktika varastamise vastu, sest igal pool nagunii ei jõua kõrval seista. Et mingilgi määral seda varastamist tagasi hoida, nagu ütleb Viisma ise. ”Aga on täitsa olemas selliseid inimesi, kes väga hea meelega teevad tööd ning ei varasta,” lisab ta positiivsemat nooti. ”Nad saavad aru, et selle eest nad saavad palka.”
Juhtimisstiil peab ka Venemaa kolkas olema hoopis teine. ”Pead andma kindla, kõva häälega käsu ja kindla tähtaja, millal peab tehtud olema,” õpetab Viisma. ”Aga isegi kui midagi kokku lepid, siis sa ikkagi ei saa olla kindel, et see nii ka tehakse. Kindlasti pead pärast minema kontrollima.”
Teine asi - kui sa ootad, et inimesed mõtlevad kaasa ja tulevad tiimina kaasa, siis seda Viisma sõnul eriti ei ole. Kolmas asi – planeerimine on täitsa tundmatu asi, kohalikud on harjunud elama üks päeva korraga. ”Eriti ei saada aru, et talvel peab juba arutama, mida me kevadel teeme,” räägib Viisma ”Nad vaatavad, et praegu veebruar, siis tuleb veel märts, aprill, alles siis mai – mida me täna seda veel arutame, kui külv alles mais! Selline on nende reaktsioon.”
Venemaal on lihtsalt teistsugused kombed, aga raskused kompenseerib Reimo Viisma kindel teadmine, et põllumajandus peab hakkama Venemaal sisse tooma. Paari aasta pärast tahab ta kindlasti lõigata mustalt mullalt korralikku kasumit.

VEIDI TÄIENDUSEKS LEHELOOLE:
Viisma: ”Meil on mustamullavöönd, see on põhiline, mida me seal taga ajame. Me oleme täna seal ainukesed suured tegijad. Selles suhtes on meil võimalik valida, millist põldu võtame, kus on parem kvaliteet, põllu asukohta näiteks. Endisi kolhoose pole seal praktiliselt järgi jäänud, moodsaid holdinguid praktiliselt polegi. Oblastis oleme ühed suuremad tegijad. Kõrvaloblastis (Samaara oblastis) asub üks suur holding – Blackearth Farming, neil 60-80 000 ha, lähevad ka mööda mustmullavööndit. Ka väliskapital.
Venemaa riiklikust põllumajandusprogrammist erilist abi ei ole. Sellisesse kohta nagu Buguruslani see raha kunagi ei jõua. Sisuliselt läheb abiraha otse pangale. Meie saame otseselt dotatsiooni riigilt väetisele – 40 protsenti, mis on tegelikult väga suur summa, eelmine aasta saime nt 21 miljonit rubla - ning sellest aastast peaksime hakkama saama piimale. Enne ei saanud, sest seal kriteerium, et loomad peavad aasta otsa olema sinu omad. Meil alles eelmisest aastast loomad meie omad.
Kohalikust elust. Suur vahe on inimestes ja nende elul, kui võrrelda isegi Buguruslani linna ja endisi kolhoosikeskusi. Äärmiselt suur vahe kõiges – inimestes, suhtumises, elukvaliteedis. Linnas on ikkagi inimesi, kellel on oma arvamus ja vaade elule, aga külas on selles suhtes ikka väga raske seis. Seal on kõik elu jäänud nagu oli. Endiselt on külas lipp-lapi peal kõik need majad, aiad, laudad. Kuidas nad seal elavad, see on ikka päris arusaamatu. Hoovis ei ole mingit niitmist. Üks rada läheb ukseni, teine vetsuni ja hein on selle umber üle pea. Linnas on see asi ikka veidi teistmoodi.
Harjumatu oli näha, kuidas vihmaga kaovad lihtsalt teed ära. On tee, aga sajab kolm päeva vihma ja kõik – läbi enam ei saa. Kõik elu seisab külas, lapsed kooli ei saa, piim läheb mahutites hapuks. On tulnud ka seda ette, et piim on tulnud sellepärast maha kallata. Sa ei saa lihtsalt seda piima kätte!”

HEIKI VOLVERI LUGU, KES JUHIB TRIGON AGRI PIIMAFARMI TEISPOOL PEIPSIT GDOVIS:
Investeeringute äratasumiseks kulub vähemalt kümme aastat, ütleb Pihkva oblastis Trigon Agri piimafarmi juhtiv Heiki Volver (fotol oma vasikate juures).
Volver juhib Gdovi lähedale piimafarmi rajamist 2006. aastast. Tänaseks on farmis loomi kokku tuhande ümber, neist veidi üle pooled on lüpsilehmad. Plaan on lüpsilehmad arv viia vähemalt 1200, võib olla isegi 1600 loomani. Lisaks oleks siis samapalju noorloomi.
Esimest korda kasumisse, enne maksude mahaarvamist, plaanib Volver jõuda selle aasta lõpuks. Kui farm hakkab ükskord täisvõimsusel tööle, peaks tootluseks tulema 20 protsenti, loodab Volver.
Investeerinud on Trigon Agri sellesse Pihkva oblasti kõige moodsamasse ja suuremasse tegutsevasse piimafarmi teinud kõvasti: kompleksi ehitusele kulus ligi 400 miljonit rubla, veel 100 miljonit kulus tehnika, sisseseade ja loomade ostmiseks. Umbes 80 miljonit rubla kulub veel, kokku tuleb investeeringuid 550 miljoni rubla (18 miljonit dollarit) kanti.
Venemaalt palkas Volver vaid ehitajad. Kogu tehnika, loomad ja seemned 1300 hektarile sööda külvamiseks toob Volver Eestist. Nii on odavam ja kvaliteetsem.
Kui osta traktor Eestist, makstes seejuures veel 20 protsenti tollimaksu, siis tuleb ikka jämedalt võttes veerand miljonit krooni odavam kui ostes Venemaalt. Ükskõik mis tehnika on Venemaal suhteliselt kallis, igal alal.
Volver räägib, kuidas eelmisel suvel oli vaja ühe traktori käigukast ära vahetada. Traktori-firma esindus Peterburis ütles hinnaks 600 000 rubla ning tarnimise tähtajaks kaks nädalat. Eestist sai sama kasti viie päevaga ning koos kõikide tollimaksudega läks maksma üle kahe korra vähem.
Maa on Pihkva oblastis veel vähemalt õnneks üksjagu odavam kui Eestis, rõõmustab Volver. Kui Trigon Agri tütarfirma maade kokkuostmist 2006. aastal alustas, siis maksis üks hektar vormistatud ja katastris maad 600 euro ümber. Praegu maksab hektar sellist maad 350-400 eurot.
Vormistamata maa on odavam. Kui osta kohalikelt põllumaa ”osak”, mida neile 1990-ndate algul tasuta jagati, siis maksab hektar 220 euro ümber. Aga siis peab ise tegelema maa katastrisse vormistamisega ning see võtab vähemalt kuus kuud aega. Maade ostmisega Volveri sõnul suuri probleeme pole, sest söötis maad on ümberringi palju.
Kui oled aga juba põllumaaomanik, siis tuleb arvestada ühe Venemaa omapäraga. Nimelt on prokuratuuril kohustus kontrollida, kas maad kasutatakse sihipäraselt. ”Eelmine aasta korraldas kohalik prokuratuur meile suure kontrolli,” räägib Volver. ”Kõik põllud käisime läbi. Pretensioone polnud.” Sama hoolsalt käib prokuratuur kontrollimas ka lautasid, et kõik ehitus- ja muud kõikvõimalikud nõuded oleksid täidetud.
Välisinvestor on selles mõttes hoolsa kontrolli all. Volver ütleb, et neil on algusest peale olnud põhimõte ajada näpuga järge mööda Venemaa seadusi ja määrusi ning teha kõik nii nagu peab. Ei mingeid altkäemakse kellelegi, ütleb Volver oma põhimõtteks.
Töötajate kohta ütleb Volver, et nendega erilisi probleeme pole. ”Ega inimestel pole vahet,” räägib Volver, kes enne Gdovi tulekut juhtis aastaid Hummuli Agrot. ”Mul oli endises kohas joodikutega samamoodi probleeme kui siin!” Kolme aasta jooksul on Volver joomise pärast lahti lasknud vaid kolm-neli inimest.
Töötajaid on Dobrutši-2 nimelises piimafarmis 38. Peale Volveri enda on Eestist veel peainsener ja lauda perenaine ehk peazootehnik. Keskmine palk on Volver farmis suurem kui Buguruslanis - 14 000 rubla (5460 krooni).
Volver meenutab, kuidas kohalike jaoks oli alguses arusaamatu, kuidas saab nii suures farmis töötada nii vähe inimesi. ”Kui tulime, siis meile üritati igal pool selgeks teha, et meil on vaja vähemalt kolme veterinaari, hulk seemendajaid, mitut sootehnikut jne. Ma ei saanud aru, et kuidas ma neile tööd peaksin leidma?” räägib Volver. ”Kohalikud siiani tunnevad meile kaasa, et peate nii palju tööd tegema ja et isegi direktor peab ise kõik ära tegema.”
”Aga eks kõik muutub, sest ma vaatan, et ka kohalikud ettevõtjad on hakanud mõtlema, kuidas tööjõukulusid vähendada ning muutma töövõtteid,” lisab Volver.

VEEL ÜKS LUGU HEIKI VOLVERI TEGEMISTEST (see on nüüd veidi üldistavam lugu põllupidamisest Gdovi rajoonis, see lugu ilmus Päewalehes aprilli alguses).
Kaks vaadet põllumajandusele teiselpool Pihkvat – positiivne ja nukker
Venemaal tasub põllumajandusega tegeleda, ütleb välismaalane. Kohalikud teiselpool Peipsi järve arvavad, et see on ainult hulludele.
Kallastelt otse üle Peipsi järve asub Pihkva oblasti Gdovi (Eesti-päraselt Oudova) rajoon. Selles üsna mahajäetud Venemaa kolkas töötab kaks täiesti erinevat farmi – üks on taanlaste investeerimisfirmale Trigon Agri (peakorter Tallinnas) kuuluv ettevõte Dobrutši 2 ja teine on endise sovhoosi Kommunaar samanimeline järglane.
Dobrutši on uhiuus ning Eestist kümnendiku võrra suurema Pihkva oblasti kõige võimsam ja moodsam töötav farm. Selle juht, Tõrvast pärit Heiki Volver pakatab optimismist. Kommunaari farmid ja hooned on 1960-ndatel kuidas-juhtub-stiilis ehitatud ning lagunevad. Endise sovhoosijuhi Valeri Demjantšuki lemmiksõna on „vsjo brosili“ ehk kõik on maha jäetud.

Kommunaari kontor asub rajoonikeskusest Gdovist ligi 70 kilomeetrit eemal keset suuri metsi Pervomaiski asulas vana puumaja ühes toas, kus on neli kulunud lauda ja üks vana arvuti. Kogu arvepidamine käib pastaka ja suurte kaustikute abil. Demjantšuk (istub siin fotol oma direktorilaua taga) kamandab 15 inimest. Nad peavad 185-pealise karja, neist lüpsilehmi on 70. Lisaks veel veidi sigu. Maad on ligi 600 hektarit. Piima müüvad kombinaadile seitse rubla liiter (2,7 krooni). Rohkem ei maksta kehva kvaliteedi pärast. „Meile öeldi, et meie piimas on vesi. Meie ei saa aru, kust see tuleb? Meie küll vett sisse ei vala...“ laiutab Kommunari nõutu pearaamatupidaja käsi.
Volveri farmis on loomi kokku tuhande ümber, neist veidi üle pooled on lüpsilehmad. Plaan on lüpsilehmad arv viia vähemalt 1200, võib olla isegi 1600 loomani. Lisaks oleks siis samapalju noorloomi. Maad on neil kokku ostetud 1300 hektarit, tulevikus on vaja 500 hektarit veel juurde.
Piimaliitri eest maksab Peterburis asuv kombinaat, kes saadab iga päev oma autod sinna 200 kilomeetri kaugusele järgi, taanlaste farmile kaks korda rohkem kui saab Kommunaar – 15 rubla (5,9 krooni). Maksab rohkem, sest nad toodavad I sordi piima. Kui Volveri farm suudaks juba toota kõrgema sordi piima, siis oleks hind veel kümme protsenti kõrgem. Igal juhul maksab Peterburi kombinaat piima eest rohkem kui Eestis.
Heiki Volver ütleb, et see-eest on ka piima kvaliteedinõuded väga ranged. „Kohe oluliselt rangemad kui Eestis,“ ütleb Volver, kes enne Gdovi tulekut juhtis aastaid Hummuli Agrot ning on põllumajandusega Eestis hästi kursis. „Siinse piima I sort oleks Eestis kõrgem sort.“
Kommunari juht Demjantšuk räägib, et lootis väga 2000-ndate keskel algatatud põllumajanduse rahvuslikule programmile Venemaal. Kolm aastat tagasi võttis ta programmi raames kaks miljonit rubla (800 000 krooni) laenu ning ostis kaks traktorit, külmutusseadmed ja heinapressid. Nüüd on ta hädas laenu tagasimaksmisega.
„Ma väga rõõmustasin, kui krediiti anti, sest piima hind oli siis normaalne – kümme rubla -, ja võis elada,“ räägib Demjantšuk. „Aga siis kukkus piima hind kolm rubla ja säh sulle! Nüüd vingerdame kuidagi.“
Laen tuleb tagasi maksta viie aastaga, esimene aasta oli maksepuhkus. Iga kvartal maksab Kommunaar pangale 160 000 rubla (62 500 krooni).
Keskmine palk on Kommunaaris 6000 rubla (2340 krooni), aga selle raha eest on raske inimesi tööle motiveerida. „Kevadtööd on kohe algamas, aga traktoriste pole! Nad ütlevad, et ei taha töötada 6000 rubla eest,“ räägib Demjantšuk. „Ütlevad, et võtavad parem riigilt töötule oma äri alustamiseks ette nähtud toetuse 60 000 rubla (23 400 krooni) ja vaatavad, mis saab. No mis äriga sa siin kolkas tegelema hakkad??“
Kuigi Heiki Volver peab ligi kümme korda rohkem loomi kui Kommunaari-omad, töötab tal vaid kaks ja pool korda rohkem inimesi. Keskmine palk farmis on samuti kaks ja pool korda kõrgem, 14 000 rubla (5460 krooni). Traktoristid teenivad suvel ligi 20 000 rubla (7800 krooni) kuus.
Venemaa põllumajanduse rahvuslikku programmi suhtub Volver pigem positiivselt. Riiklik laenusüsteem võiks rohkem otse põllumajandust toetada, mitte niivõrd panku, räägib ta. Süsteem on selline, et riik maksab põllumehele enamuse pangalaenu protsendist kinni. Pangad tõstsid sel puhul laenuprotsenti ning teenivad korralikult vahelt. Pangalaen maksab 16-17 protsenti, millest riiklik programm maksab kinni 12 protsenti ning põllumehest laenuvõtja ülejäänud.
Lisaks riigi toetusega pangalaenudele saavad Dobrutši laudad nagu kõik Venemaa põllumajandusettevõtted erinevaid riiklikke dotatsioone, mis nende puhul on miljoneid rublasid. „Kevadlaenu toetus, kütust saab kevadel odavamalt, väetisetoetus, piimaliitri pealt makstakse sõltuvalt kvaliteedist toetust umbes üks rubla,“ loetleb Volver.
Demjantšuk pole ka dotatsioonisüsteemiga rahul, sest raha saavat kätte alles aasta hiljem. Ta on üks neist müstilistest kolkas elavates vene inimestest, kelle jutu järgi on kõik absoluutselt halvasti, aga ise naerab kogu aeg sellest rääkides.
„Kas teil tõesti pole siin midagi paremaks läinud?“ pinnin talt.
Demjantšuk lööb ainult käega ja naerab pihku. „Kuivati, teraviljaladu kõik on 1960-ndatest aastatest, laut samuti. Ükskord see laguneb lihtsalt täiesti ära,“ ütleb ta. „Ja ongi kõik! See on kõige suurem oht.“
Heiki Volver pakub kõrvalt Demjantšukile: „Tahad me müüme teile pullivasikaid, kasvatate nad lihaks!“ „Aga mul pole neid kuhugi panna!“ vastab Demjantšuk.
Nii ta on, kohalikel põllumeestel pole lihtsalt raha investeerimiseks, nendib Volver pärast.
Kui aga on raha investeerimiseks ning sa ei taha seda kiirelt tagasi, siis on Volveri sõnul praegu hea aeg Venemaa põllumajandusse raha panna. „Lihaveise kasvatamine on siinkandis kindlasti aktraktiivne. Liha lihtsalt pole,“ räägib Volver. „Kui siga veel kasvatatakse, siis veiseliha pole praktiliselt üldse. Palju liha tuuakse siia regiooni sisse Baltimaadest.“
Peale Trigon Agri suure piimafarmi valmimist 2008. aastal said sellest indu ka kohalikud ning nüüd valmivad Velikije Luki ümbrusesse neli suurt laudakompleksi. Üks Saksa firma kavatseb investeerida Pihkva oblastisse kartulikasvatusse.
Suhtumine investoritesse on oblasti ja rajooni juhtkonna poolt väga soosiv, ütleb Volver. „Võimud ise aitavad bürokraatiaga hakkama saada, peaasi, kui sa vähegi aitad maal elu arendada,“ märgib juba neljandat aastat Gdovi lähedal Dobrutšis farmi juhatav eestlane. „Võib olla seda Eestis ei usuta, aga kui meil on mingeid probleeme olnud, siis pole meile oblastist või rajoonist kunagi vastatud, et meil pole teie jaoks aega vms.“

GDOVI RAJOONI TŠINOVNIKU LUGU:
Nõukogude-ajal oli meil rajoonis kartulikasvatamise alal kolm sotsialistliku töö kangelast, tänaseks on põllumajandus kui tootmisharu siin praktiliselt lõppenud, ütleb Gdovi rajooni administratsiooni ülema asetäitja Nikolai Panov (istub oma toolaua taga).
Panov loetleb üksikuid tegutsevaid ühismajandeid: „Iskra, Kommunaar, Aleksandr Nevski nimeline ühismajand, kõik endised sovhoosid.“ Kokku maksimaalselt 15 farmi Tartumaast veidi suurema rajooni peale. Enamuse kohta kasutab Panov väljendit „lähevad edukalt põhja“.
„Põllumajandus hakkab arenema siis, kui hakatakse andma tõelisi sooduskrediite. Ning diislikütuse hind ei hakka tõusma just enne kevadtöid,“ räägib Panov. „Praegu on üks liiter diislit võrdne 1,5 liitri piima hinnaga. Nõukogude-ajal oli pariteet vastupidi!“
Nagu üle Venemaa kolgastes, on ka Gdovi rajooni suur probleem inimeste lahkumine. 1980-ndate alguses elas rajoonis 25 000 inimest, täna umbes 16 000. Suur osa on pensionärid. Panovi sõnul on rajoonis enam-vähem kolm suuremat asulat, kus võib tänaval kohata nooremaid inimesi.
„Ja see pärast perestroikat üles kasvanud noorem põlvkond on muidusööjad, kes ei taha enam tööd teha!“ põrutab Panov. Pigem otsivad kerget teenistust.
Siiani pidid paljud kohalikud Panovi sõnul maad kaevama mitte põllupidamiseks, vaid vanametalli otsimiseks. Vanametalli korjamine on endiselt Gdovis popp, väikses linnakeses on lausa kaks kokkuostupunkti.
Panov räägib, kuidas ta mõni aeg tagasi sõitis autoga külavahel ning võttis ühe noorema külamehe peale. Rääkis talle, et tema küla lähedale tahetakse varsti ehitada sealaut ja küsis, kas ta tahab sinna tööle minna.
„Ei taha, sest seal peab iga päev tööd tegema ning mul on ülemus, vastas ta mulle. Ma nii vihastasin!“ räägib Panov. „Meil on inimesed töö mõttes väga demokraatlikuks muutunud.“

404 kommentaari:

1–200/404   Uuemad ›   Uusimad»
KT ütles ...

joosep tootsi järeltulijad:)

kurat, jaanus, sa ikka jaksad ja oskad häid lugusid teha!

Unknown ütles ...

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

Unknown ütles ...

Kas teil on vaja kiiresti laenu, et lahendada oma rahalisi probleeme ja ka alustada oma äri või tõsta oma äri ruume? kui jah võtke meiega ühendust e-posti teel: greatuniversalloancompany1@gmail.com


Laenupakkumine usaldusväärsest allikast

Anonüümne ütles ...

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed
erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: ( maviscalos_laen_laenamine@outlook.com ). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.

Unknown ütles ...

Kas teil on vaja kiireloomulisi ja laenu, et lahendada oma rahalisi probleem ja ka alustada oma äri või tõsta oma äri rajatised? kui jah võtke meiega ühendust e-posti teel: greatuniversalloancompany1@gmail.com

Laenupakkumine alates usaldusväärne ettevõte.

Unknown ütles ...

Tere,
See on teavitada üldsust, et proua Precious Ovia, eralaenu laenuandja on avada rahaline võimalus kõigile, kes vajavad rahalist abi. Anname välja laenu 2% intressimääraga eraisikutele, ettevõtetele ja ettevõtete all selged ja arusaadavad tingimused ja tingimus. Võtke meiega juba täna ühendust e-posti aadressil: (perouisovia@gmail.com)

Unknown ütles ...

Tere iga üks, ma olen proua Julian Sam Ohio USA, ma kiiresti tahan kasutada seda keskmise lõikumiseks tunnistust sellest, kuidas Jumal juhatas mu Legit ja reaalne laenu andja, kes on mu elu muutnud muru ka armu alates on vaesed rikas naine, kes saab nüüd kiidelda terve ja jõukas elu ilma stressi või rahalised raskused. Pärast nii paljusid kuu üritavad laenu Internetis ja on scammed summa 5200 $ i sai nii lootusetu saada laenu legit laenu andja online, kes ei lisa minu valud, siis ma otsustasin ühendust sõber minu kes hiljuti sai laenu online, arutleti küsimus ning meie järeldusele ta rääkis mulle mees nimega Mr Harrison Loris, kes on tegevjuht Harrison Loris (Lorisloancompany@yahoo.com) laenufirma Nii i taotlenud laenu summa kohta (320,000.00USD) madala intressiga 2%, et laenu võeti vastu lihtsalt ilma stressi ja kõik ettevalmistused, kus tehti seoses laenu üleandmist ja vähem kui kaks (2) päeva laenu anti hoiule mu pank, et ma tahan nõu keegi mul on vaja laenu kiiresti temaga kaudu: (Lorisloancompany@yahoo.com) ta ei tea teen seda ma palvetan, et Jumal õnnistagu teda hea asi, mida ta on teinud oma elus.

Unknown ütles ...

Tere iga üks, ma olen proua Julian Sam Ohio USA, ma kiiresti tahan kasutada seda keskmise lõikumiseks tunnistust sellest, kuidas Jumal juhatas mu Legit ja reaalne laenu andja, kes on mu elu muutnud muru ka armu alates on vaesed rikas naine, kes saab nüüd kiidelda terve ja jõukas elu ilma stressi või rahalised raskused. Pärast nii paljusid kuu üritavad laenu Internetis ja on scammed summa 5200 $ i sai nii lootusetu saada laenu legit laenu andja online, kes ei lisa minu valud, siis ma otsustasin ühendust sõber minu kes hiljuti sai laenu online, arutleti küsimus ning meie järeldusele ta rääkis mulle mees nimega Mr Harrison Loris, kes on tegevjuht Harrison Loris (Lorisloancompany@yahoo.com) laenufirma Nii i taotlenud laenu summa kohta (320,000.00USD) madala intressiga 2%, et laenu võeti vastu lihtsalt ilma stressi ja kõik ettevalmistused, kus tehti seoses laenu üleandmist ja vähem kui kaks (2) päeva laenu anti hoiule mu pank, et ma tahan nõu keegi mul on vaja laenu kiiresti temaga kaudu: (Lorisloancompany@yahoo.com) ta ei tea teen seda ma palvetan, et Jumal õnnistagu teda hea asi, mida ta on teinud oma elus.

Unknown ütles ...

Tere, olen proua Jane Alison, eralaenu laenuandja, kes annab elu jooksul võimalus laene. Kas teil on vaja kiiresti laenu kustutada oma võlad või vajate kapitalilaenu parandada oma äri? olete poolt tagasi lükatud pankade ja teiste finantsasutuste ametid? Kas teil on vaja konsolideerimise laen või hüpoteek? otsi enam, kui me oleme siin, et teha kõik oma rahalisi probleeme minevikku. Me laenufondideks välja üksikisikute vajavad rahalist abi, mis on halb krediidi või vajavad raha, et maksta arveid, investeerida äri kiirusega 2%. Ma tahan kasutada seda keskmise teile teatada, et me muuda usaldusväärne ja soodustatud abi ja on valmis pakkuma Teile laenu. Nii meiega täna e-posti teel aadressil: (saintsloancompany@gmail.com)

LOAN OFFER ütles ...

Tere,
Ma olen Lady Lopez Kiriku laenu rahastamiseks, õigustatud laenu andja, anname laenu ettevõtetele investeeringute ja lahendada rahalisi probleeme, Meie laenud on lihtne ja aktsiakapitali 150 miljoni euro kavatseb anda eralaenude lühi-ja pikaajaline , perspektiivis alates 500 € kuni 100 miljonit eurot kõik tõsised inimesed, usaldusväärne ja integreerida sa tahad teha laenu. Minu intressimäär 2%, kui olete huvitatud meie pakkumine võtke meiega ühendust, LADYLOPEZLOANINSTITUTE@GMAIL.COM

Nimi: Lady Lopez

E-mail: LADYLOPEZLOANINSTITUTE@GMAIL.COM

Unknown ütles ...

Kas teil on vaja kiiresti laenu, et lahendada oma rahalisi probleem ja ka alustada oma äri või tõsta oma äri rajatised? kui jah võtke meiega ühendust e-posti teel: greatuniversalloancompany1@gmail.com


Laenupakkumine usaldusväärsest allikast

Unknown ütles ...

Ma juhtida teie teate meie usaldusväärne laenupakkumine.
Pakume kõikvõimalikke laenude 3% intressi allahindlusega kahe kuu järelmaksuga. Pakume isiklikud laenud, auto laenud, Eluasemelaenude, õppelaenu, äri laenud, investeerimislaenude, võlgade konsolideerimise laenud jms
  Huvi korral palume pöörduda meie kaudu
Email: (customersdesiretrustfirm@gmail.com)

Täname vaadates meie reklaamis.

soovidega
VINCOLLINS Feres
On-line reklaamija

Unknown ütles ...

Ma juhtida teie teate meie usaldusväärne laenupakkumine.
Pakume kõikvõimalikke laenude 3% intressi allahindlusega kahe kuu järelmaksuga. Pakume isiklikud laenud, auto laenud, Eluasemelaenude, õppelaenu, äri laenud, investeerimislaenude, võlgade konsolideerimise laenud jms
  Huvi korral palume pöörduda meie kaudu
Email: (customersdesiretrustfirm@gmail.com)

Täname vaadates meie reklaamis.

soovidega
VINCOLLINS Feres
On-line reklaamija

Unknown ütles ...

pakume äri laenu ja isikliku laenu madala intressimääraga. Kas olete seda eitada laenu pangale või vajate kiiresti laenu, et maksta oma arved ja osakonnas, Kas teil on äri, mis ei lähe hästi halva rahandus, Kas teil on vaja laenu, et osta maja, Kas teil on vaja laenu Kirjuta oma lapsi kooli. Meie protsess on kiire ja lihtne. Lihtsalt võtke meiega täna taotleda mis tahes tüüpi laenu peate meie meie e-posti aadressil (fidelityfunds001@gmail.com)

CHARMANTE KING ütles ...

Kas teil on vaja laenu madala intressimääraga? Kas olete olnud eitada laenu panga
sest sul pole tagatise või on halb krediidi? Oled sa väsinud pank
stress? Siis olete õiges kohas, võtke meiega nüüd
halmsfundsplc@gmail.com

Martine ütles ...

Laenupakkumine eraisikutele
Kas teil on rahalisi probleeme,
- Maksta võlgu
- Alustada projekti
- Investment Project
- Kinnisvaraprojekti
- Pakun laenu raha väga taskukohaste ja konkurentsivõimelised hinnad.
- Raha on kättesaadav 24 tunni jooksul pangakontole pärast allakirjutamist laenulepingu.
- Lisainfo: alexandrinemartinne@gmail.com

Martine ütles ...

Laenupakkumine eraisikutele
Kas teil on rahalisi probleeme,
- Maksta võlgu
- Alustada projekti
- Investment Project
- Kinnisvaraprojekti
- Pakun laenu raha väga taskukohaste ja konkurentsivõimelised hinnad.
- Raha on kättesaadav 24 tunni jooksul pangakontole pärast allakirjutamist laenulepingu.
- Lisainfo: alexandrinemartinne@gmail.com

Unknown ütles ...

TEIE NÕUTAV QUICK taskukohane laen, EMAIL calvinloancompany@yahoo.com

Tere, olen Cathrin Adams, praegu elab New Jersey City, USA. Ma olen lesk hetkel kaks last ja ma olin ummikus finantsolukord juunis 2015 i vaja refinantseerida ja maksan oma arveid. Üritasin otsib laene erinevate laenu firmad nii eraisikute kui ka ettevõtete kuid kunagi edu, ja enamik panku langes mu krediit. Aga kui Jumal oleks see, olin kasutusele Man Jumala eralaenu laenuandja, kes andis mulle laenu $ 105,000USD ja täna olen firma omanik ja minu lapsed teevad ka praegu, kui te peate pöörduma tahes äriühing viide kindlustada laenu ilma tagatise, ei ole krediidi kontroll, ei teinud allkirjastaja vaid 2% intressi ja paremaid tagasimaksmise plaanid ja ajakava, võtke hr Calvin Scott. Ta ei tea, et teen seda, kuid olen nii õnnelik nüüd ja ma otsustasin lasta inimestel rohkem teada teda ja ka ma tahan, et Jumal õnnistagu teda more.You saab temaga läbi oma e-post: (calvinloancompany@yahoo.com) Või http://calvinfinancialloanhome.bravesites.com/loan-applications

Unknown ütles ...

TEIE NÕUTAV QUICK taskukohane laen, EMAIL calvinloancompany@yahoo.com

Tere, olen Cathrin Adams, praegu elab New Jersey City, USA. Ma olen lesk hetkel kaks last ja ma olin ummikus finantsolukord juunis 2015 i vaja refinantseerida ja maksan oma arveid. Üritasin otsib laene erinevate laenu firmad nii eraisikute kui ka ettevõtete kuid kunagi edu, ja enamik panku langes mu krediit. Aga kui Jumal oleks see, olin kasutusele Man Jumala eralaenu laenuandja, kes andis mulle laenu $ 105,000USD ja täna olen firma omanik ja minu lapsed teevad ka praegu, kui te peate pöörduma tahes äriühing viide kindlustada laenu ilma tagatise, ei ole krediidi kontroll, ei teinud allkirjastaja vaid 2% intressi ja paremaid tagasimaksmise plaanid ja ajakava, võtke hr Calvin Scott. Ta ei tea, et teen seda, kuid olen nii õnnelik nüüd ja ma otsustasin lasta inimestel rohkem teada teda ja ka ma tahan, et Jumal õnnistagu teda more.You saab temaga läbi oma e-post: (calvinloancompany@yahoo.com) Või http://calvinfinancialloanhome.bravesites.com/loan-applications

Maurice ütles ...

Tere,
Seistes silmitsi rahaliste raskustega? Kas teil on vaja laenu? või nad on tagasi lükatud kohalike pangad? Kas teil on vaja laenu mingil põhjusel? Sinu abi on lõpuks siin Maurice Finance pakub laenude kõigile nii hõivatute ja töötute, üksikisikud ja ettevõtted, pakume laenud madala intressimääraga 2%. Huvitatud laenuvõtjad meiega ühendust e-posti aadressil mauricefinance@hotmail.com ja saada oma laenu täna. Meie teenused on kiire ja usaldusväärne, nii et palun võtke meiega ühendust aadressil (mauricefinance@hotmail.com) ja nautida meie pakkumine finantsteenuseid.
E-post: mauricefinance@hotmail.com
Maurice Finance

Unknown ütles ...

Olen hr Karim Sonogo eralaenu laenuandja, kes annab välja laenu väga madala intressimääraga 2%. anname välja igasugu laenu näiteks õppelaenu, äri laenu, eluasemelaenu, Põllumajanduse laenu, isikliku laenu, Auto laen ja muu mõjuv põhjus, ma ka anda välja laene vahemikus 5000 eurot kuni 90,000,000.00 Euro mõlemas dollarit Euro ja nael kell 2% intressimäära. võtke meiega e-posti teel: karimfinance1@outlook.com

Unknown ütles ...

Tere
Sa pead rahalist valmis valmis valmis immobilier-
Investissement'i auto- laenu võla lunastamine consolidation-
Krediitkaardiga te ei suuda. Võtke meiega juba täna ja tegime
nimelt summa, mida on vaja, et saaksime sulle
Lisainformatsiooni ja öelda, mida teha, et saada
see laen võimalikult lühikese aja mõistliku määra. Tõsine ja aus, võtke meiega ühendust.
Ma räägin kõigile, Puotipuksu raami
Finants-, tee ametnikud jne ........
Aga enamasti inimesed vajavad:
- Kõik isikud, kellel ei ole juurdepääsu krediidile pangas.
- Isikud, kes ei tööta või töötud.
- Inimesed CDD, ajutine, subsideeritud lepingute kõik ...
CDI sõlmib.
- Eraisikud rahalist vajadust korraldada oma
pulmad või pidustused.
- Surendettements, ummikus Bank of France (FICP) ja maailma.
- Ka investorid, kes soovivad kaupleja
tagasi oma kapitali. ecofinanceplus@gmail.com
Sinu oma

Renee ütles ...


Am Hr Jad Kimi on õigustatud laenu andja hea maine. Oleme dünaamiline ettevõte, et pakume finantsabi vahendite kes Eraisikud vaja rahalist abi, mis on halb krediidi või vajavad raha, et maksta arveid, investeerida äri jad Kimi kasutada seda keskmise teile teatada, et pakume usaldusväärne soodustatud abi on hea meel pakkuda teile laenu võtke meiega e-posti teel: jadkimi@gmail.com

Teenuste hulka; Refinantseerimise, kodu-, investeerimislaen, auto laenud, võlgade konsolideerimise, krediidiliini teine ​​hüpoteek, äri laenud, isiklikud laenud, auto laenu, auto laen.

Unknown ütles ...--
Tere,

Oled sa mees või naine sa oled otsinud laenu? Laiendada
oma äri või luua oma äri või maksta ära oma võlg
või maja üüri kui jah, siis meil on teie vastus, Pakume laenu 5,000.00
maksimumiga 500,000,000.00 euro dollarit naela mõne aja jooksul, mis
saab endale lubada ja mis tahes tüüpi laenu tarbija nõudmisel peab olema
nagu näiteks:

* Personal Loan
* Business Loan
* Private laenu

Ja rohkem.....

3% intressimäära ning vahetult pärast täitmist laenutaotlus
moodustavad saate kohe naasta meile järgmised andmed:

LAENUTAOTLUS

Nimi: ______________________________
_____________
Laenusumma Vajalik: ___________________________
Sugu: ___________________________________________
Perekonnaseis: _________________________________
Riik: ________________________________________
Riik: ________________ Vanus: _________________
Telefoni number: ________________________________
Laenu kestus: __________________________
kuusissetulek: ______________________________
Amet: ______________________
Eesmärk laenu: _________________________
Religioon: _____________________________________

Võta meiega ühendust e-posti teel: bobbbritten1432@gmail.com

Soovidega.
Mr.BOB Britten.

Unknown ütles ...

Tere, ma olen hr Pedro Roberto eralaenu laenuandjad, kes laenavad elu jooksul võimalus. Sa pead kiiresti laenu, et maksta ära oma võlad või vajate laenu, et parandada oma äri? Kas olete olnud lükkas pangad ja muud finantsasutused? Sa pead konsolideerimise või hüpoteeklaenu? Vaata kaugemale, sest me oleme siin kõik oma rahalisi probleeme minevikus. Me laenatud raha inimestele, kes vajavad rahalist abi, mis on halb krediidi või vajavad raha, et maksta arveid, investeerida äri kiirusega 2%. Ma tahan kasutada seda keskmise teile teatada, et pakume usaldusväärset abi ja saaja ning on valmis pakkuma laene. Nii meiega täna e-posti teel: (PEDROROBERTOLOAN@GMAIL.COM)

Unknown ütles ...

Kas sa arvad, saada laenu? Olete tõsiselt vaja kiiresti laenu, et alustada oma äri? Kas sa oled võlgu? See on sinu võimalus saavutada oma soov, anname isiklikud laenud, ettevõtete laenude ja ettevõtete laenude ja igat liiki laenu 2% intressi rohkem teavet meiega ühendust võtta e-posti teel (TRABADOVILLASPIN@GMAIL.COM)

Unknown ütles ...

Vajad kiiresti laenu, et maksta ära oma võlad? Kas teil on vaja laenu, et alustada uut äri? Kas teil on vaja isikliku laenu? Pakume igat liiki laenu intressimäär 2%. Võtke meiega juba täna e-posti: (ramirezglorialoan@gmail.com)

HENRIETTA FERNANDO ütles ...

Tere,
Kas otsite mainekas ja tunnustatud era- laenufirma, kes annab laene elu jooksul võimalus. Pakume kõikvõimalikke laenude väga kiire ja lihtne viis, isikliku laenu, auto laen, Kodulaenu, õppelaen, Business Loan, investeerimislaen, võlgade konsolideerimise, ja palju muud. Kas olete olnud lükkas pangad ja muud finantsasutused? Kas teil on vaja konsolideerimise laen või hüpoteek? Otsi enam kui me oleme siin, et teha kõik oma rahalised mured minevikku. Me laenufondideks välja eraisikutele ja ettevõtetele, kes vajavad rahalist abi määr 2%. No sotsiaalkindlustuse number vajalik ja ei ole krediidi kontroll vajalik, 100% garanteeritud. Ma tahan kasutada seda keskmise teile teatada, et me muuda usaldusväärne ja soodustatud abi ja meil on hea meel pakkuda teile laenu.
Nii saatke meile täna: (maryannalfredo@outlook.com) taotleda nüüd laenu.

Unknown ütles ...

Tere,

See on teile teatada, et Churchill WEST FINANCE pakub laene inimestele, kes vajavad laenu; Pakume laenud madala intressimääraga 3% .CHURCHIL WEST Finance on volitatud pakkuma laene kohalike ja rahvusvaheliste klientidega. Meil on antud au kohtuda oma rahalisi vajadusi. Probleem on halb krediidi, ei tohiks takistada teil saada laenu mida vajate. Anname laenu alates € 2,000.00 kuni € 20,000.000.00 eraisikutele ja koostööd asutuste vajadust finantsabi.
võtke meiega läbi meie firma Email: customersdesiretrustfirm@gmail.com

Unknown ütles ...

Tere,

See on teile teatada, et Churchill WEST FINANCE pakub laene inimestele, kes vajavad laenu; Pakume laenud madala intressimääraga 3% .CHURCHIL WEST Finance on volitatud pakkuma laene kohalike ja rahvusvaheliste klientidega. Meil on antud au kohtuda oma rahalisi vajadusi. Probleem on halb krediidi, ei tohiks takistada teil saada laenu mida vajate. Anname laenu alates € 2,000.00 kuni € 20,000.000.00 eraisikutele ja koostööd asutuste vajadust finantsabi.
võtke meiega läbi meie firma Email: customersdesiretrustfirm@gmail.com

leo dario ütles ...

Tere, ma olen proua. Fernan tina eralaenu laenuandja, kes annab elu jooksul võimalus laene. Kui teil on vaja hädaabi laenu puhastada oma võlad või
sa pead omakapitali laenu, et parandada Teie Business? olete poolt tagasi lükatud pankade ja teiste finantsasutuste? Kas teil on vaja konsolideerimise laen või hüpoteek? otsi enam,, sest me oleme siin, et teha kõik oma rahalised probleemid jäänud minevikku. Me laenufondideks välja isikud, kes vajavad rahalist abi, mis on halb krediidi või vajavad raha, et maksta arveid, investeerida äri kiirusega 2%. Ma tahan kasutada seda keskmise teile teatada, et me muuda usaldusväärne ja soodustatud abi ja oleks valmis pakkuma teile laenu. Nii meiega täna e-mail: (fernantinaloan@gmail.com)

HENRIETTA FERNANDO ütles ...

Tere,
See on teavitada üldsust, et proua HENRIETTA FERNANDO pakub nüüd igasuguseid laene kõigile, kes vajavad rahalist abi.
Kas teil on vaja laenu madala intressimääraga? Kas teil on halb või No Credit? Kas teil on vaja raha, et alustada äri? Kas teil on vaja auto laen? Tahad hüpoteeklaenu? Kas teil on vaja suure põhivara alustada suuremahuliste Company? Me fondi igasuguseid laene Convinient tagasimaksmise kava, mis sobib teie seisund. Meie laenud on hästi kindlustatud ja maksimaalse turvalisuse intressimääraga 2%, meil anda laene eraisikutele ja organisatsioonidele kavatsusi maja renoveerimine, võlgade konsolideerimise, refinantseerimine .also loomine äriettevõtteid ja rohkem

Saatke meile: (Henriettafernandoloanfirm@gmail.com)

Unknown ütles ...

Kas teil on vaja laenu? Kas sa tahad olla rahaliselt stabiilne? Või tahad, et laiendada oma äri? Pakume ettevõte laenu, auto laen, äri laenu, era- ja avaliku laenu väga alandatud intressimääraga mugavad kestus, mis on kaubeldavad kaudu: renbergborcfirm@gmail.com. See pakkumine on avatud kõigile, kes suudavad maksta tagasi õigel ajal. Palun saada meile tagasi, kui huvitatud selle e-post: renbergborcfirm@gmail.com

Unknown ütles ...

Saada laenu täna kell madal kohaldatakse nüüd laenud on antud kiirusega 3% kohaldata, nüüd see võib suurendada oma äri suurem kõrgus. Pakume laenu äri-ja isiklik inimesed, kui teil on vaja laenu alustada äri või laenu, et maksta ära arveid ärge võtke meiega kaudu (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) nüüd ja saada laenu meie firma ... Ma muuta parim Laenud.

Laenupakkumine

Unknown ütles ...

Milline üllatus ma sain laenu firma nimega One World Grupid Plc, sõber ütles mulle, et taotleda äriühingu, kus ta ka sai oma laenu, sest nõu ma antud sõber, kes taotles laenu oma One World grupid Plc ja mulle pakuti laenu i nõutud, nii et minu nõuanne teile kõigile on see, et üks maailma grupid Plc on üks parimaid ettevõtteid maailmas, mis annab laenu, nii et kui teil on vaja laenu teile võib ühendust võtta oma e-posti firmalt oneworldgroup.org@gmail.com

george william ütles ...

HEAD PÄEVA,
Xmas laenu
MA OLEN George WILLIAM tegevjuht Rotary LAEN KINDEL, Meie kohustus on aidata abivajajaid, et saavutada finantsstabiilsust, et kohtuda nõudmistele elu, ja aidata neid, kes on rahalistes crises.those kes on tõsiselt Keera poolt pangast ei lahti lootuses vaadata kuni kaudu; Rotaryloanfirm@gmail.com
Mõnikord me kõik vajame vahendeid mõnikord väga kiiresti, isegi kui me ei saada ilus palk või väga hästi äri, sest mõned ootamatud kulud, nagu
=== majapidamises arveid,
=== pulm,
=== haiguse või
=== auto remont kulud ei tulnud välja nii,
Kui teil on tekkinud raske löök halb õnn või pettumust puudumise tõttu rahandus tulema saada usaldusväärne laenu firma kaudu
Rotaryloanfirm@gmail.com
Laenud kättesaadavaks
1. isiklikud laenud
2. Business Laenud
3. Kombineeritud Loan
4. House Loan
5. Õppelaenu e.t.c
ERIFUNKTSIOONID
=== mega laenude up to $ 1,000,000,000.00
=== Kätt laenu up-to $ 1,000,000.00
=== No Käendaja, ei ole tagatis vajalik VÄLJA mega laenude pakkumisi
=== Paindlik tagasimaksmise võimalusi ametiaja up-to 60 kuud
=== Nägelus vaba taotlemise protsess
=== Lihtne dokumentatsioon
=== Quick töötlemise ja väljamaksmise, kui huvitatud võtke meiega kaudu; Rotaryloanfirm@gmail.com
Soovidega
C.E.O Rotary LAEN KINDEL
GEORGE WILLIAM.

Unknown ütles ...

Siin on võimalus kõiki neid rahalisi probleeme ja neile, kes vajavad laenu mis tahes põhjusel, anname laenu väga mõistliku intressimääraga 2%, anname igasuguseid laenu nii üksikisikutele ja ettevõtetele, ettevõtja või töötu inimesed on kõik teretulnud. Paljud kannatavad ja vajavad abi, et parandada oma elatustaset, paljud on töötud ja vajavad rahalist abi, et alustada äri, paljud vajavad rahalist abi, et puhastada oma arveid ja võlgu. mis tahes tüüpi laenu, mida vajate ja mingil põhjusel lihtsalt julgelt ja võtke meiega täna, see on suurepärane võimalus teie ukse samm, võtke meiega täna kell tahes meie e-posti aadress (Freemanloanfinance@gmail.com) ja saada oma laenu täna.

Tänu.

Unknown ütles ...

Kas teil on vaja kiiresti rahalist krediidi laenu?
* Väga kiire ja vahetu ülekande pangakontole
* Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast saad raha
pangakonto
* Madal intressimäär 2%
* Pikaajaline tagasimaksmine (1-30 aastat) Pikkus
* Paindlik laenutingimused ja kuumakse
*. Kui kaua läheb aega, et rahastada? Pärast esitada laenutaotluse
Võite oodata esialgse vastuse vähem kui 24 tundi
rahastamise 72-96 tundi pärast vajalikku teavet
sinult.

Võtke õigustatud ja litsentseeritud usaldus firma volitatud
et rahalist abi teistele riikidele.
Lisainformatsiooni ja laenutaotluse moodustavad ühise äri kaudu

e-post: cashfirmarena@gmail.com

SIR EVA DEMETER
Peadirektor
CASHFIRM

rose ütles ...

DIRECT SERVICE ONLINE FIRMA
HEAD OFFICE --- Richmond Road, Worthing, Velká Británie
EMAIL - [directserviceonlinefirm@gmail.com]
-------------------------------------------------- -------------------------
  My rozdávat půjčky v rozmezí $ 1,000 na $ 90,000,000.at zájem
2% úrokovou sazbou.

Zúčastněné klienti by měli, vyplňte prosím náš formulář below-

JMÉNO--------------
ZEMĚ-----------
ADRESA--------------
Výše úvěru NUTNÁ -------
Účel úvěru ------------
SCAN a přiložte vaší identity CARD--
OFFICE / telefonní číslo domů -----------
GENDER ---------------------------

Naše společnost poštovní kontakt box je
via- [directserviceonlinefirm@gmail.com]

ROSE WILLIAMS
EMAIL - [directserviceonlinefirm@gmail.com]
DIRECT SERVICE ONLINE FIRMA

Unknown ütles ...

Tere Sir / Madam,
Pakume vahendeid investeeringuteks mõeldud vormide krediidi laenu taotlejad, üksikisikute, ettevõtete organisatsioonid, firmad jne

Investeeringud on tehtud:
* Project Finantseerimine
* äri Laenud
* Isiklikud laenud
* võlg konsolideerimine

Anname laenu, et iga üksikisik ja ettevõte on 2% intressimääraga monthly.Get meile tagasi e-posti kaudu davidpetersonloanfirm1@outlook.com rohkem teavet.

Unknown ütles ...

Tere,
See on teavitada üldsust, et Gerard Sanchez, eralaenu laenuandja on avada rahaline võimalus kõigile, kes vajavad rahalist abi. Anname välja laenu intressimääraga 2% eraisikutele, ettevõtetele ja ettevõtete all selged ja arusaadavad tingimused ja tingimus. Võtke meiega juba täna ühendust e-posti aadressil: (gerardsanchezloan@gmail.com)

marieta ütles ...

Uskumatu, aga tõsi Jumal on alati suur. Pärast mitmeid keeldumisi minu taotlus panga poolt, sain laenu abil väga kena daam. Täpsema info saamiseks palume pöörduda oma e-posti aadressile: eikelenbergfinancieen@gmail.com see pakub laenude € 3000 kuni € 3000000 kellelegi suudab seda tagasi maksta koos intressiga, mille määr on 2 madal % ei kahtle, et sõnum. See on ideaalne reaalsus. Levita sõnumit oma lähedastele, kes seda vajavad.
tagasimaksmine algab viis kuud pärast laenu
Jumal õnnistagu teid.

Unknown ütles ...

Kas teil on vaja kiiresti rahalist krediidi laenu?
* Väga kiire ja vahetu ülekande pangakontole
* Tagasimaksmine algab kaheksa päeva pärast saad raha
pangakonto
* Madal intressimäär 2%
* Pikaajaline tagastamine (1-30 aastat) Pikkus
* Paindlik laenutingimused ja kuumakse
*. Kui kaua läheb aega, et rahastada? Pärast esitada laenutaotlus
Võite oodata esialgne vastus vähem kui 24 tundi
rahastamise 72-96 tundi pärast vajalikku teavet
sinult.

Võtke see õigustatud ja litsentseeritud ettevõte, volitatud
anda rahalist abi igaühele
Lisainformatsiooni ja laenu taotluse vorm

e-post: cashfirmarena@gmail.com


parimate soovidega
Sir Joel Williams
Raha laenu Firmast Firma
tegevjuht
TEL: +60183723787
E-post: cashfirmarena@gmail.com
Webis: cashfirmarena.wordpress.com

Unknown ütles ...

Vajad kiiresti laenu, et maksta ära oma võlad? Kas teil on vaja laenu, et alustada uut äri? Kas teil on vaja isikliku laenu? Pakume igat liiki laenu intressimäär 2%. Võtke meiega juba täna on-post: (mabelhernandezloan@gmail.com)

Carolyn V. Metnick ütles ...

HOW I GOT MY LOAN FROM ELVIN LOAN COMPANY{elvinloancompany@yahoo.com}

I am Carolyn V. Metnick,from Ohio USA, i want to use this great medium to announce this lender Elvin Morrison who is really a God sent to my family. few months back i was in search of a loan from the internet where i was scammed of $3250.00, i never thought i will ever apply for a loan on the internet again before i met a post about this lender made by one Maury who also got a loan from them, then i took a try again, after loan processing i was ask to provide my banking details which i did and to my greatest surprise i was granted a loan of $45,000.00 at first i thought it was a joke until i got to the bank to confirm and it was true, i was overwhelmed with joy. so i want you all who desire a loan and are capable of paying back the funds at the due time to contact: elvinloancompany@yahoo.com or on page http://elvinloancompanys.bravesites.com or Tel:+13072132540 and be a partaker of my testimony ....

george ütles ...

Meie firma pakub kõiki laenu alates € 2000 kuni € 50,000,000.00 üksikisiku, ühiskonna ja koostööd organite igal maailma osas. intressimäär on 3% aastas. võtke nüüd meie firma e-kirju: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

Parimate soovidega,

marieta ütles ...

Uskumatu, aga tõsi Jumal on alati suur. Pärast mitmeid versioone minu taotlust panga poolt, sain laenu läbi väga lahke daam. Täpsema informatsiooni saamiseks pöörduge tema e-posti aadressil: marilinetricha@mail.ru pakkudes laenude € 3000 kuni € 3000000 kellelegi suuteline tasuma huviga madal 2%, ärge kartke et sõnum. See on ideaalne reaalsus. Levitada oma sõpradele ja perekonnale, kes seda vajavad.
makse algab viis kuud pärast oma krediidi
Jumal õnnistagu teid.

Unknown ütles ...

Kas sa arvad, saada laenu? Olete tõsiselt vaja kiiresti laenu, et alustada oma äri? Kas olete võlgu? See on sinu võimalus saavutada oma soov, anna isiklikud laenud, ettevõtete laenude ja ettevõtete laenude ja igat liiki laenu 2% intressi rohkem teavet meiega ühendust võtta e-posti teel (gerardsanchezloan@gmail.com)

Unknown ütles ...

Osta Kvaliteet Real ja Fake pass (passportquality@gmail.com) viisad, litsents, ID-kaardid, SSN

Toodame võlts ja reaalne pass, juhiluba, sünnitunnistused, ID-kaardi kõikides riikides üle maailma. Oleme professionaalid ja me oleme seda teinud juba üle seitsme kümne aasta jooksul täna. Pakume ainult originaal kvaliteetne võltsitud passe, juhilube, ID-kaardid, templid ja muid tooteid järgmistes riikides: Austraalia, Belgia, Mehhiko, Hispaania, Brasiilia, Kanada, Soome, Prantsusmaa, Iirimaa, Portugal, Rootsi, Saksamaa, Itaalia, Holland, Suurbritannia, USA, ja nii paljudes teistes riikides. Me oleme parimad tootjad kvaliteedi dokumendid, üle 1 miljoni meie dokumente ringlevad üle kogu maailma. Kontakt ": passportquality@gmail.com
Märksõnad: osta võltsitud passi online, juhiload, võlts passid, juhiload võltspasside, võltsitud passi
kuidas teha võltsitud passi kodus, võlts passi tegija, võlts passid, mis töötavad, teevad võltsitud passi Internetis

Anonüümne ütles ...

Tere

Kas teil on vaja laenu? sa võttes unetu öö nimel oma võlga, kui teil on vaja rahalist abi kiiresti taotleda taskukohane laen, pakume igasuguseid laenu nagu õppelaenu, äri laenu, isikliku laenu kasutamine, võlgade konsolideerimise laen, laenu, et maksta oma arveid pakume madala intressimääraga 3% intressimäära ning pikaajalise kestusega taotleda sobiv ja lihtne laenu täna meie firma ja võtke meiega e-posti teel ramkumarloanfirm@gmail.com rohkem teavet ja täida laenutaotlus taotluse vorm .

LAENUTAOTLUS VORM

Täisnimi.............
Riik ...............
Kontakt Aadress ........
Telefon ..........
Summa vajalik, sest laen ...........
Laenu Kestus ...........
Kuusissetulek .........
Amet ......
Perekonnaseis........
Sugu ........
Tagatis .........
Vanus .......
hüvasti kliendi lahkesti täita laenutaotlus vorm eespool ja saada meile tagasi meie firma e ramkumarloanfirm@gmail.com

Soe soovidega

Hr Ram Kumar (C.E.O)

Unknown ütles ...

Kas teil on vaja kiiresti rahalist krediidi laenu?
* Väga kiire ja vahetu ülekande pangakontole
* Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast saad raha
pangakonto
* Madal intressimäär 2%
* Pikaajaline tagastamine (1-30 aastat) Pikkus
* Paindlik laenutingimused ja kuumakse
*. Kui kaua läheb aega, et rahastada? Pärast esitada laenutaotlus
Võite oodata esialgne vastus vähem kui 24 tundi
rahastamise 72-96 tundi pärast vajalikku teavet
sinult.

Võtke see õigustatud ja litsentseeritud ettevõte, volitatud
anda rahalist abi igaühele
Lisainformatsiooni ja laenu taotluse vorm

e-post: cashfirmarena@gmail.com


Parimate soovidega
Sir Joel Williams
RAHA KINDEL laenufirma
tegevdirektor
TEL: +60183723787
E-post: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

elizabeth ütles ...

Hello!
Me oleme siin, Saksamaal, nii et paned stress sujuvalt
Täida vorm laenude all line Märkus ainult e kaudu:
elizabethmorganhelpss@gmail.com
Pakume laenu äri või isiklikuks otstarbeks, kusjuures
Intressimäär 3%.
Kui jah, siis e-posti teel järgmised andmed
* Täisnimi: .................................
* Laenusumma vaja: ..............
* Pikkus: ............................
* Riik: ......................................
* Telefon: ...................................
* Amet: ................................
* Kuu sissetulek: ........................
Teie rahulolu ja rahalist edu on meie eesmärk
E-post :: elizabethmorganhelpss@gmail.com
Ole kiire, ja ma loodan, et sa ei usalda

Unknown ütles ...

Kas teil on vaja kiiresti rahalist krediidi laenu?
* Väga kiire ja vahetu ülekande pangakontole
* Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast saad raha
pangakonto
* Madal intressimäär 2%
* Pikaajaline tagastamine (1-30 aastat) Pikkus
* Paindlik laenutingimused ja kuumakse
*. Kui kaua läheb aega, et rahastada? Pärast esitada laenutaotlus
Võite oodata esialgne vastus vähem kui 24 tundi
rahastamise 72-96 tundi pärast vajalikku teavet
sinult.

Võtke see õigustatud ja litsentseeritud ettevõte, volitatud
anda rahalist abi igaühele
Lisainformatsiooni ja laenu taotluse vorm

e-post: cashfirmarena@gmail.com


Parimate soovidega
Sir Joel Williams
RAHA KINDEL laenufirma
tegevdirektor
TEL: +60183723787
E-post: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

Unknown ütles ...

Kas teil on vaja kiiresti rahalist krediidi laenu?
* Väga kiire ja vahetu ülekande pangakontole
* Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast saad raha
pangakonto
* Madal intressimäär 2%
* Pikaajaline tagastamine (1-30 aastat) Pikkus
* Paindlik laenutingimused ja kuumakse
*. Kui kaua läheb aega, et rahastada? Pärast esitada laenutaotlus
Võite oodata esialgne vastus vähem kui 24 tundi
rahastamise 72-96 tundi pärast vajalikku teavet
sinult.

Võtke see õigustatud ja litsentseeritud ettevõte, volitatud
anda rahalist abi igaühele
Lisainformatsiooni ja laenu taotluse vorm

e-post: cashfirmarena@gmail.com


Parimate soovidega
Sir Joel Williams
RAHA KINDEL laenufirma
tegevdirektor
TEL: +60183723787
E-post: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

ALL ANSWERS ütles ...

Kuidas ma sain oma laenu see suur NIMEGA SLIVINU MARKO laenufirma

Tere kõigile kogu maailmas, olen Martha Loiussa, elab praegu New Yorgis nüüd USA. Ma olen lesk hetkel 2 last ja ma olin ummikus finantsolukorda 2015. aasta aprillis ja mul on vaja refinantseerida ja maksan arveid. Üritasin otsib laene erinevate laenu firmad nii era- ja äriklientide kuid mitte kunagi edu, ja enamik panku langes mu krediit, ei ole täis saagiks neile kaabakate on seal, et kutsuda neid ise raha laenuandja nad kõik on pettus, kõik nad tahavad on oma raha ja sa ka ei kuule neid jälle nad on teinud seda mulle kaks korda, enne kui ma kohtuda hr Slivinu Marko kõige huvitavam osa on see, et minu laenu üleviimine mind jooksul 74hours nii et ma nõu teil võtta ühendust hr Slivinu Marko, kui olete huvitatud saada laenu ja olete kindel, et ei maksa ta tagasi aega saab temaga ühendust võtta e-posti teel ......... (slivinumarko@yahoo.com) nr krediidi kontroll, ei teinud allkirjastaja vaid 2% intressi ja paremaid tagasimaksmise plaanid ja ajakava kui peate pöörduma midagi kindlat viidates laenu tagamise ilma tagatise siis võtke hr Slivinu Marko täna oma laenu
 
Nad pakuvad igasugu liiki laenu nad

Lühiajaline laen (5_10years)
Pikaajaline laen (20_40)
Meedia tähtajaga laenu (10_20)
Nad pakuvad laenu nagu
Kodulaen ............., Business laenu ........ Võlg laenu .......
Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen
Business laenu ....... Firma laenu .............. jne
E .......... (slivinumarko@yahoo.com)
Kui tegemist on finantskriisi ja laenu siis hr Slivinu Marko laenu rahalist on koht, kuhu minna palun lihtsalt ütle talle ma Martha Loiussa suunab teid Good Luck .... HS email on: slivinumarko@yahoo.com .......

Unknown ütles ...

Kas teil on vaja kiiresti rahalist krediidi laenu?
* Väga kiire ja vahetu ülekande pangakontole
* Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast saad raha
pangakonto
* Madal intressimäär 2%
* Pikaajaline tagastamine (1-30 aastat) Pikkus
* Paindlik laenutingimused ja kuumakse
*. Kui kaua läheb aega, et rahastada? Pärast esitada laenutaotlus
Võite oodata esialgne vastus vähem kui 24 tundi
rahastamise 72-96 tundi pärast vajalikku teavet
sinult.

Võtke see õigustatud ja litsentseeritud ettevõte, volitatud
anda rahalist abi igaühele
Lisainformatsiooni ja laenu taotluse vorm

e-post: cashfirmarena@gmail.com


Parimate soovidega
Sir Joel Williams
RAHA KINDEL laenufirma
tegevdirektor
TEL: +60183723787
E-post: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

Unknown ütles ...

Kas teil on vaja kiiresti rahalist krediidi laenu?
* Väga kiire ja vahetu ülekande pangakontole
* Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast saad raha
pangakonto
* Madal intressimäär 2%
* Pikaajaline tagastamine (1-30 aastat) Pikkus
* Paindlik laenutingimused ja kuumakse
*. Kui kaua läheb aega, et rahastada? Pärast esitada laenutaotlus
Võite oodata esialgne vastus vähem kui 24 tundi
rahastamise 72-96 tundi pärast vajalikku teavet
sinult.

Võtke see õigustatud ja litsentseeritud ettevõte, volitatud
anda rahalist abi igaühele
Lisainformatsiooni ja laenu taotluse vorm

e-post: cashfirmarena@gmail.com


Parimate soovidega
Sir Joel Williams
RAHA KINDEL laenufirma
tegevdirektor
TEL: +60183723787
E-post: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

Unknown ütles ...

Kas teil on vaja kiiresti rahalist krediidi laenu?
* Väga kiire ja vahetu ülekande pangakontole
* Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast saad raha
pangakonto
* Madal intressimäär 2%
* Pikaajaline tagastamine (1-30 aastat) Pikkus
* Paindlik laenutingimused ja kuumakse
*. Kui kaua läheb aega, et rahastada? Pärast esitada laenutaotlus
Võite oodata esialgne vastus vähem kui 24 tundi
rahastamise 72-96 tundi pärast vajalikku teavet
sinult.

Võtke see õigustatud ja litsentseeritud ettevõte, volitatud
anda rahalist abi igaühele
Lisainformatsiooni ja laenu taotluse vorm

e-post: cashfirmarena@gmail.com


Parimate soovidega
Sir Joel Williams
RAHA KINDEL laenufirma
tegevdirektor
TEL: +60183723787
E-post: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

Unknown ütles ...

Anname välja laenu taskukohase intressimäära

Oleme laenu firma, mis annavad välja laene juures affordale intressimäär igat liiki ettevõtetele, hüpoteegid, auto laenud, jms Anna meile kohtuprotsessi täna ja sa ei kahetse küll.
victoriafinanciallink@gmail.com

Unknown ütles ...

KIIRE LAEN OFFER NÜÜD.

Head päeva,

Lugupeetud Laenu Tööotsija Tervitused WILLIAMS LAENU FIRM.
Meil on sertifitseeritud laenu andja, mis pakub laenu inimesed, kes on
vajavad laenu. Meil annab laenu projekti, äri, maksud, arved
ja paljud teised reasons.We töötavad 2% intressi rate.There on
rohkem võita saada laenu selle firma, nii et teil on vaja
laenu? Kas olete võlgu? Kas soovite alustada äri ja vajavad
kapitali? Kas teil on vaja laenu või rahastamise mingil põhjusel? Sinu abi on
lõpuks siin, sest me anname laenu kõigile on odavad ja
taskukohane intressimäär vaid 2%, kui huvitatud võtke meiega
täna
: (Williamsloans14@gmail.com)
ja saada oma laenu today.For rohkem informatsiooni meie teenuste, palun andke meile
tean laenusumma pead ja kestus laenu.

anname välja järgmised;


* Isiklik Laenud (Secure ja tagamata)
* Business Laenud (Secure ja tagamata)
* Consolidation Loan ja palju muud.

Meil on sertifitseeritud, usaldusväärne, usaldusväärne, efektiivne, kiire ja dünaamiline.
Kui olete huvitatud võtke meiega ühendust aadressil:
williamsloans14@gmail.com

Edu,
Klienditeenindus.
Williams LAENU FIRM.

MARY LARRY ütles ...

Mis uskumatu lugu minu elus, ma olen proua Wilecia Berbana, elab praegu New Yorgis. Ma olen lesk hetkel kolm last ja ma olin ummikus finantsolukorda. Viimase kahe kuu jooksul mul on vaja refinantseerida ja maksan oma arveid ja mõned teised tõsised võlg. Ma otsisin laenu $ 650,000.00 USD siis ma taotleda laenu ühes on-line laenufirma kus ma olin kelmuse umbes $ 3,800,00 USD laenamise Suurbritannias, aga kui panin kurdavad minu hea sõber ütles mulle, et ainus koht laenu saada on-line kuld lAENU FIRM ettevõte on 100% garantii, et kui ma kohaldada äri laenu olen saada laenu ilma viivituseta tehinguga, nii tegin, suure hirmu oma südames mitte kaotada raha teist korda. Minu vennad ja õde ma tahan teile teada, et on veel häid inimesi maailmas saame usaldada ja uskuda kohta. Mis nõu mu sõber, kus ma küsida ettevõtte laenu eelmisel nädalal ja minu suurim üllatus ma just minu laenu eile. Minu lootus ja usaldus oli kõik läinud, aga nüüd ma uue olemas reaalne laenu firma saame usaldada. Kasutan võimalust teatada teile kõigile, et kui teil on vaja laenu, ei lähe mujal, kus nii haige laenu. Ma olen leidnud päris laenu andja, mis aitab teil, sest hes ütles mulle, et edu ühiskondades on tema uhkus i taha, et sa haige laenu GOLD LAENU FIRM. Siin on ettevõtte e-post: goldloancompany1234@gmail.com Ja ma luban, et oma elu ei saa kunagi jääda endiseks,
Ma olen oodanud kuulda oma ütlusi.

Proua Wilecia Berbana

george ütles ...

Kas sa arvad, saada rahalist abi, on sul tõsiselt vaja kiiresti laenu, sa arvad alustada oma äri, sa oled võlgu? See on sinu võimalus saavutada oma soov, sest meil anda välja isikliku laenu, äri laenu ja firma laenu rohkem teavet meiega ühendust e-mail: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

Laenupakkumine

dittmannfrankloans@gmail.com | ütles ...

Tere kõigile,

Kas teil on vaja laenu 24 tunni kiire ja usaldusväärne laenu täna 2% intressimäära. DITTMANN FRANK LAENU on üks maailma parimaid ja selle laenu firma pakub kõiki laene.

Täpsema informatsiooni saamiseks võtke meiega ühendust e-posti teel: dittmannfrankloans@gmail.com

Maksame igat tüüpi laene, nagu näiteks:

* Home Improvement
* Laenud Leiutaja
* Auto Laenud
* Debt Consolidation Loan
* Krediidiliinid
* Business Laenud
* Isiklikud laenud
* Rahvusvaheline laene.

Palun kirjutage tagasi, kui huvitatud rohkem teavet meie kontaktid allpool

E-post: dittmannfrankloans@gmail.com

tervitus,
Dittmann Frank Laenud

Unknown ütles ...

Kas teil on vaja kiiresti rahalist krediidi laenu?
* Väga kiire ja vahetu ülekande pangakontole
* Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast saad raha
pangakonto
* Madal intressimäär 2%
* Pikaajaline tagastamine (1-30 aastat) Pikkus
* Paindlik laenutingimused ja kuumakse
*. Kui kaua läheb aega, et rahastada? Pärast esitada laenutaotlus
Võite oodata esialgne vastus vähem kui 24 tundi
rahastamise 72-96 tundi pärast vajalikku teavet
sinult.

Võtke see õigustatud ja litsentseeritud ettevõte, volitatud
anda rahalist abi igaühele
Lisainformatsiooni ja laenu taotluse vorm

e-post: cashfirmarena@gmail.com


Parimate soovidega
Sir Joel Williams
RAHA KINDEL laenufirma
tegevdirektor
Tel: +60182913326
E-post: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

Unknown ütles ...

Pakume laenu kohest Internetis heakskiitu,
Isiklikud laenud, ettevõtete laenude, auto laenu, õppelaenu,
Mööbel laenud jne ..... anname € 2000 kuni
5000000 €. Meie laenud on 2% huvi ja me
anda laenu mis tahes koht maailmas ....
Kui võtate meid huvi
email..lindaloanfirm572 @ gmail.com

george ütles ...

Pakume erinevaid laenud eraisikutele (isiklik laen) ja koostööd organitega intressimäär 3% tühistada. See aitab teil täita oma rahalisi kohustusi eriti käimasoleva maailma finantskriis. Teil võib laenata vahemikus 1000 - 50000000 (naela, euro või dollari) edasiseks uurimiseks, palun võtke meiega ühendust e-posti teel (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) soovidega.

Laenupakkumine

george ütles ...

Pakume erinevaid laenud eraisikutele (isiklik laen) ja koostööd organitega intressimäär 3% tühistada. See aitab teil täita oma rahalisi kohustusi eriti käimasoleva maailma finantskriis. Teil võib laenata vahemikus 1000 - 50000000 (naela, euro või dollari) edasiseks uurimiseks, palun võtke meiega ühendust e-posti teel (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) soovidega.

Laenupakkumine

john ütles ...

Kas kannatab rahaliselt või vajate kiiresti raha, et maksta oma arveid? Ja sa tahad võtta riski muutes oma elus. Proovige ja saada oma ATM blank kaardi täna olla üks õnnelik kellegi, kes saavad kasu see kaart. See ATM kaardi seada suudab tungimist tahes pangaautomaadi kõikjal maailmas. Mul on teada selle tühjaks ATM kaardi, kui ma otsisin tööd saidil umbes kuu tagasi. See on tõesti muutis mu elu igaveseks ja nüüd võin öelda, et ma olen rikas, sest ma olen elav tunnistus. Mida vähem raha ma saan päevas see kaart on $3,000. Isegi nüüd ja siis hoida raha pumpamine oma kontole. Kuigi kaart on ebaseaduslik, kuid puudub oht vahele jääda. See on programmeeritud selliselt, et seda ei jälgita ja on ka meetod, mis teeb võimatuks CCTV kaamera avastamiseks te kui seda kasutada. Täpsemat infot, kuidas saada teie täna kontakti speedhackersnetwork001@gmail.com

john ütles ...

Are you suffering financially or do you need an urgent cash to pay your bills? And you want to take the risk of transforming your own life. Try and get your ATM blank card today and be among the lucky one's who are benefiting from this card. This ATM card is set capable of hacking into any ATM machines anywhere in the world. I have to know about this blank ATM card when I was looking for work online about a month ago. It has really changed my life forever and now I can say I'm rich because I am a living testimony. The less money I get in a day with this card is $3,000. Even now and then keep pumping money into my account. Although the card is illegal but there is no risk of being caught. It is programmed in such a way that it cannot be tracked and also has a technique that makes it impossible for the CCTV camera to detect you when using it. For details on how to get yours today contact speedhackersnetwork001@gmail.com

larry ütles ...

Kas olete äri mees või naine? Kas teil on vaja raha, et alustada oma äri? Kas teil on vaja laenu, et lahendada oma võlga või maksta ära oma arveid, või alustada kena äri? Kas teil on vaja raha oma projekti? Pakume tagatud laenu mis tahes summa ja kõikjal maailmas (üksikisikud, ettevõtted, kinnisvara ja juriidilised isikud) meie 2% suurepärased. Kasutatamiseks vastuseid ja saata rohkem teavet järgmistele e-posti aadress: (khalifafinancialcompanies@gmail.com)

Telefon: +16789098796
http://khalifafinancialcompany.weebly.com

Unknown ütles ...

Kas teil on vaja kiiresti rahalist krediidi laenu?
* Väga kiire ja vahetu ülekande pangakontole
* Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast saad raha
pangakonto
* Madal intressimäär 2%
* Pikaajaline tagastamine (1-30 aastat) Pikkus
* Paindlik laenutingimused ja kuumakse
*. Kui kaua läheb aega, et rahastada? Pärast esitada laenutaotlus
Võite oodata esialgne vastus vähem kui 24 tundi
rahastamise 72-96 tundi pärast vajalikku teavet
sinult.

Võtke see õigustatud ja litsentseeritud ettevõte, volitatud
anda rahalist abi igaühele
Lisainformatsiooni ja laenu taotluse vorm

e-post: cashfirmarena@gmail.com


Parimate soovidega
Sir Joel Williams
RAHA KINDEL laenufirma
tegevdirektor
Tel: +60182913326
E-post: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

Unknown ütles ...

Head päeva,

Meil on õigustatud ja Mainekas raha laenuandja. Me laenab välja üksikisikute vajavad rahalist abi, anname laenu inimestele, et on halb krediidi või vajavad raha, et maksta arveid, investeerida äri. Kas olete otsinud laenu? teil mitte muretseda, sest olete õiges kohas Pakun laenu madala intressimääraga 2%, nii et kui teil on vaja laenu i taha, et sa lihtsalt minuga läbi e-posti aadress: mobilfunding1999@gmail.com

LAENUTAOTLUS INFO nõua kasutajalt ..

1) ees- ja perekonnanimed: ............
2) Sugu: .................
3) Vanus: ........................
4) Riik: .................
5) Telefoninumber: ........
6) Amet: ..............
7) Kuu sissetulek: ......
8) Laenusumma Vajalik: .....
9) Laenu Kestus: ...............
10) eesmärk Laen: ...........
 
Parimate soovidega

Unknown ütles ...

Kas teil on vaja kiiresti rahalist krediidi laenu?
* Väga kiire ja vahetu ülekande pangakontole
* Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast saad raha
pangakonto
* Madal intressimäär 2%
* Pikaajaline tagastamine (1-30 aastat) Pikkus
* Paindlik laenutingimused ja kuumakse
*. Kui kaua läheb aega, et rahastada? Pärast esitada laenutaotlus
Võite oodata esialgne vastus vähem kui 24 tundi
rahastamise 72-96 tundi pärast vajalikku teavet
sinult.

Võtke see õigustatud ja litsentseeritud ettevõte, volitatud
anda rahalist abi igaühele
Lisainformatsiooni ja laenu taotluse vorm

e-post: cashfirmarena@gmail.com


Parimate soovidega
Sir Joel Williams
RAHA KINDEL laenufirma
tegevdirektor
Tel: +60182913326
E-post: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

Anonüümne ütles ...

Tere mul on teile tuua ütlusi. Siin on tema e-posti aadress: mikedavidos@financier.com
Pärast mitme versiooni vältel kirje pankadelt, mul oli minu laenu 72 tunni jooksul. Esialgu ma ei uskunud aga minu uudishimu tõugatakse mind proovida kuid lõpuks olin nii laenu, mis mu välja selle ummikseisu, kus elasin. Selles osas ma lihtsalt teile teatada, et nüüd sa tead, kes helistada kui vaja, tema e-posti aadress: mikedavidos@financier.com
Temaga, kui teil on vaja.

ROSE ANDERSON ütles ...

Me töötame vastavalt selge, paindlik, läbipaistev ja kergesti mõistetav poolest. Pakume väga madalad intressimäärad seoses üleminekuga majandusaktiivsuse vähenemine (langus) enamikus maailma riikides. Teil võib olla halb krediidi, Meie ettevõte pakub nüüd laenu taskukohane intressimäär, nii sa vajad raha, et suurendada oma äri? Või on teil vaja raha mõne isiklikuks otstarbeks? Miks mitte meiega nüüd, kui me pakkuda laenu üksikisikute ja ettevõtete organitega intressimäär 3% üle maksimaalselt 25 aastat. Huvitatud taotleja saab meiega ühendust e-posti nüüd: paulsonloaninvestment@gmail.com

diamondloaninvestments1 ütles ...

Ma olen siin, et tutvustada teile laenu
Programm, mis võimaldab aidata inimesi rahalisi
Raskused ja kes vajavad rahalist abi. vajad laenu
Lihtne? Sa olid tõsised krediit / võla ja vajavad rahalist
Abi? Te olete olnud lükkas pangad ja äri
Laenu ?. Siin on rahaline toetus taskukohane
Intressimäär 2% ja laenu pakkumisi varieerub äri
Isiklikud laenud ja tagamata laenud on kättesaadavad meiega
Nüüd e-posti teel:diamondloaninvestments1@gmail.com

diamondloaninvestments1 ütles ...

Ma olen siin, et tutvustada teile laenu
Programm, mis võimaldab aidata inimesi rahalisi
Raskused ja kes vajavad rahalist abi. vajad laenu
Lihtne? Sa olid tõsised krediit / võla ja vajavad rahalist
Abi? Te olete olnud lükkas pangad ja äri
Laenu ?. Siin on rahaline toetus taskukohane
Intressimäär 2% ja laenu pakkumisi varieerub äri
Isiklikud laenud ja tagamata laenud on kättesaadavad meiega
Nüüd e-posti teel:diamondloaninvestments1@gmail.com

Unknown ütles ...

Kas teil on vaja laenu alustada äri? Too laenu, et maksta ära oma arveid? Praegu pakume hariduse laenud, ettevõtete laenude, eluasemelaenu, Põllumajanduse laenu, isikliku laenu, auto laenud, jms Kui teil on vaja väljendada oma inte puhata, saame saata rohkem teavet teile. Võtke meiega ühendust e-posti teel: Harveygrantcreditunion@gmail.com. tänan

Rony ütles ...

Kas teil on vaja laenu tahes? sa vajad laenu, et maksta oma
arveid või ettevõtte asutada ?? Ükskõik oma rahalisi probleeme võiks
olla, me oleme siin, et aidata nii pakume laenu nii üksikisikutele või
ettevõtted madalal ja taskukohase intressimäära. KONTAKT ELITEFINANCE2000@GMAIL.COM, telefoninumber 17472339152

Rony ütles ...

Tere kõigile, tere tulemast Elite Finance Company siin on viimane kodu, kus saad laenu ja kus saab leida oma lahendus ning lahendada teie probleemi elus. Pange tähele, et kui sul on vaja laenu, et maksta ära oma arveid, isiklikud laenud, õppelaenu, äri laenu või mingit laenu kontakti ELITEFINANCE2000@GMAIL.COM~~pobj, 17472339251 lisainformatsiooni
E-post: ELITEFINANCE2000@GMAIL.COM
WEB: http://morisloancompany1.wixsite.com/morisloancompany
Telefoninumber: +1(747) 207-0454
TÄNU
JAMES ELITE

Unknown ütles ...

Tere, siin tulevad teise laenu firma, mis muudab su elu igaveseks laenu tuleb, olen hr Patrick sertifitseeritud laenu laenuandja, ma pakkuda laenu individuaalne ja avalikus sektoris, mis vajavad rahalist abi väike intressimäär 2%. Meie teenuste hulka kuuluvad:
PATRICKLOANS15@GMAIL.COM
* Isiklikud laenud * Debt Consolidation
* Business Laenud
* Hüpoteek * Tagatud
  * Student Loan * Hüpoteegid
Huvi korral palume täita allolev vorm ja tagasi:
Nimi:
Riik:
sugu:
Laenusumma Vajalik:
laenu kestus
täitke vorm ja tagasi selle firma e-post: (patrickloans15@gmail.com)
Jumal õnnistagu
Patrick laenude piiratud

Unknown ütles ...

Kas otsite väga ehtne laenu? Hea uudis on siin! ! ! Pakume laenu alates $ 5 000.00 kuni $ 30, 000, 000.00 intressimäära 2% aastas. Laenud ettevõtluse arendamiseks on sertifitseeritud, tõhus, kiire ja dünaamiline kontakti töökindel, usaldusväärne, meie e-posti teel: foxfinance1996@gmail.com, foxfinance20@yahoo.com
Aitäh,
Fox Rodney

Unknown ütles ...Tere

Küsi kiire ja mugav viis maksta arveid ja alustada uut oma projektide rahastamisel, mille intressimäär 2% odavam laenu. Võtke meiega juba täna kaudu: MORISLOANCOMPANY1@GMAIL.COM koos laenusumma vaja, sest meie miinimum laenu pakkumine on 1.000,00 tahes valik summa préstamo.Yo olen sertifitseeritud, registreeritud ja õiguspärane prestamista.Me täna saab ühendust kui olete huvitatud saada selle laenu, minuga rohkem teavet laenu protsess, protsess nagu laenutingimused ja kuidas laenu kantakse sind. Ma vajan su kohest reageerimist, kui olete huvitatud.


Aitäh.
MORIS FRED
E-post: MORISLOANCOMPANY1@GMAIL.COM
Koduleht: http://morisloancompany6.wix.com/morisloancompany

Unknown ütles ...

Kas sa oled huvitatud kiiret laenu alustada hea äri, maksma oma arveid, anname juures laenu 5000 € to15,000,000euro pakume või liiki laenu siin vene, täitke see vorm ja saada meile tagasi kui olete huvitatud ...... kirjuta meile nüüd posti teel; eddienicoleloanfunds@gmail.com Täielik nimi: Riik: Riik: Eesmärk laenu: E-post: Kontakt number: Sugu: ma kaardi: laenu suurus: Pikkus : saada meile tagasi nüüd laenu taotluse vorm .... kirjuta meile nüüd posti teel; eddienicoleloanfunds@gmail.com

Unknown ütles ...


Kas otsite laenu? Sa pead Business Loan, Personal Loan, Eluasemelaenu või olid sa keeldusid laenu pank või finantsasutus ühe või mitme põhjustel? Sul on õige koht sinu laen lahendused siin! Elina Johnson laenu firma meil on piiratud anda laenu ettevõtetele ja eraisikutele madala ja taskukohane intressimäär 2%. Palun võtke meiega ühendust e-posti täna via Alexanderrobertloan@gmail.com

Anname laenu alates minimaalne summa 5000 500,000,000.00 järgmistel valuuta: Ameerika riik dollarit, Euroopas ja Great British naela (GBP).

TAOTLEJA ANDMED:

1) Täisnimi:
2) Riik:
3) Aadress a
4) riigi:
5) Sugu:
6) Perekonnaseis:
7) Amet:
8) Telefoninumber:
9) Praegu positsiooni töökoht:
10) Kuusissetulek:
11) Laenusumma Vajalik:
12) Laenu kestus:
13) eesmärk Laen:
14) Religioon:
15) Kas olete taotlenud enne;
16) sünniaeg;
tänu,
Alexander ROBERT

fgugyf ütles ...

Kas teil on vaja kiiresti rahalist krediidi laenu?
* Väga kiire ja vahetu ülekande pangakontole
* Tasumine algab kaheksa kuud pärast saad raha
pangakonto
* Madal intressimäär 2%
* Pikaajaline tagastamine (1-30 aastat) Pikkus
* Paindlik laenutingimused ja kuumakse
*. Kui kaua see aega võtab kaks rahandus? Pärast esitada laenutaotlus
Võite oodata esialgne vastus vähem kui 24 tundi
rahastamise 72-96 tundi pärast teavet, mida nad vajavad
sinult.

Võtke see õigustatud ja litsentseeritud ettevõte, volitatud
kaks doonori finantsabi kaks Everybody
Lisainformatsiooni ja laenu taotluse vorm

e-post: cashfirmarena@gmail.com


parimate soovidega
Sir Joel Williams
RAHA KINDEL laenufirma
tegevjuht
Tel: +60182913326
E-post: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

Unknown ütles ...

Tere ,
Am pr Cynthia Corvin. Olen daam suur tunnistust Elan USA-s ja ma olen õnnelik naine täna? ja ma ütlesin ise, et iga laenuandja, et päästa oma pere meie kehv olukord, viitan iga isik, kes otsib laenu, ta andis õnne mulle ja mu pere, i vajas laenu $ 360,000.00 alustada minu elu üle, kui ma olen ema 2 last kohtasin seda aus ja Jumal kartes mees laenu andja, et mind aidata laenu $ 360,000.0.Dollar, et ta on Jumal kartes mees, kui teil on vaja laenu ja sa laenu tagasi maksta võtke teda talle öelda, et on pr Cynthia Corvin, et teid suunata teda. ühendust Mr.Zak, e-posti teel: - feroozsuptoo@outlook.com

Unknown ütles ...

Tere,
Ma olen pr Grace Michael, eralaenu laenuandja, mis annab elu jooksul võimalus. Kas teil on vaja kiireloomulisi laenu, et maksta ära oma võlad, või vajate laenu, et parandada oma äri? Te olete olnud lükkas pankade ja teiste finantsasutuste? Kas teil on vaja konsolideerimise laen või hüpoteek? otsin rohkem, sest me oleme siin, et kõik oma rahalised probleemid jäänud minevikku. Meie laenamise üksikisikute vajavad rahalist abi, mis on halb krediidi või vajavad raha, et maksta arveid, investeerida äri kiirusega 2%. Ma tahan kasutada seda keskmise teile teatada, et pakume usaldusväärset abi ja saaja ning on valmis pakkuma laene. Nii meiega täna e-posti aadressile:
(gracemichael901@gmail.com)
aitäh

demetrios ütles ...

Sa mingeid rahalisi raskusi? Kas teil on vaja laenu kustutada oma võlad? Kas sa lähed, et suurendada oma rahandust? Olete ärimees, kes soovib laiendada oma / tema firma. Sa palutakse ühendust tõeline kangelane, usaldus ja tõhus laenuandja äriühing krediitkaardi laenud. Õppisin nii üksikisikute ja valitsuse meie kõrge kasuteguriga.

Teenuste hulka kuuluvad:
* Isiklik Laenud (Secure ja tagamata)
* Business Laenud (Secure ja tagamata)
* Home Improvement
* Leiutaja Laenud
* Auto Laenud
jne. ..

Palun saada meile tagasi, kui olete huvitatud, läbi sociallenders1@gmail.com

Lugupidamisega
Scott
sociallenders1@gmail.com

3% laenupakkumise

Unknown ütles ...

kontakt jaoks turvaline & tagatiseta laenu.
laenama laen summa pärit 3000euro et 5000,000euro
valima tagasimaksmine kestus kohta 1 aasta et 30 aastat.
azeesabdul480@gmail.com

Larry Scott ütles ...

Tere, minu nimi on Larry Scott Gregory ja ma olen eralaenu laenuandja.

Kas teil on vaja laenu? Kas sa tahad olla rahaliselt stabiilne? Või sa tahad laiendada oma äri? Pakume firma laenu, auto laen, äri laenu, ja isikliku laenu väga vähendatud intressimäära 3% mugavad kestus, mis on kaubeldavad. See pakkumine on avatud kõigile, kes suudavad maksta tagasi õigel ajal.

Võta meiega ühendust meie e-post: larryfinance@yahoo.com või WhatsApp, +2347059073801

Ootan teid kiiret reageerimist.
larryfinance@yahoo.com
Larry Scott Gregory

loan agency ütles ...

Tere, minu nimi on Percival Hess ja ma olen eralaenu laenuandja. Sa pead laenu? Sa tahad olla rahaliselt stabiilne? Või sa tahad laiendada oma äri? Paku laenu firma, auto laenu, äri laenu, isikliku laenu väga madala intressimääraga 3% mugav kestus on kaubeldavad. See pakkumine on avatud kõigile, kes saab maksta õigeaegselt. Võta meiega ühendust läbi meie e-post: percivalhessloanfinance@gmail.com

WhatsApp, +2348038127994. Ootan kiiret vastust. Percival Hess.
koduleht: percivalhesslending.wordpress.com

CASH FIRM LOAN ütles ...


Kas sa vajad kiiret rahalist krediidi laenu?
* Väga kiire ja vahetu üleandmise pangakontole
* Tagasimaksed hakkab kaheksa kuud pärast saad raha
pangakonto
* Madal intressimäär 2%
* Pikaajaline tagastamine (1-30 aastat) Pikkus
* Paindlik laenutingimuste kuumakse
*. Kui kaua läheb aega, et rahastada? Pärast esitamise laenutaotlus
Võite eeldada esialgne vastus vähem kui 24 tundi
rahastamise 72-96 tundi pärast teavet, mida nad vajavad
sinult.

Võtke see õigustatud ja litsentseeritud ettevõte, volitatud
anda finantsabi Igaüks
Lisateavet ja laenu taotluse vorm

e-post: cashfirmarena@gmail.com


Parimate soovidega
Sir Joel Williams
CASH FIRM laenufirma
tegevdirektor
Tel: +601111850392
E-post: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

Unknown ütles ...


Kas sa vajad kiiret rahalist krediidi laenu?
* Väga kiire ja vahetu üleandmise pangakontole
* Tagasimaksed hakkab kaheksa kuud pärast saad raha
pangakonto
* Madal intressimäär 2%
* Pikaajaline tagastamine (1-30 aastat) Pikkus
* Paindlik laenutingimuste kuumakse
*. Kui kaua läheb aega, et rahastada? Pärast esitamise laenutaotlus
Võite eeldada esialgne vastus vähem kui 24 tundi
rahastamise 72-96 tundi pärast teavet, mida nad vajavad
sinult.

Võtke see õigustatud ja litsentseeritud ettevõte, volitatud
anda finantsabi Igaüks
Lisateavet ja laenu taotluse vorm

e-post: cashfirmarena@gmail.com


Parimate soovidega
Sir Joel Williams
CASH FIRM laenufirma
tegevdirektor
Tel: +601111850392
E-post: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

oceanicfinance ütles ...

Tere kõigile, Kas sa rahaliselt pigistatakse? Kas sa otsima vahendeid, et maksta ära laenu ja võlad? Kas sa otsima rahanduse asutada oma äri? Kas teil on vaja isikliku või äri laenu erinevatel eesmärkidel? Kas sa otsima laenude suurte projektide elluviimisel? Tagada laenu meilt täna ja alustada millegi rahuldust. Meie tehingu 100% garanteeritud, sest me tagama ka südamlik suhted klientidega. Pakume Laenud ilma krediidi kontrolli, nr tagatise lihtsa sammuga, kiiresti rahastamise ja madala intressimääraga 3%. Miks jäävad rahalist jaotus? Võtke meiega juba täna e-posti teel: Oceanicfinance113@gmail.com

Unknown ütles ...

Tere tulemast Ekata Global Limited Company. Võimalus on siin teil saada teie vajadustele. Ekata on välja aitamaks investoritel, ettevõtja, üksikisikud ja ettevõtted saavad raha, mida nad vajavad, et luua. Me investeerida omadused / äri ja pakuvad ka Käivitamine, investeerimis- isiklikke laene, kinnisvara laenud, võlgade laenu. Me saame aidata oma äri või projekti laenu madala intressimääraga 2%. Kui olete huvitatud laenu. EKATA on siin, et aidata teil saavutada oma eesmärki. võtke meiega ühendust selle E-post: ekataelvisglobalinsurnaceloan@gmail.com, Whatsapp Internetis number: +2348086123495 arutada veelgi.

Murat Acar ütles ...

Kas teil on vaja rahalist abi? Täida igasuguseid laenu kohe
Ja võtta oma raha kiiresti!

E-mail: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

€ 5000 kuni € 5,000,000.00 * summa määramise laenu
* Intressimäär on 2%
* Kulude valida 1 ja 20 aastat.
* Vali vahel kuu ja aasta maksegraafiku.
* Tingimused krediidi paindlikkus.
E-posti meile täna rahalise abi: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

siiralt
juhtimine

Unknown ütles ...

Kas sa vajad kiiret rahalist krediidi laenu?
* Väga kiire ja vahetu üleandmise pangakontole
* Tagasimaksed hakkab kaheksa kuud pärast saad raha
pangakonto
* Madal intressimäär 2%
* Pikaajaline tagastamine (1-30 aastat) Pikkus
* Paindlik laenutingimuste kuumakse
*. Kui kaua läheb aega, et rahastada? Pärast esitamise laenutaotlus
Võite eeldada esialgne vastus vähem kui 24 tundi
rahastamise 72-96 tundi pärast teavet, mida nad vajavad
sinult.

Võtke see õigustatud ja litsentseeritud ettevõte, volitatud
anda finantsabi Igaüks
Lisateavet ja laenu taotluse vorm

e-post: cashfirmarena@gmail.com


Parimate soovidega
Sir Joel Williams
CASH FIRM laenufirma
tegevdirektor
Tel: +601111850392
E-post: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

Unknown ütles ...


We are a Finance Industry Company professionals with over 15 Years Experience and a focus on providing Bank Guarantee and Standby Letter of Credit from some of the World Top 25 Prime Banks primarily from Barclays, Deutsche Bank, HSBC,Credit Suisse e.t.c.

FEATURES:
Amounts from $1 million to 5 Billion+
Euro’s or US Dollars
Great Attorney Trust Account Protection
Delivered via MT760, MT799 and MT103 Swift with Full Bank Responsibility
Brokers Always Protected

Purchase Instrument of BG/SBLC : 32%+2% Min Face Value cut = EUR/USD 1M-5B
Lease Instrument of BG/SBLC : 4%+2% Min Face Value cut = EUR/USD 1M-5B

Interested Agents/Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request.


We Facilitate Bank instruments SBLC for Lease and Purchase. Whether you are a new startup, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project off the ground or business looking for extra capital to expand your operation,our company renders credible and trusted bank guarantee provider who are willing to fund and give financing solutions that suits your specific business needs.

We help you secure and issue sblc and bank guarantee for your trade, projects and investment from top AA rated world Banks like HSBC, Barclays, Dutch Ing Bank, Llyods e.t.c because that’s the best and safest strategy for our clients.e.t.c

DESCRIPTION OF INSTRUMENTS

1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG) ICC-600
2. Currency : USD/EURO
3. Age of Issue: Fresh Cut
4. Term: One year and One day
5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value)
6. Price : Buy:32%+1, Lease: 4%+2
7. Subsequent tranches: To be mutually agreed between both parties
8. Issuing Bank: Top RATED world banks like HSBC, Barclays, ING Dutch Bank, Llyods e.t.c
9. Delivery Term: Pre advise MT199 or MT799 first. Followed By SWIFT MT760
10. Payment Term: MT799 & Settlement via MT103
11. Hard Copy: By Bank Bonded Courier


Interested Agents,Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request.Name:Richardson McAnthony
Contact Mail : intertekfinance@gmail.com

Unknown ütles ...


We offer fresh cut bank instrument for lease, such as BG, SBLC,Lease and Purchase Instruments can be obtained at minimal expense to the borrower compared to other banking options. This offer is opened to both individuals and corporate bodies.

DESCRIPTION OF INSTRUMENTS

1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG) ICC-600
2. Currency : USD/EURO
3. Age of Issue: Fresh Cut
4. Term: One year and One day
5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value)
6. Price : Buy:32%+1, Lease: 4%+2
7. Subsequent tranches: To be mutually agreed between both parties
8. Issuing Bank: Top RATED world banks like HSBC, Barclays, ING Dutch Bank, Llyods e.t.c
9. Delivery Term: Pre advise MT199 or MT799 first. Followed By SWIFT MT760
10. Payment Term: MT799 & Settlement via MT103
11. Hard Copy: By Bank Bonded Courier


Interested Agents,Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request

Name:Ardan Clooney
Email:brandfinance33@gmail.com

FRED LARRY LOAN FIRM ütles ...

Head päeva,

Igaüks, kas teil on kiirelt vaja laenu oma äritegevuse rahastamiseks, ettevõtte loomiseks või vajaduste rahuldamiseks, on FRED LARRY LAANI ETTEVÕTLUS alati abiks, kui kogu lootus on kadunud.

Õigustatud laenu saamine on alati olnud suur probleem üksikisikutele, kellel on finantsprobleeme ja on vaja lahendust. Krediidi ja tagatiste küsimus on see, mida inimesed on alati õigustatud laenuandja laenu otsides mures. Kuid me oleme muutnud laenude erinevust usaldusväärsusega. Anname laenu vahemikus $ 500,000 kuni $ 500,000,000,000; Oleme Fred Larry Laenufirmad rahvusvaheliselt registreeritud, garanteeritud ja riiklikult sertifitseeritud, on lahendus kõigile teie finantsprobleemidele, meie laenud on lihtsad, odavad ja kiiremad ning anname laene üksikisikutele, ettevõtetele, ettevõtetele, äriorganisatsioonidele ja inimestele Igasugused üle kogu maailma.

Meie teenused hõlmavad järgmist:

Laenud igat liiki ja otstarbeks

Sotsiaalkindlustus ja krediidikontroll puudub, 100% garantii. Kõik, mida peate tegema, on andke meile täpselt teada, mida soovite ja me kindlasti teeme teie unistuse. (FRED LARRY Laenufirma). Ütleb YES, kui teie pangad ütlevad EI. Täna võtke meiega ühendust selle laenusumma jaoks, mis on teie eelarvele vastav.
Hankige oma laenu nüüd 3% intressimääraga.
Kirjuta meile kohe aadressil (fredlarryloanfirm@gmail.com)

FRED LARRY LOAN FIRM ütles ...

Head päeva,

Igaüks, kas teil on kiirelt vaja laenu oma äritegevuse rahastamiseks, ettevõtte loomiseks või vajaduste rahuldamiseks, on FRED LARRY LAANI ETTEVÕTLUS alati abiks, kui kogu lootus on kadunud.

Õigustatud laenu saamine on alati olnud suur probleem üksikisikutele, kellel on finantsprobleeme ja on vaja lahendust. Krediidi ja tagatiste küsimus on see, mida inimesed on alati õigustatud laenuandja laenu otsides mures. Kuid me oleme muutnud laenude erinevust usaldusväärsusega. Anname laenu vahemikus $ 500,000 kuni $ 500,000,000,000; Oleme Fred Larry Laenufirmad rahvusvaheliselt registreeritud, garanteeritud ja riiklikult sertifitseeritud, on lahendus kõigile teie finantsprobleemidele, meie laenud on lihtsad, odavad ja kiiremad ning anname laene üksikisikutele, ettevõtetele, ettevõtetele, äriorganisatsioonidele ja inimestele Igasugused üle kogu maailma.

Meie teenused hõlmavad järgmist:

Laenud igat liiki ja otstarbeks

Sotsiaalkindlustus ja krediidikontroll puudub, 100% garantii. Kõik, mida peate tegema, on andke meile täpselt teada, mida soovite ja me kindlasti teeme teie unistuse. (FRED LARRY Laenufirma). Ütleb YES, kui teie pangad ütlevad EI. Täna võtke meiega ühendust selle laenusumma jaoks, mis on teie eelarvele vastav.
Hankige oma laenu nüüd 3% intressimääraga.
Kirjuta meile kohe aadressil (fredlarryloanfirm@gmail.com)

emma ütles ...

Kas teil on võlg? Kas teil on vaja koguda sularaha tervishoiuteenuste kulude katmiseks või võlgade tasumiseks või rahalise jaotuse korral? Oota! Mõelge, kuidas müüte oma neerut valikul. Kui soovite täna oma neeru müüa. Sõnumit meile kohe. Neerud on ostetud maksimaalselt $ 900,000.00US dollarit. Rahvuslik sihtasutus ostab praegu tervislikke neere. Minu nimi on Dr Paul Michael, ma olen neeruvabariigi riiklik haigla nefroloog. UBTH Haigla on spetsialiseerunud neeruhaiguste ravile ja tegeleme ka neerude ostmise ja siirdamisega, kellel on vastav doonor. Asume Indias, Kanadas, Suurbritannias, Türgis, USAs, Malaisias, Lõuna-Aafrikas, Eestist jne. Kui olete huvitatud neerupealiste müügist või ostmisest, võtke meiega ühendust e-posti teel: doctorcollins3@gmail.com Vajad Geniune doonorid Ootan teie vastuseid ... Parimate soovidega Dr Collins

Unknown ütles ...

Kas vajate kiiret rahalist laenu?
* Väga kiire ja kiire ülekanne teie pangakontole
* Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast raha saamist
pangakonto
* Madal intressimäär 2%
* Pikaajaline tagasimakse (1-30 aastat) Pikkus
* Paindlikud laenutingimused ja kuumakse
*. Kui kaua kulub rahastamiseks? Pärast laenutaotluse esitamist
Võite oodata esialgse vastuse alla 24 tunni
72-96 tundi pärast vajaliku teabe saamist
sinult.

Võtke ühendust selle õigustatud ja litsentseeritud ettevõttega, kellel on volitus
Anda rahalist abi kõigile
Lisateabe saamiseks ja laenutaotluse vorm

Email: cashfirmarena@gmail.com


Parimate soovidega
Sir Joel Williams
RAHVUSVAHELINE LAENUDE ETTEVÕTT
tegevdirektor
Tel: +601111850392
E-post: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com
W

Unknown ütles ...

Tere,
Kas otsite ärilaenud, isiklikud laenud, eluasemelaenud, autod
Õppelaenude hulka kuuluvad laenud, tagamata laenud, äri
Kapital jne ... Või keeldute laenu pangast või finantseerimisasutuselt.
Institutsioonid ühel või mitmel põhjusel. Teil on õiges kohas.
Laenuprobleemi lahendada!
Ma olen isiklik laenuandja. Annan laenud ettevõtetele ja üksikisikutele.
Madal huvi ja taskukohane
Määr 2%
huvitatud? Lugege laenude töötlemise jälgimiseks ja
Ülekandmine 48 tunni jooksul;
Programmi üksikasjad
Nimi
Sünnipäev:
Sugu:
Perekonnaseis:
Aadress:
Linn:
Riik / provints:
Postiindeks:
Riik:
Telefon:
E-post:
Riigi laenu eesmärk:
Laenusumma:
Taastamise periood:
Neto kuusissetulek
Lisateabe saamiseks pöörduge minuga niipea kui võimalik ülaltoodud üksikasjades.
Loodan sinust kuulda.
Austust
Võta meiega ühendust donaldpatloancompany@gmail.com
Donald Pat

Unknown ütles ...

Kas teil on vaja 100% laenu? Ma saan teenida oma rahalisi vajadusi vähem tagasipöördumisprobleemidega, mistõttu me maksime teile ainult 2%. Olenemata teie olukorrast, füüsilisest isikust ettevõtja, pensionär, üldine krediidireiting, me saame aidata. Flexiblerepayment üle 1 kuni 30 aastat. Võtke meiega ühendust: comfortfrankloanfirm@gmail.comOtsite pikaajalisi või lühiajalisi laene

1 Täisnimi: ............................
2 Kontakt Aadress: .......................

3. Riik: .....................

4.Sex: ...............

5. Vajalik laenusumma: ....................
6. Kestus Laenud: ...................
7. Otsene telefoninumber: .................

Palju armastust,

Comfortfrankloanfirm@gmail.com


L
Proua: mugavus

Unknown ütles ...

Kas vajate kiiret rahalist laenu?
* Väga kiire ja kiire ülekanne teie pangakontole
* Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast raha saamist
pangakonto
* Madal intressimäär 2%
* Pikaajaline tagasimakse (1-30 aastat) Pikkus
* Paindlikud laenutingimused ja kuumakse
*. Kui kaua kulub rahastamiseks? Pärast laenutaotluse esitamist
Võite oodata esialgse vastuse alla 24 tunni
72-96 tundi pärast vajaliku teabe saamist
sinult.

Võtke ühendust selle õigustatud ja litsentseeritud ettevõttega, kellel on volitus
Anda rahalist abi kõigile
Lisateabe saamiseks ja laenutaotluse vorm

Email: cashfirmarena@gmail.com


Parimate soovidega
Sir Joel Williams
RAHVUSVAHELINE LAENUDE ETTEVÕTT
tegevdirektor
Tel: +601111850392
E-post: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

summerfinanceplc ütles ...

Kas vajate kiiret laenu?
  See oli uskumatu, et ma sain 100 000 $ laenu ... ma olen õnnelik, et ma laen laenuandjalt, kes aitavad mind laenuga maksta saada. Ma olen proovinud erinevat teenust, kuid ma ei saanud kunagi laenu nende teenistusest. Mõned neist paluvad mul täita palju dokumente ja päeva lõpus see ei lõpe hästi. Kuid ma olen õnnelik pärast kohtumist SUMMER FINANCE LOAN COMPANY, võin saada oma laenu 50.000 $ .. nüüd minu äri läheb hästi ja ma tahan, et kõik te teate seda täna, sest nad on kiire ja 100% usaldusväärne, Nüüd ma maksan tagasi laenu, mille sain ettevõttest (SUMMER FINANCE Laenuvõtja), võite nendega ühendust võtta ja ärge raisake oma aega nende laenuvõtjatega .. E-post: summerfinanceplc@gmail.com või WhatsApp: + 2347063370312, õnne.

cashfirm loan ütles ...

Kas vajate kiiret rahalist laenu?
* Väga kiire ja kiire ülekanne teie pangakontole
* Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast raha saamist
pangakonto
* Madal intressimäär 2%
* Pikaajaline tagasimakse (1-30 aastat) Pikkus
* Paindlikud laenutingimused ja kuumakse
*. Kui kaua kulub rahastamiseks? Pärast laenutaotluse esitamist
Võite oodata esialgse vastuse alla 24 tunni
72-96 tundi pärast vajaliku teabe saamist
sinult.

Võtke ühendust selle õigustatud ja litsentseeritud ettevõttega, kellel on volitus
Anda rahalist abi kõigile
Lisateabe saamiseks ja laenutaotluse vorm

Email: cashfirmarena@gmail.com


Parimate soovidega
Sir Joel Williams
RAHVUSVAHELINE LAENUDE ETTEVÕTT
tegevdirektor
Tel: +601111850392
E-post: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

Maureen ütles ...

Good Day Dear Loan Seeker,

Do you need an urgent financial credit *? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible **then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application ** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.

Contact Email : bdsfn.com@gmail.com
Contact Email : anatiliatextileltd@gmail.com
Mrs. Pranchment Dura

If you are interested contact us via: bdsfn.com@gmail.com and fill out the below loan application form.

Loan application form:
Full Name:....................
Country:.....................
State:..............
City:..............
Sex:.........................
Phone Number:...........
Loan Amount :...........
Monthly income:..........
Occupation:................... ....
Loan Period:....................... ................
Purpose of Loan:......................... ...........
E-mail address:...................... ................
Have You Applied Before?....................

We awaits your urgent application form to be filled ok. Email Us: (bdsfn.com@gmail.com)

Contact Email : bdsfn.com@gmail.com
Contact Email : anatiliatextileltd@gmail.com
Mrs. Pranchment Dura

CASH FIRM LOAN ütles ...

Kas vajate kiiret rahalist laenu?
* Väga kiire ja kiire ülekanne teie pangakontole
* Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast raha saamist
pangakonto
* Madal intressimäär 2%
* Pikaajaline tagasimakse (1-30 aastat) Pikkus
* Paindlikud laenutingimused ja kuumakse
*. Kui kaua kulub rahastamiseks? Pärast laenutaotluse esitamist
Võite oodata esialgse vastuse alla 24 tunni
72-96 tundi pärast vajaliku teabe saamist
sinult.

Võtke ühendust selle õigustatud ja litsentseeritud ettevõttega, kellel on volitus
anda rahalist abi kõigile
Lisateavet ja laenu taotlemise vormi

Email: cashfirmarena@gmail.com


Parimate soovidega
Sir Joel Williams
RAHVUSVAHELINE LAENUDE ETTEVÕTT
tegevdirektor
Tel: +601111850392
E-post: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

CASH FIRM LOAN ütles ...

Kas vajate kiiret rahalist laenu?
* Väga kiire ja kiire ülekanne teie pangakontole
* Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast raha saamist
pangakonto
* Madal intressimäär 2%
* Pikaajaline tagasimakse (1-30 aastat) Pikkus
* Paindlikud laenutingimused ja kuumakse
*. Kui kaua kulub rahastamiseks? Pärast laenutaotluse esitamist
Võite oodata esialgse vastuse alla 24 tunni
72-96 tundi pärast vajaliku teabe saamist
sinult.

Võtke ühendust selle õigustatud ja litsentseeritud ettevõttega, kellel on volitus
anda rahalist abi kõigile
Lisateavet ja laenu taotlemise vormi

Email: cashfirmarena@gmail.com


Parimate soovidega
Sir Joel Williams
RAHVUSVAHELINE LAENUDE ETTEVÕTT
tegevdirektor
Tel: +601111850392
E-post: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

Anonüümne ütles ...

Kas vajate kiiret rahalist laenu?
* Väga kiire ja kiire ülekanne teie pangakontole
* Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast raha saamist
pangakonto
* Madal intressimäär 2%
* Pikaajaline tagasimaksmine (1-30 aastat) Pikkus
* Paindlikud laenutingimused ja kuumakse
*. Kui kaua kulub rahastamiseks? Pärast laenutaotluse esitamist
Võite oodata esialgse vastuse alla 24 tunni
72-96 tundi pärast vajaliku teabe saamist
sinult.

Võtke ühendust selle õigustatud ja litsentseeritud ettevõttega, kellel on volitus
anda rahalist abi kõigile
Lisateavet ja laenu taotlemise vormi

email: cashfirmarena@gmail.com


Parimate soovidega
Sir Joel Williams
RAHVUSVAHELINE LAENU ETTEVÕTT
tegevdirektor
Tel: +601111850392
E-post: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

Unknown ütles ...

QUEEN LOAN COMPANY (queenceloan@gmail.com) See on kõigi laenude taotlejate teavitamine. Ameerika Ühendriikidest tuntud laenufirmad oleme aidanud tuhandeid inimesi erinevatest riikidest. See ettevõte sai laenupakkumisfirmale 2015. aastaks kõige laenamate laenuandjate auhinna. Igakuiselt tagastati vähemalt 17 ja 25 kliendi igakuine laen ja nad tegid täna head investeeringut, kui see ettevõte annab teile laenu, peate kasutama poole laenu Investeeringus. Teile antakse teie laen, kui olete selles QUEEN LOAN ENTERPRISE queenceloan@gmail.com. Kas otsite ärilaenu? Laenud, võlgade konsolideerimise laenud, tagatiseta laenud, riskikapital jne. Kas teil on laenu laenust keeldutud või petmine, mida ei ole laenupakkumisfirma poolt tunnustatud? . Oleme eralaenuandjad, laenud ettevõtetele ja üksikisikutele madalal määral 2% ja pakume klientidele parimat e-posti teenust; Queenceloan@gmail.com

Unknown ütles ...

Tere, kas teil on vaja võlga maksmiseks või äriprojekti alustamiseks kiiret laenu? kui jah, siis võtke meiega täna ühendust e-posti teel: julieroccoloancompany@gmail.com

TEAVE ON VAJALIK
Sinu nimi...
Perekonnanimi...
SEX ..
AGE ...
Riik......
Kehtiv ID-kaart ...
LAENU EESMÄRK ........
TEIE KUU JOOKSUL ...
Laenusumma vaja ....
Laenu kestus ....
Kehtivad mobiiltelefoni number ....

Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust e-posti teel: julieroccoloancompany@gmail.com

fgugyf ütles ...

Kas vajate kiiret rahalist laenu?
* Väga kiire ja kiire ülekanne teie pangakontole
* Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast raha saamist
pangakonto
* Madal intressimäär 2%
* Pikaajaline tagasimaksmine (1-30 aastat) Pikkus
* Paindlikud laenutingimused ja kuumakse
*. Kui kaua kulub rahastamiseks? Pärast laenutaotluse esitamist
Võite oodata esialgse vastuse alla 24 tunni
72-96 tundi pärast vajaliku teabe saamist
sinult.

Võtke ühendust selle õigustatud ja litsentseeritud ettevõttega, kellel on volitus
anda rahalist abi kõigile
Lisateavet ja laenu taotlemise vormi

email: cashfirmarena@gmail.com


Parimate soovidega
Sir Joel Williams
RAHVUSVAHELINE LAENU ETTEVÕTT
tegevdirektor
Tel: +601111850392
E-post: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

fgugyf ütles ...

Kas vajate kiiret rahalist laenu?
* Väga kiire ja kiire ülekanne teie pangakontole
* Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast raha saamist
pangakonto
* Madal intressimäär 2%
* Pikaajaline tagasimaksmine (1-30 aastat) Pikkus
* Paindlikud laenutingimused ja kuumakse
*. Kui kaua kulub rahastamiseks? Pärast laenutaotluse esitamist
Võite oodata esialgse vastuse alla 24 tunni
72-96 tundi pärast vajaliku teabe saamist
sinult.

Võtke ühendust selle õigustatud ja litsentseeritud ettevõttega, kellel on volitus
anda rahalist abi kõigile
Lisateavet ja laenu taotlemise vormi

email: cashfirmarena@gmail.com


Parimate soovidega
Sir Joel Williams
RAHVUSVAHELINE LAENU ETTEVÕTT
tegevdirektor
Tel: +601111850392
E-post: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

fgugyf ütles ...

Kas vajate kiiret rahalist laenu?
* Väga kiire ja kiire ülekanne teie pangakontole
* Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast raha saamist
pangakonto
* Madal intressimäär 2%
* Pikaajaline tagasimaksmine (1-30 aastat) Pikkus
* Paindlikud laenutingimused ja kuumakse
*. Kui kaua kulub rahastamiseks? Pärast laenutaotluse esitamist
Võite oodata esialgse vastuse alla 24 tunni
72-96 tundi pärast vajaliku teabe saamist
sinult.

Võtke ühendust selle õigustatud ja litsentseeritud ettevõttega, kellel on volitus
anda rahalist abi kõigile
Lisateavet ja laenu taotlemise vormi

email: cashfirmarena@gmail.com


Parimate soovidega
Sir Joel Williams
RAHVUSVAHELINE LAENU ETTEVÕTT
tegevdirektor
Tel: +601111850392
E-post: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

Unknown ütles ...

Head võimalused raha laenamiseks

Kas teil on vaja krediidiriski isiklikku laenu? Meil on kõik see! Kas soovite raha laenata, kuid teil on kehv krediidiskoor? Soovitame ikkagi meiega ühendust võtta. Kõigi krediiditingimuste ja sotsiaalse taustaga kasutajad saavad meie abiga hõlpsasti leida kiiret finantslahendust. Erakorraline rahaabi - see on meie eriala!

Miljonid inimesed on otsustanud oma isiklikku finantsolukorda muuta. Kas olete valmis tegema õiget valikut?

Taotlege kohe ja saate raha kiireks

Finantsettevõtted Remedy on koht, kus on võimalik saada vajalikku raha 24 tunni jooksul või kauem. Oleme kogu aeg saadaval, seega pole vaja muretseda ootamatute kulude pärast. Unusta oma halva krediidiskoori, sest meie veebilaenu laenuvõtjad, kellega me töötame, püüavad alati teie juhtumile leida finantslahenduse. Oleme # 1, kui tegemist on kõigi veebilaenu vahenditega! Võta meiega ühendust remedyfinancefirm@gmail.com

fgugyf ütles ...

Kas vajate kiiret rahalist laenu?
* Väga kiire ja kiire ülekanne teie pangakontole
* Tagasimaksmine algab kaheksa kuud pärast raha saamist
pangakonto
* Madal intressimäär 2%
* Pikaajaline tagasimaksmine (1-30 aastat) Pikkus
* Paindlikud laenutingimused ja kuumakse
*. Kui kaua kulub rahastamiseks? Pärast laenutaotluse esitamist
Võite oodata esialgse vastuse alla 24 tunni
72-96 tundi pärast vajaliku teabe saamist
sinult.

Võtke ühendust selle õigustatud ja litsentseeritud ettevõttega, kellel on volitus
anda rahalist abi kõigile
Lisateavet ja laenu taotlemise vormi

email: cashfirmarena@gmail.com


Parimate soovidega
Sir Joel Williams
RAHVUSVAHELINE LAENU ETTEVÕTT
tegevdirektor
Tel: +601111850392
E-post: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

Unknown ütles ...

Veebisait: http://renbergborcfirm.webs.com

E-post: renbergborcfirm@gmail.com

Kas vajate laenu, isiklikku laenu, automaatlaenu, põllumajanduslaenu või projekti rahastamist? Meil on teile head uudised. Pakume laene ettevõtetele ja üksikisikutele väga madala intressimääraga 2%. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust e-posti teel: renbergborcfirm@gmail.com

LOAN PAKKUMINE ETTEVÕTJA

Maureen ütles ...

UPDATE ON LOAN REQUIREMENT

What is your situation? *Need 100% financing contact Email : (bdsfn.com@gmail.com )
(anatiliatextileltd@gmail.com)
*Debt Consolidation Loans *Business Loans *Personal Loans *Home Loans *Car Finance *Commercial Loans *Investments Loans *Debts Consolidation *Business Planning *Commercial Development Finance *Properties Mortgages *Bad credit loans *commercial loans *Start-up- working capital loans *Construction loans *Car loans, *Hotel loans*Student loans at the cheapest interest rate of %.

For more details :Email : ( bdsfn.com@gmail.com )
Name :
Country :
Phone number :
Amount Needed as Loan :
Purpose of Loan :
Have you applied for loan online before (yes or no)
Emaill: bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Best Regards.
Mrs.Emilia Fedorcakova

Anonüümne ütles ...

Tere kõigile,

Kas olete rahaliselt pigistatav? Kas otsite laene krediidi ja võlgade tasumiseks? Kas otsite rahalisi vahendeid oma ettevõtte loomiseks? Kas teil on vaja era- või ärilaenu erinevatel eesmärkidel? Kas otsite laene suurte projektide elluviimiseks? Kindlustage laen täna meile ja alustage midagi tasuvat. Meie tehing on 100% garanteeritud, sest tagame ka meie klientidega südamliku suhte. Pakume laene ilma krediidikontrollita, tagatiseta, lihtsaid samme, kiiret rahastamist ja madalat intressimäära 2%. Miks jääb rahaline jaotus? Võtke ühendust, kasutades rakenduse numbrit +1 (845) 731 5341
Võta meiega ühendust täna e-posti teel: globalloanfirm051@gmail.com

Mr John Goodman

Derek Douglas ütles ...

Tere


Kas otsite kiiret laenu? Mul on teile hea uudis! Pakume laene vahemikus 1000 kuni 50 miljonit dollarit aastas 3% intressimääraga.
Pakume laene äritegevuse arendamiseks, isiklikud laenud, auto laenud jne

Oleme sertifitseeritud, usaldusväärsed, usaldusväärsed, tõhusad, kiired ja dünaamilised.

  Kui soovite, võtke meiega ühendust e-posti teel; easyloanfirm2020@gmail.com

Regards
Derek Douglas
easyloanfirm2020@gmail.com


3% laenupakkumine

Emowerment ütles ...

KUIDAS TALLINNA RAHASTAMINE AASTA KÕRVALAGA!
Ma olen ühe lapsega laps, kelle eest hoolitseda. ma olen pärit
Hokendauqua Pennsylvania. 5-kuulisele läbikäigule mul on
olnud finantsjuristikus, Paar nädalat tagasi sõber
millest mulle öeldi, kuidas Summer Finance talle aitas
andes talle Xmas laenu madala intressimääraga 3%
ja parem tagasimaksegraafik. Ta ütles ka mulle, et nad saavad
aita mind ka mu finantsolukorrast välja. ma mitte kunagi
uskus, et tema põhjus on, et olen olnud erinevatesse pankadesse / laenu
laenuandjad, kes ei suutnud mind minu halva krediidi tõttu aidata
skoor. Ta soovitas mul proovida, nii et ma postitasin neid ja kõik seletan
minu rahaline olukord neile, nad võtsid mind läbi
laenuprotsessi ja andis mulle laenu summas 450 000 USD 27
Oktoobris, nagu ma olen taotlenud ja täna olen ettevõttel
millest ma olen uhke ja võin ka hoolitseda
minu Xmas arveid. kõik, mida ma tegin, oli järgida mõistet ja
laenu seisukord. Ma olen nii õnnelik, et ma tegin. Ma jagan
see täna paneb mind kõigile hoolima, ma tean, kuidas see on
tundub, et olen rahalise segadusega, mida ma ei saa enam tänada
neid nende abistamiseks. Ma hoiatan kogu maailma sellest
nende heaolu mu elus Kui peate võtma ühendust mõne pangaga või
Kindel saada laenu, mida vajate, võtke palun ühendust
Summer Finance PLC e-posti teel: summerfinanceplc@gmail.com. või whatssap: +17208200126. Edu

Unknown ütles ...

Raske rahastamise abi.
Investeeringud üksikisikute vahel kuni 10 000 000 € ulatuses. Kas teil on vaja krediiti üksikisikute vahel 72 tunni jooksul koos 2% intressiga, et tulla toime rahaliste probleemidega? Ärge kartke minuga pöörduda oma taotluse esitamiseks. Laenu taotluse saamiseks või meie pakkumiste kohta lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust e-posti teel: andrei1aleksander@gmail.com

andrei1aleksander@gmail.com

Unknown ütles ...

Oleme sertifitseeritud finantseerimisasutus, kes kiidab heaks igasuguse projekti jaoks rahalised vahendid. Meie laenu / finantspakkumine on madala intressimääraga 2% ja selle tagasimakse kestus on väga sõbralik ja mugav klient.
Tagasimaksetähtaeg on 12 kuni 120 kuud, kusjuures esialgne 6-12-kuuline ajapikendus ei sisalda tagasimaksetähtaega.
Me kinnitame rahastamist kuni 100 miljonit dollarit ja rohkem sõltuvalt ettevõtte olemusest.
Praegu rahastame Olemasolevaid ettevõtteid olemasoleva juhtkonnaga, kellel on põhjalik töö energia, lepingute täitmise, äripinnagude ostmise, äritegevuse laiendamise, transpordi, tehnoloogia, tervishoiu, makstavate üüride, maksude, autode jne ostmiseks.
Oleme avatud teie jaoks headele ärisuhtele, kuna meie finantskava on väga paindlik ja mugav klient.
Kui te arvate, et teil on kindel tagaplaan ja idee teenida head kasumit mis tahes ettevõttes, võtke meiega ühendust, et saada võimalikult palju koostööd.
Kui olete selle pakkumisega huvitatud, võta meiega ühendust, võtke meie rahastamise tingimused. (lapofinance2020@yahoo.com) või (lapofinance2020vision@gmail.com)

Unknown ütles ...

Oleme sertifitseeritud finantseerimisasutus, kes kiidab heaks igasuguse projekti jaoks rahalised vahendid. Meie laenu / finantspakkumine on madala intressimääraga 2% ja selle tagasimakse kestus on väga sõbralik ja mugav klient.
Tagasimaksetähtaeg on 12 kuni 120 kuud, kusjuures esialgne 6-12-kuuline ajapikendus ei sisalda tagasimaksetähtaega.
Me kinnitame rahastamist kuni 100 miljonit dollarit ja rohkem sõltuvalt ettevõtte olemusest.
Praegu rahastame Olemasolevaid ettevõtteid olemasoleva juhtkonnaga, kellel on põhjalik töö energia, lepingute täitmise, äripinnagude ostmise, äritegevuse laiendamise, transpordi, tehnoloogia, tervishoiu, makstavate üüride, maksude, autode jne ostmiseks.
Oleme avatud teie jaoks headele ärisuhtele, kuna meie finantskava on väga paindlik ja mugav klient.
Kui te arvate, et teil on kindel tagaplaan ja idee teenida head kasumit mis tahes ettevõttes, võtke meiega ühendust, et saada võimalikult palju koostööd.
Kui olete selle pakkumisega huvitatud, võta meiega ühendust, võtke meie rahastamise tingimused. (lapofinance2020@yahoo.com) või (lapofinance2020vision@gmail.com)

Anonüümne ütles ...

Ma olen eraõigusliku registreeritud laenu laenuandja. Anname välja laenu, et aidata üksikisikuid, ettevõtteid, kellel on vaja kogu maailma finantsolukorda ajakohastada, minimaalse aastase intressimääraga madala intressimääraga, nagu näiteks 2% 1 aasta kuni 30 aasta tagasimaksmise kestuse jooksul mis tahes maailma osas. rolandfredrickloaninsuranceplc@gmail.com anda laene minimaalse vahemiku (1000 kuni 10 000 000 euro) ulatuses. Meie laenud on kindlustatud maksimaalse turvalisuse tagamiseks. Huvitatud isik peaks võtma meiega ühendust e-posti aadressil: rolandfredrickloaninsuranceplc@gmail.com või Whats App Number +1 (845) 731 5341. Hr Roland Fredrick

Unknown ütles ...

Laenupakkumiste võimalus

Tere, härra & proua

Üksikteenus pakun teile laenu 4 000 eurolt 10 000 000 euroni kõigile, kes suudavad seda intressiga tagasi maksta 2% ulatuses kõigile, kes on huvitatud mulle kirjutama. Võtke meiega ühendust täna ja andke meile teada, kui palju raha soovite. Oleme valmis oma kandidaatidele vastama 72 tunni jooksul pärast taotluse saamist. Nii et kui teil on vaja raha laenu, ärge kartke minuga rohkem teada saada. Palun võtke minuga ühendust: aurellebrunel3@gmail.com

Unknown ütles ...

Laenupakkumiste võimalus

Tere, härra & proua

Üksikteenus pakun teile laenu 4 000 eurolt 10 000 000 euroni kõigile, kes suudavad seda intressiga tagasi maksta 2% ulatuses kõigile, kes on huvitatud mulle kirjutama. Võtke meiega ühendust täna ja andke meile teada, kui palju raha soovite. Oleme valmis oma kandidaatidele vastama 72 tunni jooksul pärast taotluse saamist. Nii et kui teil on vaja raha laenu, ärge kartke minuga rohkem teada saada. Palun võtke minuga ühendust: aurellebrunel3@gmail.com

Unknown ütles ...

Laenupakkumiste võimalus

Tere, härra & proua

Üksikteenus pakun teile laenu 4 000 eurolt 10 000 000 euroni kõigile, kes suudavad seda intressiga tagasi maksta 2% ulatuses kõigile, kes on huvitatud mulle kirjutama. Võtke meiega ühendust täna ja andke meile teada, kui palju raha soovite. Oleme valmis oma kandidaatidele vastama 72 tunni jooksul pärast taotluse saamist. Nii et kui teil on vaja raha laenu, ärge kartke minuga rohkem teada saada. Palun võtke minuga ühendust: aurellebrunel3@gmail.com

Unknown ütles ...

Laenupakkumiste võimalus

Tere, härra & proua

Üksikteenus pakun teile laenu 4 000 eurolt 10 000 000 euroni kõigile, kes suudavad seda intressiga tagasi maksta 2% ulatuses kõigile, kes on huvitatud mulle kirjutama. Võtke meiega ühendust täna ja andke meile teada, kui palju raha soovite. Oleme valmis oma kandidaatidele vastama 72 tunni jooksul pärast taotluse saamist. Nii et kui teil on vaja raha laenu, ärge kartke minuga rohkem teada saada. Palun võtke minuga ühendust: aurellebrunel3@gmail.com

Steven Williams ütles ...

Praegu pakume kehtiva ID-ga õiget ujuva laenu skeemi, mille intressimäär on 2%.
Saate saata oma laenutaotluse vajaliku laenu summa ulatuses.
Pakume laene vahemikus $ 5000.00 USD min. 50 000 000 USD USD Max.
Meie pikaajaline krediit maksimaalselt viie (5) kuni viiekümne (50) aasta jooksul.
Anname järgmise laenu liigi: projekti laen, refinantseerimislaen, äriinvesteerimislaenud, auto või sõiduk Laenud, õppelaen, võlgade konsolideerimine, eluasemelaenud Laenud, isiklikud laenud, reisi- ja puhkuslaen, jõulu- ja uusaasta laenud.
Meie ettevõte vajab ka isikut, kes võiks olla meie ettevõtte esindaja teie riigis.
Võtke ühendust meie STEVEN WILLIAMSi FINANTSARUANNETE FIRMi kontoriga e-posti teel: stevenwills0001@gmail.com

Kui olete huvitatud meie finantspakkumistest ja soovite saada laenu meie poolt, võtke meiega ühendust ja andke meile allpool toodud andmed ja see on vajalik, et algatada
vastavalt laenusumma.

Nimi: ___________________________
Nimi: ____________________________
Sugu: _______________________________
Perekonnaseis: _______________________
Kontakt Aadress: ______________________
Linn / post: ________________________
Riik: ______________________________
Sünnikuupäev: ________________________
Vajalik summa laenuna: ________________
Laenu kestus: ________________________
Kuu sissetulek / aastane sissetulek: _________
Ametikoht: ___________________________
Laenu eesmärk: _____________________
Telefon: ________________________________
Faks: __________________________________

Nende andmete tunnustamisel saadetakse hästi välja arvutatud tingimused, sealhulgas leping.

Tänan teid patroonimise eest!

Parimate soovidega,
STEVEN WILLIAMS RAHAVOOGUDE FIRM
E-post: stevenwills0001@gmail.com
Veebisait: http://stevenwilliamsfinancialloanfirm.webs.com/
Facebooki leht: Steven Williams
Twitter: stevenwills0001

Unknown ütles ...

Mis su olukord on? *

  Kas vajate 100% rahalist kontakti? * Võlgade konsolideerimise laenud * Ärilaenud * Isiklikud laenud * Kodulaenud * Raha auto * Ärilaenud * Investeerimislaenud * Võlgade konsolideerimine * Äri planeerimine * Finantsarendus Ärikinnisvara * Kinnisvara hüpoteeklaenud * Halbad laenud * Ärilaenud * * Auto Laenud, * Hotellid Laenud * Õppelaenud kõige odavama hinnaga%. Kõiki neid laene saab töödelda intressimääraga kuni 3%. Rohkem informatsiooni:

  E-post: Williamsloancompany9@gmail.com

Regards Hr Williams

Anonüümne ütles ...

Ma olen Venemaa Föderatsioonis registreeritud laenuandja. Anname välja laenu üksikisikute abistamiseks, ettevõtted peavad oma rahalist olukorda maailmas ajakohastama väga madala aastase intressimääraga, näiteks madala intressiga, nagu 2%, 1 aasta kuni 30 aasta tagasimaksmise kestuse jooksul mis tahes maailma osas. globalloanfirm051@gmail.com annavad välja laenud, mis jäävad vahemikku tuhat kuni viiekümne miljonit (1000 kuni 50 000 000) igast valuutast. Meie laenud on kindlustatud maksimaalse turvalisuse tagamiseks. Huvitatud isik peaks võtma meiega ühendust e-posti teel: globalloanfirm051@gmail.com kaudu Whats App Number +1 (845) 731 5341

Unknown ütles ...

Kas vajate rahaliste laenude tegemist üksikisikute vahel, et tulla toime rahaliste raskustega, et lõpuks pankrotti tekitada ummikseisust, lükates tagasi nende toimikud? Ma olen finantseksperdid, kes suudavad laenu anda vajalikus summas ja tingimustega, mis muudavad elu lihtsamaks; chrisrichardloanfirm@hotmail.com kaudu Whats App +1 (845) 731 5341 siin on mõned valdkonnad, kus me saame aidata:

* Finantslaen
* Ärilaen
* Laenutus
* Investeerimislaen
* Auto laen
* Võlgade konsolideerimine
* Teine hüpoteek
* Krediitkaardid
* Isiklik laen
* Õppelaenu
nii et kui olete huvitatud tõelise laenu saamisest lihtsalt E-post:
chrisrichardloanfirm@hotmail.com kaudu Whats App +1 (845) 731 5341

Unknown ütles ...

Kas otsite äri finantseerimist, isiklikke rahalisi vahendeid, hüpoteeklaene, auto laene, üliõpilaslaenu, võlgade konsolideerimise sularaha, tagamata sularaha, riskikapitali jne ... Olete õiges kohas, võtke meiega nüüd ühendust lisateabe saamiseks.

Ettevõtte nimed: MIDLAND CREDIT HOME

E-post: midlandcreditonline.com@gmail.com

Mis on: +917204719376

Ettevõtte veebisait: midlandcreditonline.com

Unknown ütles ...

Kas otsite rahalist vabadust? kas teil on võlg, kas uue laenu saamiseks on vaja laenu? või kas te rahaliselt murda, kas teil on vaja auto või maja ostmiseks laenu? Kas teie kohalik pank on teie rahalisi vahendeid langetanud? kas soovite finantseerida? kas teil on vaja laenu oma arvete tasumiseks? Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust e-posti aadressil:authenticdiamond112fs@gmx.de

Palun kirjutage tagasi, kui olete huvitatud.

Täisnimi:
Sugu:
Perekonnaseis:
Aadress:
Riik:
Linn:
Amet:
Kuu sissetulek:
Postiindeks:
Summa:
Laenu kestus:
Mobiiltelefoni number
Kas sa räägid inglise keelt:
Hr Mark Buffet..

Dr Purva Pius ütles ...

GENUINE LOAN WITH LOW INTEREST RATE APPLY
Do you need finance to start up your own business or expand your business, Do you need funds to pay off your debt? We give out loan to interested individuals and company's who are seeking loan with good faith. Are you seriously in need of an urgent loan contact us.Email: (urgentloan22@gmail.com)

BORROWERS DATA FORM
1)YOUR NAME:_______________
2)YOUR COUNTRY:____________
3)YOUR OCCUPATION:_________
4)YOUR MARITAL STATUS:_____
5)PHONE NUMBER:____________
6)MONTHLY INCOME:__________
7)ADDRESS:_________________
8)PURPOSE:_________________
9)LOAN REQUEST:____________
10)LOAN DURATION:__________
11)CITY/ZIP CODE:__________
12)HAVE YOU APPLIED FOR LOAN BEFORE?

E-mail: (urgentloan22@gmail.com)

Unknown ütles ...

Do you need a loan? If yes! Contact FIFO Capitals and Mortgages Limited ® for small and large loans amount. We give out loan at 2% interest rate. Contact us today via E-mail at,,,((FIFOCapitals@gmail.com)),,, We also give out from. £5 thousand Pounds to 100 million Pounds for individuals and companies, the credit is open to all regardless of nationality....

maria ütles ...

HEA PÄEV Minu Eesti rahvas

Ma tunnistan, KUIDAS ma sain laenu, et osta maja tegelikku ja tulemuslikku laenufirma NIMEGA JOSE LUIS Loan Company, ma olen väga õnnelik täna ja Jumal õnnistagu JOSE LUIS laenufirma .website, https: //www.joseluisloans.com, või postitage neid, joseluisloans@gmail.com

Minu nimi on Jokiba, Aline Olen Tallinna linn Eesti, havebeen otsivad tõelist laenufirma viimase viie kuu, kaks osta maja
kõik, mis mul oli, oli hulk pettusi, kes panid mind neid usaldama ja lõpuks
Päeval võtsid nad oma raha, andmata midagi vastutasuks, kõik
Ma loodan, et ta oli kadunud sain segaduses ja pettunud, et kunagi tahtnud kaks võttes midagi pistmist laenu firmad internetis, nii et ma läksin kahe laenata raha välja
sõber, tollas siin kõik, mis juhtus, ja ta ütles, et ta saab mulle seda aidata
Ta teab laenufirmat, kes saab mulle mingit laenu
mul on vaja väga madalat intressimäära 2%, et ta lihtsalt sai
Ta andis mulle selle, kuidas laenu taotleda, ma tegin
nagu ta Toll mind sisse kohaldada iseenda e-mail: WWW (https://www.joseluisloans.com) in kunagi mente kuid proovinud ja minu suurim üllatus sain laenu inom 24 tundi, ma ei suutnud uskuda,
Ma olen õnnelik ja rikkalik ja ma tänan jumalat, et selline laen
Sellised petturid on kõikjal kohtades ikkagi olemas,
palun nõu igaühele, kes vajavad laenu, külastada oma veebisaiti
(https://www.joseluisloans.com) nad ei lase sul kunagi sulle ja
oma elu muudab minu did.Quickly kontakt (https://www.joseluisloans.com) või saatke iseenda, joseluisloans@gmail.com täna ja saada oma laenu iseenda Jumal õnnistagu Jose Luis laenu firma jaoks deres tõelise laenupakkumise.
 Veenduge ühendust JOSE LUIS laene oma laenu fordi sain laenu edukalt selle firma ilma stressi. Külasta sina veebilehel https://www.joseluisloans.com/ või e iseenda, joseluisloans@gmail.com

Unknown ütles ...

Kas vajate äri- või isiklikku laenu?
Meie ettevõte on õigustatud ettevõte.
Anname laenu üksikisikutele ja ettevõtetele 2% intressimääraga.
Lisateabe saamiseks võtke ühendust e-posti aadressiga: roselineclintonloancompany@gmail.com

Thompson gary ütles ...

Tere !

Kas vajate õigustatud ja kiiret laenuteenust?

Taotlege kohe ja saada oma raha kiirelt!

* Positsioon 5000 kuni 50 miljonit
* Valige tagasimaksmiseks 1 kuni 30 aastat.
* Paindlikud laenutingimused.

Võtke meiega ühendust e-posti teel: thompson.loanservice@gmail.com

Kõik need ja palju muud, võtke meiega ühendust.

Täisnimi: ..........
Telefoninumber:.......
Kuu sissetulek: .............
Riik ...............................
Laenu eesmärk ...........
Vajalik summa .................
Laenu staatus ............
Kestus: ...........................

Võtke meiega ühendust e-posti teel: thompson.loanservice@gmail.com
Juhtimine.
Võta krediitkaarti nüüd kiirsõnumiga!

baeutierr ütles ...

Tunnistus. Ma sain oma laenu

Ma tutvustan ennast, et see on OLGA POLISTE, on liiga palju kelmust
individuaalsete laenupakkumiste vahel. Külastasin saiti
laenude väljaandmine tõsiste isikute vahel kogu maailmas ja I
tuntud imeline daam, nimega proua JOSE BAEUTIERR, kes aitab inimestel
muutes need laenud ja kes andis mulle 50 000 euro suuruse laenu a
väga madal intressi tema poolt või 3% kogu minu laenuperioodi jooksul ja seal
järgmisel hommikul sain raha ilma protokollita. Vajad krediiti
isiklik, teie pank keeldub teile laenu andmast
ükskõik milline maailma riik, kuhu saate temaga ühendust võtta, ja te karmistad
rahul, kuid hoiduge sellest, kes ei soovi laene tagasi maksta. siin on
tema e-posti aadress: josezbaeutierr@gmail.com

Õnne. Ja ärge unustage jagada, et aidata oma lähedastel inimestel
on vaja

baeutierr ütles ...

Tunnistus. Ma sain oma laenu

Ma tutvustan ennast, et see on OLGA POLISTE, on liiga palju kelmust
individuaalsete laenupakkumiste vahel. Külastasin saiti
laenude väljaandmine tõsiste isikute vahel kogu maailmas ja I
tuntud imeline daam, nimega proua JOSE BAEUTIERR, kes aitab inimestel
muutes need laenud ja kes andis mulle 50 000 euro suuruse laenu a
väga madal intressi tema poolt või 3% kogu minu laenuperioodi jooksul ja seal
järgmisel hommikul sain raha ilma protokollita. Vajad krediiti
isiklik, teie pank keeldub teile laenu andmast
ükskõik milline maailma riik, kuhu saate temaga ühendust võtta, ja te karmistad
rahul, kuid hoiduge sellest, kes ei soovi laene tagasi maksta. siin on
tema e-posti aadress: josezbaeutierr@gmail.com

Õnne. Ja ärge unustage jagada, et aidata oma lähedastel inimestel
on vaja

baeutierr ütles ...

Tunnistus. Ma sain oma laenu

Ma tutvustan ennast, et see on OLGA POLISTE, on liiga palju kelmust
individuaalsete laenupakkumiste vahel. Külastasin saiti
laenude väljaandmine tõsiste isikute vahel kogu maailmas ja I
tuntud imeline daam, nimega proua JOSE BAEUTIERR, kes aitab inimestel
muutes need laenud ja kes andis mulle 50 000 euro suuruse laenu a
väga madal intressi tema poolt või 3% kogu minu laenuperioodi jooksul ja seal
järgmisel hommikul sain raha ilma protokollita. Vajad krediiti
isiklik, teie pank keeldub teile laenu andmast
ükskõik milline maailma riik, kuhu saate temaga ühendust võtta, ja te karmistad
rahul, kuid hoiduge sellest, kes ei soovi laene tagasi maksta. siin on
tema e-posti aadress: josezbaeutierr@gmail.com

Õnne. Ja ärge unustage jagada, et aidata oma lähedastel inimestel
on vaja

baeutierr ütles ...

Tunnistus. Ma sain oma laenu

Ma tutvustan ennast, et see on OLGA POLISTE, on liiga palju kelmust
individuaalsete laenupakkumiste vahel. Külastasin saiti
laenude väljaandmine tõsiste isikute vahel kogu maailmas ja I
tuntud imeline daam, nimega proua JOSE BAEUTIERR, kes aitab inimestel
muutes need laenud ja kes andis mulle 50 000 euro suuruse laenu a
väga madal intressi tema poolt või 3% kogu minu laenuperioodi jooksul ja seal
järgmisel hommikul sain raha ilma protokollita. Vajad krediiti
isiklik, teie pank keeldub teile laenu andmast
ükskõik milline maailma riik, kuhu saate temaga ühendust võtta, ja te karmistad
rahul, kuid hoiduge sellest, kes ei soovi laene tagasi maksta. siin on
tema e-posti aadress: josezbaeutierr@gmail.com

Õnne. Ja ärge unustage jagada, et aidata oma lähedastel inimestel
on vaja

baeutierr ütles ...

Tunnistus. Ma sain oma laenu

Ma tutvustan ennast, et see on OLGA POLISTE, on liiga palju kelmust
individuaalsete laenupakkumiste vahel. Külastasin saiti
laenude väljaandmine tõsiste isikute vahel kogu maailmas ja I
tuntud imeline daam, nimega proua JOSE BAEUTIERR, kes aitab inimestel
muutes need laenud ja kes andis mulle 50 000 euro suuruse laenu a
väga madal intressi tema poolt või 3% kogu minu laenuperioodi jooksul ja seal
järgmisel hommikul sain raha ilma protokollita. Vajad krediiti
isiklik, teie pank keeldub teile laenu andmast
ükskõik milline maailma riik, kuhu saate temaga ühendust võtta, ja te karmistad
rahul, kuid hoiduge sellest, kes ei soovi laene tagasi maksta. siin on
tema e-posti aadress: josezbaeutierr@gmail.com

Õnne. Ja ärge unustage jagada, et aidata oma lähedastel inimestel
on vaja

laura smith ütles ...

Tere, kas sa oled rahalises olukorras? Ja kui on vaja laenu, et alustada äritegevust, maksta oma võlg või oma ravimeid? kui jah, siis palun võtke ühendust proua Laura Smithi pr Laura Smithi laenuprogrammi tegevjuhi pr Laura Smithiga, et tema ettevõte on samal ajal turvaline, turvaline ja usaldusväärne, sest see on firma, kus ma laenasin välja 50 000 euro suurust laenu ja see oli edukas ja tegelikult minu unistused tule täna läbi, nii et ma tahan kasutada seda meediat, et teavitada kõiki, kes vajavad laenu, ühendust võtta e-posti all (mrslaurasmithloanfirm@gmail.com) testitud ja usaldusväärse.


Maarika

Mr Chris A ütles ...

Kallis klient!

Õigustatud laenu saamine on alati olnud suur probleem klientidele, kellel on finantsvajadused. Krediidi ja tagatiste küsimus on huvitatud laenu taotlemisest õigustatud laenuandjalt. Kuid erakrediidi teenused. muutis laenutööstust. Krediidiandja krediteerib Chris Agadaga Loan Limited Company, kellele me pakume laenu 2% ulatuses, laenamiseks kohalikele ja rahvusvahelistele klientidele. Meil on olnud teie finantsvajaduste privileeg. Krediidi küsimus peatab teid vajaliku laenu saamise.

Meie teenused hõlmavad järgmist: -

Investorilaenud
Võlgade konsolideerimine
Teine hüpoteek
Ärilaenud
Isiklikud laenud
Rahvusvaheline laen

ISIKLIKE ANDMETE TEAVE

Täisnimi:
Aadress:
Linn / Postiindeks:
Sugu:
Sünniaeg
Riik:
Riik:
Linn:
Vanus:
Nõutav laenusumma:
Laenu eesmärk:
Laenu kestus:
Telefon:
Faks:
Kuu sissetulek:
Amet:

Võta ühendust E = mail: chrisagloanltd@gmail.com

Märkus: tuleks kohaldada ainult tõsiseid laenuvõtjaid. Ja täitke taotlusvorm õige teabega, nii et laenu saab teile lihtsalt aega saada.
Taotle: Chris Agadaga Loan Limited Company. 24-tunnine klientide vastusteenus: chrisagloanltd@gmail.com
Asuvad filiaalid on: Aafrika, Euroopa Napoli, Itaalia, Moskva linn Vene.

Unknown ütles ...

Minu nimi on RONI DILLA, ma tahan kasutada seda keskkonda kõigile nõustamiseks, palun olge Interneti laenu ettevaatlik, sest nii paljud Interneti-laenuandjad on siin kõik petturid ja nad jagavad vaid lugusid, mis petavad teid oma raha eest, taotlesin laen Rp500, 000,000 Saksa naine ja ma kaotasin 15000000 Rp ilma laenu saamata,

Selle kuupäeva seisuga, 27. veebruaril 2018, rääkis mu sõber Suri Yono minu töökohalt, kuidas ta taotles laenu CAPITAL LOAN CENTER'lt ja ta sai lõpuks laenu. Ma ei uskunud kunagi teda, kuni ma läksin temaga pangale, et see kinnitada, ja olin üllatunud, sest ma olen kaotanud palju raha, et saada oma perele laenu.

Kas Jumal õnnistas Hea proua, mida ta tegi mulle ja mu leibkonnale, ütlesin mu sõbrale, et ta tutvustas mind hea ema poole. Tomasa Justin, CAPITAL LOAN CENTER, ta tegi ja taotlesin laenu Rp500, 000,000.

Ma järgin ettevõtte laenutingimusi ja minu laenutaotlus kiideti heaks ilma stressita ja raskusteta.

 Lõpuks sain laenu oma pangakontole ja helistasin sõber Suri Yono, et olen saanud laenu ja olen ka tutvustanud nii palju inimesi, et head ema, proua MARIA PEDRO.

Ma tahan, et see teeks lugemist minu tunnistust, et suhelda hea emaga, kui teil on vaja laenu, et saaksite ka tunnistada ema hea tahet.

nii et ma kasutan seda võimalust, et teavitada kõiki Indoneesia ja teisi inimesi, kes on sobilikud minu tunnistuse lugemiseks ja kellel on selleks vaja laene
Proua MARIA PEDRO e-posti aadressil EMAIL: [mariapedroguaranteetrustloan@gmail.com]
Yono oma EMAILi kaudu: YONOSURI702@MAIL.COM
Kui soovite täiendavat teavet EMAIL-i kaudu, võite minuga siiski ühendust võtta: ronidilla5@gmail.com
Võite ka võtta ühendust oma sõbraga Suri
tänan teid kõiki kordagi, kui lugesin oma tunnistust, ja võib ALLAH jätkuvalt õnnistada meid kõiki ja anda meile pikk elu ja jõukus

Unknown ütles ...

Hea päev Kõik, kes loevad minu tõelise eluloo minu elust.

Minu nimi on WIL MORGAN Ameerikast, ühe lapsega ema. Olen olnud kaasatud nii paljudesse petturitesse
Internet võtab minu raske teenida raha, otsin konsolideerimise laenu, kuni üks ustav öö, ma palvetasin ja ma usun Jumalat
suunanud mulle selle laenu firma internetis nimega MR CLASSIC LOAN nad aitasid mulle $ 25,000.00 pärast hea 8months ühendust nii palju võltsitud laenuandjad net,
palun mu rahval, ole väga ettevaatlik, et saada laenu ettemaksuga, ilma et oleks garantii või kinnituse selle kohta, et ettevõte on legitiim. see laenufond jõudis oma päästmiseni, kui ma vajasin neid kõige rohkem,
algul ma ei usalda neid kunagi, aga pärast nende nõudmist rahuldamist olin õnnelik naine. mis on elus kõige tähtsam asi. täna ma konsolideerin oma võla ja olen ka uhke oma korter.
mu ema ja kaks sõpra sai sellest pakkumisest kasu, ja soovin, et ka kogu riik saaks selle suuremeelse pakkumise kasuks.
see on minu isiklik e-posti aadress WILMORHAN8@GMAIL.COM ja laenufirma, kes aitas mind, siin on nende kontaktandmed: classicloan1@gmail.com

Unknown ütles ...

Kas otsite laiendada tootmist, osta uusi seadmeid, alustada äri, laiendada oma turge või kasutada käibekapitali konkreetsete projektide jaoks? Täna võtke meiega ühendust, et saada laenu oma projekti rahastamiseks või võlgade ja muude isiklike rahaliste vajaduste tasumiseks. nende laenutaotlused töödeldakse kahe tööpäeva jooksul. Teie rahalisi vajadusi rahuldatakse 2% tasemel. Kuna laenutaotlejal on õigus taotleda laenu koos järgmise teabega:

TÄISNIMI:...
SEKS: .........
AADRESS: ......
RIIK:.........
TELEFONINUMBER:......
FAX NUMBER (kui on olemas): .........
Okupatsioon: ........
KASUMI TULU: .......
LAENU KOKKU: .........
LAENU EESMÄRK: ........
TAGASIMAKSU KESTUS: .......

Kõik taotlused tuleb saata meie ettevõtte e-posti aadressile: (Rusafaslemloanfirm@hotmail.com)

Unknown ütles ...

Kas otsite laiendada tootmist, osta uusi seadmeid, alustada äri, laiendada oma turge või kasutada käibekapitali konkreetsete projektide jaoks? Täna võtke meiega ühendust, et saada laenu oma projekti rahastamiseks või võlgade ja muude isiklike rahaliste vajaduste tasumiseks. nende laenutaotlused töödeldakse kahe tööpäeva jooksul. Teie rahalisi vajadusi rahuldatakse 2% tasemel. Kuna laenutaotlejal on õigus taotleda laenu koos järgmise teabega:

TÄISNIMI:...
SEKS: .........
AADRESS: ......
RIIK:.........
TELEFONINUMBER:......
FAX NUMBER (kui on olemas): .........
Okupatsioon: ........
KASUMI TULU: .......
LAENU KOKKU: .........
LAENU EESMÄRK: ........
TAGASIMAKSU KESTUS: .......

Kõik taotlused tuleb saata meie ettevõtte e-posti aadressile: (Rusafaslemloanfirm@hotmail.com)

كروز أنابيل ütles ...

Tere, minu nimi on Sweeney Carol. Tahan tänada piiskop Elijah laenufirmat, et ta aitas mind oma laenuressursse summas 80 000 USA dollarit pärast seda, kui see oli nii kaua röövitud, kui olete huvitatud laenust, võtke temaga ühendust, et saaksite ka teie laenu aidata mitte võtta kaua 24 tundi aega mu laen oli minu kontol Kõigil, kes vajavad kiiret ja usaldusväärset laenu peaks temaga ühendust võtma nüüd ta on Jumal saatis ja hea inimene oma e-posti aadress: bishopelijahloanfirm002@hotmail.com Mul on hea meel kirjutada siin siin, sest seal on palju petuskeemeid, kui sa tõesti vajavad abi, ilma et oleksid petnud, sest olin pettunud, on see õige laenufirma, kellega ühendust võtta: E-post: bishopelijahloanfirm002@hotmail.com või whatsapp: +2349035555247

Sweeney Carol

FREEMAN ütles ...Tere,
Kas vajate kiiret laenu? võtke ühendust Euroopa finantskasvu ettevõttega ja pakute üksikisikuid, ettevõtteid ja organisatsioone, kes teevad koostööd 1000-100 miljoni dollariga, kes vajavad rahalist toetust mõõdukalt alla 2%. Palun võtke meiega ühendust, kui soovite saada kiire ja hõlpsa e-posti laenu. posti teel Europafinancialgrowth@gmail.com.

Elena Nino ütles ...

Hea laenuotsija

Teil on mingeid rahalisi raskusi? Kas soovite oma äri alustada? See laenufirma on loodud kogu maailmas inimõiguste organisatsioonidega, mille ainus eesmärk on aidata vaeseid ja rahalisi rahalisi raskusi. Kui soovite taotleda laenu, pöörduge tagasi meile e-posti aadressil: elenanino0007@gmail.com

Nimi:
Nõutav laenusumma:
Laenu kestus:
Mobiili number:

Tänan ja Jumal õnnistagu
TUNNUS
Elena

Anonüümne ütles ...

Tere kõigile! Olen siin, et tunnistada, kuidas laen Larry Financeilt laekus pärast seda, kui palju võltsitud laenuandjaid eitas mulle võimaluse saada laenu siin foorumis. Hr. Larry Scott Gregory aitas mul ja mu perekonnal laenu 35 000 eurot. Kui ma kaotasin peaaegu 1000 eurot petturid. Hr. Larry Scott Gregory kinnitas mulle, et ta kavatseb mind aidata, algselt keeldusin ma lubamast, kuni ta lõpuks kohtumiseks oma lubadusega.

Kui teil on vaja kiiret tõelist laenu, kui soovite, võtke täna ühendust e-posti teel: larryfinance@yahoo.com või WhatsApp: +2348125943569.

Parimate soovidega
Philip Ray Hudson

Anonüümne ütles ...

Tere kõigile! Olen siin, et tunnistada, kuidas laen Larry Financeilt laekus pärast seda, kui palju võltsitud laenuandjaid eitas mulle võimaluse saada laenu siin foorumis. Hr. Larry Scott Gregory aitas mul ja mu perekonnal laenu 35 000 eurot. Kui ma kaotasin peaaegu 1000 eurot petturid. Hr. Larry Scott Gregory kinnitas mulle, et ta kavatseb mind aidata, algselt keeldusin ma lubamast, kuni ta lõpuks kohtumiseks oma lubadusega.

Kui teil on vaja kiiret tõelist laenu, kui soovite, võtke täna ühendust e-posti teel: larryfinance@yahoo.com või WhatsApp: +2348125943569.

Parimate soovidega
Philip Ray Hudson

Unknown ütles ...

Juriidilise laenu saamine on alati olnud suur probleem klientidele, kellel on rahaline probleem ja kes peavad selle lahendamiseks leidma. Krediidi- ja julgeolekuküsimused on alati kliendi jaoks mures, kui otsite laenu õigustatud laenuandjalt. Siiski oleme teinud selle eristuse laenutööstuses. Me võime korraldada laenu 5000 eurot. Kuni 500 000 000 euroni alla 3% intressi. Palun saatke see e-kiri kohe aadressile charlotteloanhouse@gmail.com
Meie teenused hõlmavad järgmist:
1) võlgade konsolideerimine


2) teine ​​kinnitus


3) ettevõtte võlakirjad


4) isiklikud laenud


5) Rahvusvahelised laenud


6) laen igat liiki


7) perelaen E.T.C
Sotsiaalkindlustus ja krediidikontroll puudub, 100% garantii. Kõik, mida peate tegema, on anda meile täpselt, mida soovite ja kindlasti teha oma unistuse. CHARLOTTE LAENIHOONE ütleb JAH, kui pangad ütlevad EI. Lõpuks rahastame väikese laenuportfelli, maaklerite, väikesemahulisi finantsasutusi, sest meil on piiramatu kapital. Lisateavet selle kohta, kuidas laenu saada, võtke meiega ühendust.
Ettevõtte kontaktandmed


E-posti aadress: charlotteloanhouse@gmail.com

cash loan ütles ...

Halo, Adakah anda memerlukan pinjaman daripada Syarikat yang paling dipercayai dan boleh dipercayai
di dunia? jika ya maka hubungi kami sekarang kerana kami menawarkan pinjaman kepada semua
kategori pencari sama ada syarikat atau penggunaan kakitangan. Kami menawarkan
pinjaman pada kadar faedah 3%, Hubungi kami melalui Whats app +919205646839
mohanmendcompany01@gmail.com

BORANG PERMOHONAN PENCEGAHAN PINJAMAN
  ******************************
1) Nama Penuh:
  2) Jantina:
  3) Jumlah Pinjaman yang Dibutuhkan:
  4) Tempoh Pinjaman:
  5) Negara:
  6) Alamat Rumah:
  7) Nombor Mudah Alih:
  8) Nombor Faks:
  9) Pekerjaan:
10) Pendapatan Bulanan:
  11) Tarikh Gaji:
  12) Tujuan pinjaman:
  13) Di mana anda mendapat iklan pinjaman kami:

cash loan ütles ...


Hello, Do you need a loan from The most trusted and reliable company
in the world? if yes then contact us now for we offer loan to all
categories of seekers be it companies or for staff usage. We offer
loan at 3% interest rate, Contact us via Whats app +919205646839
mohanmendcompany01@gmail.com

LOAN SEEKERS APPLICATION FORM
******************************
1) Full Name:
2) Gender:
3) Loan Amount Needed:
4) Loan Duration:
5) Country:
6) Home Address:
7) Mobile Number:
8) Fax Number:
9) Occupation:
10) Monthly Income:
11) Salary Date:
12) Purpose of loan:
13) Where did you get our loan advertisement:

FRED LARRY LOAN FIRM ütles ...

Kandke nüüd kiire ja taskukohase laenu saamiseks

Kas otsite äri laenu, isiklikku laenu, hüpoteegi, auto laene, võlgade konsolideerimise laene, tagatiseta laene, riskikapitali jne. Või teil on panga või finantseerimisasutuse poolt antud laenu tagasi lükatud, ärge muretsege, oleme siin Fred Larry laenufirma on sertifitseeritud ja garanteeritud, pakume laenu üksikisikutele ja ettevõtetele taskukohase intressimääraga 3%; ulatudes 500 000,00 kuni 500 000 000 000,00. tule ja tunnistagu. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust (fredlarryloanfirm@gmail.com) või (fredlarryloanfirm@hotmail.com)

WhatsSap number: +2347061892843
Skype: fredlarry12

Allkirjastatud
Haldur
Härra Fred Larry

FRED LARRY LOAN FIRM ütles ...

Kandke nüüd kiire ja taskukohase laenu saamiseks

Kas otsite äri laenu, isiklikku laenu, hüpoteegi, auto laene, võlgade konsolideerimise laene, tagatiseta laene, riskikapitali jne. Või teil on panga või finantseerimisasutuse poolt antud laenu tagasi lükatud, ärge muretsege, oleme siin Fred Larry laenufirma on sertifitseeritud ja garanteeritud, pakume laenu üksikisikutele ja ettevõtetele taskukohase intressimääraga 3%; ulatudes 500 000,00 kuni 500 000 000 000,00. tule ja tunnistagu. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust (fredlarryloanfirm@gmail.com) või (fredlarryloanfirm@hotmail.com)

WhatsSap number: +2347061892843
Skype: fredlarry12

Allkirjastatud
Haldur
Härra Fred Larry

Loan Lender ütles ...

Tere, härra Paul Moritz, seaduslik ja usaldusväärne laenuandja. Annan laenud selgetel ja arusaadavatel tingimustel 3% intressimääraga. Ma annan välja ärilaenud, isiklikud laenud, üliõpilaslaenud, auto laenud ja laenud arveldamiseks. Kui teil on vaja laenu, peate te minuga otse kohe ühendust võtma: paulhelpfund@yahoo.com

Jumal õnnistagu sind.

Lugupeetud

Hr Paul Moritz
E-post: paulhelpfund@yahoo.com
WhatsApp: +91 733 787 3110

Dr Purva Pius ütles ...

My Brothers and Sister all over the world, I am Mrs Boo Wheat from Canada ; i was in need of loan some month ago. i needed a loan to open my restaurant and bar, when one of my long time business partner introduce me to this good and trustful loan lender DR PURVA PIUS that help me out with a loan, and is interest rate is very low , thank God today. I am now a successful business woman, and I became useful. In the life of others, I now hold a restaurant and bar. And about 30 workers, thank GOD for my life I am leaving well today a happy father with three kids, thanks to you DR PURVA PIUS Now I can take care of my lovely family, i can now pay my bill. I am now the bread winner of my family. If you are look for a trustful and reliable loan leader. You can Email him via,mail (urgentloan22@gmail.com) Please tell him Mrs Boo Wheat from Canada introduce you to him. THANKS

DR Ravi ütles ...

Hankige kiire ja legitiimne laen siin 2% madala määraga. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust aadressil: midlandcreditonline.com@gmail.com
Meie teenused hõlmavad järgmist:

* Isiklikud laenud
* Võlgade konsolideerimise laenud
* Ärilaenud
* Hariduslaenud
* hüpoteegid

Pakume laene 2%

mis on: +917204719376

DR Ravi ütles ...

Hankige kiire ja legitiimne laen siin 2% madala määraga. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust aadressil: midlandcreditonline.com@gmail.com
Meie teenused hõlmavad järgmist:

* Isiklikud laenud
* Võlgade konsolideerimise laenud
* Ärilaenud
* Hariduslaenud
* hüpoteegid

Pakume laene 2%

mis on: +917204719376

Unknown ütles ...

Tere ja Tere tulemast Apexi laenumaja, kas olete äriomanik või naine? Kas vajate laenu võlgade tasumiseks või arvete tasumiseks või kena äri alustamiseks? Kas vajate raha oma projekti jaoks? Pakume turvalisi ja tagatud laene mis tahes summas ja kõikjal maailmas (üksikisikud, ettevõtted, kinnisvara ja juriidilised isikud) meie 3% tasemel.

Palun, kui olete huvitatud, võtke meiega ühendust selle e-posti aadressiga: (apexlendinghouse@gmail.com või apexlendinghouse@yahoo.com)

Pakume erinevaid laene
* Isiklikud laenud (tagatud ja tagatiseta)
* Ärilaenud (tagatud ja tagamata)
* Osakondade konsolideerimine

Teil on 100% garantii, et saate laenu selle laenutehingu lõpus.
  
Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust selle e-posti aadressi kaudu, et alustada laenutehingut.
E-post: apexlendinghouse@gmail.com
E-post: apexlendinghouse@yahoo.com

Aitäh

SUSAN BENSON ütles ...

Tere ja Tere tulemast Sunshine Financial Group Inc.

Kas olete äriomanik või naine? Kas teil on mõni rahaline segadus või vajate raha, et alustada oma äri või projekti või osta maja või auto? ja te leiate, et kohalikelt pankadelt ja muudelt finantsinstitutsioonidelt on nii laenatud laenu saada?

Oleme seaduslik ja mainekas laenufirma. Oleme dünaamiline ettevõte, kellel on rahaline abi. Meie peamine eesmärk on aidata teil teenindada oma teenuseid ja pakkuda nii turvalisi kui ka ebakindlaid laene.

Meie finantslahendused

Avansiraha
Kiire raha laen
Taandage oma krediit
Ärilaen
Võlgade konsolideerimine
Laen ilma krediidikontrollita

KASUTATAKSE KORRAL KASUTATAVA PANKANA LAENU KASUTAMISEKS 3%

Kui olete huvitatud laenu saamisest, siis kirjutage palun meile lisateabe saamiseks allpool oleva e-kirja teel.
E-post: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
Ootame teie ärakuulamist niipea kui võimalik.

Parimate soovidega
Susan Benson

baeutierr ütles ...

Tunnistus. Ma sain oma laenu

Ma tutvustan ennast, et see on GEORGIOS DIMITROV, on liiga palju kelmust
individuaalsete laenupakkumiste vahel. Külastasin saiti
laenude väljaandmine tõsiste isikute vahel kogu maailmas ja I
tuntud imeline daam, nimega hr JOSE BAEUTIERR, kes aitab inimestel
muutes need laenud ja kes andsid mulle 400 000 euro suuruse laenu a
väga madal intressi tema poolt või 2% üle kogu laenuperioodi ja seal
järgmisel hommikul sain raha ilma protokollita. Vajad krediiti
isiklik, teie pank keeldub teile laenu andmast
ükskõik milline maailma riik, kuhu saate temaga ühendust võtta, ja te karmistad
rahul, kuid hoiduge sellest, kes ei soovi laene tagasi maksta. siin on
tema e-posti aadress: josezbaeutierr@gmail.com

Õnne. Ja ärge unustage jagada, et aidata oma lähedastel inimestel
on vaja

baeutierr ütles ...

Tunnistus. Ma sain oma laenu

Ma tutvustan ennast, et see on OLGA POLISTE, on liiga palju kelmust
individuaalsete laenupakkumiste vahel. Külastasin saiti
laenude väljaandmine tõsiste isikute vahel kogu maailmas ja I
tuntud imeline daam, proua JOSE BAEUTIERRi nimi, kes aitab inimesi nende laenude andmisega ja kes andis mulle 500 000 euro suuruse laenu
väga madal intressi tema poolt või 2% üle kogu laenuperioodi ja seal
järgmisel hommikul sain raha ilma protokollita. Vajad krediiti
isiklik, teie pank keeldub teile laenu andmast
ükskõik milline maailma riik, kuhu saate temaga ühendust võtta, ja te karmistad
rahul, kuid hoiduge sellest, kes ei soovi laene tagasi maksta. siin on
tema e-posti aadress: josezbaeutierr@gmail.com

Õnne. Ja ärge unustage jagada, et aidata oma lähedastel inimestel
on vaja

baeutierr ütles ...

Tunnistus. Ma sain oma laenu

Ma tutvustan ennast, et see on OLGA POLISTE, on liiga palju kelmust
individuaalsete laenupakkumiste vahel. Külastasin saiti
laenude väljaandmine tõsiste isikute vahel kogu maailmas ja I
tuntud imeline daam, proua JOSE BAEUTIERRi nimi, kes aitab inimesi nende laenude andmisega ja kes andis mulle 500 000 euro suuruse laenu
väga madal intressi tema poolt või 2% üle kogu laenuperioodi ja seal
järgmisel hommikul sain raha ilma protokollita. Vajad krediiti
isiklik, teie pank keeldub teile laenu andmast
ükskõik milline maailma riik, kuhu saate temaga ühendust võtta, ja te karmistad
rahul, kuid hoiduge sellest, kes ei soovi laene tagasi maksta. siin on
tema e-posti aadress: josezbaeutierr@gmail.com

Õnne. Ja ärge unustage jagada, et aidata oma lähedastel inimestel
on vaja

baeutierr ütles ...

Tunnistus. Ma sain oma laenu

Ma tutvustan ennast, et see on OLGA POLISTE, on liiga palju kelmust
individuaalsete laenupakkumiste vahel. Külastasin saiti
laenude väljaandmine tõsiste isikute vahel kogu maailmas ja I
tuntud imeline daam, proua JOSE BAEUTIERRi nimi, kes aitab inimesi nende laenude andmisega ja kes andis mulle 500 000 euro suuruse laenu
väga madal intressi tema poolt või 2% üle kogu laenuperioodi ja seal
järgmisel hommikul sain raha ilma protokollita. Vajad krediiti
isiklik, teie pank keeldub teile laenu andmast
ükskõik milline maailma riik, kuhu saate temaga ühendust võtta, ja te karmistad
rahul, kuid hoiduge sellest, kes ei soovi laene tagasi maksta. siin on
tema e-posti aadress: josezbaeutierr@gmail.com

Õnne. Ja ärge unustage jagada, et aidata oma lähedastel inimestel
on vaja

baeutierr ütles ...

Tunnistus. Ma sain oma laenu

Ma tutvustan ennast, et see on OLGA POLISTE, on liiga palju kelmust
individuaalsete laenupakkumiste vahel. Külastasin saiti
laenude väljaandmine tõsiste isikute vahel kogu maailmas ja I
tuntud imeline daam, proua JOSE BAEUTIERRi nimi, kes aitab inimesi nende laenude andmisega ja kes andis mulle 500 000 euro suuruse laenu
väga madal intressi tema poolt või 2% üle kogu laenuperioodi ja seal
järgmisel hommikul sain raha ilma protokollita. Vajad krediiti
isiklik, teie pank keeldub teile laenu andmast
ükskõik milline maailma riik, kuhu saate temaga ühendust võtta, ja te karmistad
rahul, kuid hoiduge sellest, kes ei soovi laene tagasi maksta. siin on
tema e-posti aadress: josezbaeutierr@gmail.com

Õnne. Ja ärge unustage jagada, et aidata oma lähedastel inimestel
on vaja

baeutierr ütles ...

Tunnistus. Ma sain oma laenu

Ma tutvustan ennast, et see on OLGA POLISTE, on liiga palju kelmust
individuaalsete laenupakkumiste vahel. Külastasin saiti
laenude väljaandmine tõsiste isikute vahel kogu maailmas ja I
tuntud imeline daam, proua JOSE BAEUTIERRi nimi, kes aitab inimesi nende laenude andmisega ja kes andis mulle 500 000 euro suuruse laenu
väga madal intressi tema poolt või 2% üle kogu laenuperioodi ja seal
järgmisel hommikul sain raha ilma protokollita. Vajad krediiti
isiklik, teie pank keeldub teile laenu andmast
ükskõik milline maailma riik, kuhu saate temaga ühendust võtta, ja te karmistad
rahul, kuid hoiduge sellest, kes ei soovi laene tagasi maksta. siin on
tema e-posti aadress: josezbaeutierr@gmail.com

Õnne. Ja ärge unustage jagada, et aidata oma lähedastel inimestel
on vaja

baeutierr ütles ...

Tunnistus. Ma sain oma laenu

Ma tutvustan ennast, et see on OLGA POLISTE, on liiga palju kelmust
individuaalsete laenupakkumiste vahel. Külastasin saiti
laenude väljaandmine tõsiste isikute vahel kogu maailmas ja I
tuntud imeline daam, proua JOSE BAEUTIERRi nimi, kes aitab inimesi nende laenude andmisega ja kes andis mulle 500 000 euro suuruse laenu
väga madal intressi tema poolt või 2% üle kogu laenuperioodi ja seal
järgmisel hommikul sain raha ilma protokollita. Vajad krediiti
isiklik, teie pank keeldub teile laenu andmast
ükskõik milline maailma riik, kuhu saate temaga ühendust võtta, ja te karmistad
rahul, kuid hoiduge sellest, kes ei soovi laene tagasi maksta. siin on
tema e-posti aadress: josezbaeutierr@gmail.com

Õnne. Ja ärge unustage jagada, et aidata oma lähedastel inimestel
on vaja

Anonüümne ütles ...

Kas vajate isiklikku laenu oma ettevõtte alustamiseks või oma ettevõtte laiendamiseks? Kas teie ettevõte, ettevõte või tööstus vajab rahalist toetust? Anname laene huvitatud isikutele, kes otsivad heauskselt ja jumalakartlikult võlakirju. See finantseerimisasutus laene klientidele, kes on huvitatud @ 2% määraga. See on disainiprogramm, mis sobib teie eelarvega, ilma ettemakseta, kui teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu saamiseks, võtke meiega ühendust aadressil: kplenders@outlook.com

My Testimony ütles ...

Head päeva,

Oleme seaduslik ja usaldusväärne raha laenuandja. Laename raha inimestele, kes vajavad rahalist toetust, anname laene inimestele, kellel on halb krediit või kellel on raha vaja, et nad saaksid investeerida äritegevustesse. Nii et otsite kiiret laenu? Teil ei pea muretsema, kuna olete õiges kohas, kus pakume laene madala intressimääraga 2%, nii et kui teil on vaja laenu, mida peaksite lihtsalt võtma meiega selle e-posti aadressi kaudu: mobilfunding1999@gmail.com

LOANI KASUTAMISE TEAVE, MIDA TEIE VAJALIK ...

1) täisnimed: ............
2) Sugu: .................
3) Vanus: ........................
4) Riik: .................
5) telefoninumber: ........
6) Amet: ..............
7) Kuu sissetulek: ......
8) Nõutav laenusumma: .....
9) Laenu tähtaeg: ...............
10) Laenu eesmärk: ...........

Tänan

Tatiana Anderson ütles ...

Kas teil on vaja rahalist lahendust võlgade tasumiseks, samuti sooviksite ületada raskusi laenude saamisel pankadelt / muudelt kohalikelt finantsasutustelt? Või on teil vaja raha oma ettevõtte loomiseks? Ärge enam muretsege, anname laenu intressimääraga alla 2%. Siis võtke meiega ühendust aadressil: (tatianaandersonloanfirm@gmail.com).

osma ütles ...

Tere kõigile,
Minu nimi on härra Rugare Sim. Ma elan Hollandis ja ma olen täna õnnelik mees? ja ma ütlesin ise, et kõik laenuandjad, kes päästavad mind ja mu perekonda oma kehvast olukorrast, viitan kõigile, kes otsivad talle laenu, andis mulle ja mu perekonnale õnne, vajaksin ma laenu € 300 000.00, et alustada oma elu kogu, kui ma olen ühe lapsega koos kahe lapsega, kohtlesin selle ausate ja Jumalat kartma, et mees laenuandja, kes aitaks mul laenuga 300 000 eurot, on ta Jumala kartuses mees, kui teil on laenu vaja ja sa maksad tagasi laenu, palun võtke temaga ühendust, ütle talle, et (härra Rugare Sim) viite teid temaga. Võtke ühendust hr Mohamed Careeniga e-posti teel: (arabloanfirmserves@gmail.com)


LOANI TAOTLEMISE TEAVE VORM
Eesnimi......
Keskmine nimi.....
2) Sugu: .........
3) Vajalik laenusumma: .........
4) Laenu kestus: .........
5) Riik: .........
6) Kodu aadress: .........
7) mobiilinumber: .........
8) E-posti aadress ..........
9) Kuu sissetulek: .....................
10) Amet: ...........................
11) Milline sa siin teid siin on .....................
Aitäh ja parimate soovidega.
Saada aadressil arabloanfirmserves@gmail.com

Novo mesto ütles ...

Minu nimi on Charles David, ma olen USA kodanik. Kas otsisite laenu? Kas teil on vaja kiiret isiklikku või ärilaenu? Võtke ühendust Bishop Elijah Finance Homeiga, kes aitab mulle mõni päeva tagasi pärast 150 000 dollarit laenutamist 25 000 dollarist naine, kes väitis, et see oli laenuandja, kuid täna tänan Jumalat täna, et ma sain oma laenu, mille väärtus on 150 000 dollarit. Võtke vabalt ühendust ettevõttega tõelise finantsteenuse saamiseks. E-post :( bishopelijahloanfirm002@hotmail.com) VÕI WhatsApp: +2349035555247

Thomasfrank ütles ...

Atenţie!

Aceasta este o publicitate online de la un guvern autorizat și creditor autorizat, care acordă împrumuturi de diferite tipuri, de exemplu, credit ipotecar, împrumut de afaceri, împrumuturi auto doar pentru persoane serioase și interesate, împotriva unei rate de dobândă foarte scăzute la 3%. Aplică acum pentru împrumutul tău. Dacă sunteți interesat contactați prin e-mail: Thomasfrankfirms@gmail.com
Mulțumiri,
Thomas

gina morgan ütles ...

Minu nimi on Patricia Martins, üksikvanem, enne kui mu abikaasa suri ta jättis meile nii palju võlga, et ma olin nii segaduses ja pettunud, kuidas maksta suurt võlga. Ühel päeval läbisin Interneti kaudu, et ma jõudsin Pedro Gonçalo tunnistusele selle kohta, kuidas GINA MORGAN aitas tal laenu anda. Nii taotlesin ma posti teel (e-posti aadressil ginamorganloancompany@gmail.com) laenu 85 000 euroga, mille kestus oli 5 aastat kompaniist (ginamorganloancompany@gmail.com). Kui ma taotlesin laenu, andsin ma Jumalale vőri, et kui ma laenu annan, andke maailmale teada, mida ta minu jaoks tegi, minu suurima üllatusega, vähem kui 48 tunni jooksul anti minu laen intressimääraga 2%. Nüüd olen lahendanud oma abikaasa võla ja käivitama oma uue elu ja tegevuse. Ma lihtsalt täitsin oma lubaduse. Nii et kui soovite, et laenu kogus on nii väike kui 2%, võtke palun ühendust GINA MORGAN LOAN COMPANY LTD e-mailiga ginamorganloancompany@gmail.com

Novo mesto ütles ...

Head päeva!!!
Minu nimi on dr Donald Tenisin, praegu Kanadas elan, ma lihtsalt naeratasin, kui seda postitan, sest kaubanduse rahastamise firma on teinud oma unistuse. Kõik algas siis, kui ma vajasin 200 000 USD USD laenu, lõpetasin oma projekti, nii et ma jõudsin nende reklaamide ja e-posti kontaktide juurde internetis, nii et ma otsustasin nende laenust taotleda ja nüüd olen väga õnnelik, et ütleksin, et mul on väga Lõuna-Carolina suur haigla ja tänulik, et kaubanduse rahastamise firma sai abi minu projekti jaoks oma laenu andmiseks, võite nendega nüüd ühendust võtta e-posti teel, et saada abi ja ka ettevõtte seadeid.

Kontakt :( bishopelijahloanfirm002@hotmail.com) VÕI WhatsApp: +2349035555247

كروز أنابيل ütles ...

Tere kõigile,
Minu nimi on pr Sharon Sim. Ma elan Singapuris ja ma olen täna õnnelik naine? ja ma ütlesin ise, et ükskõik milline laenuandja, kes päästab mu perekonda meie kehvast olukorrast, viitan kõigile, kes otsivad talle laenu, andis mulle ja mu perekonnale õnne, vajaksin ma laenu 95 000 US dollarit et ma alustan oma elu kogu, kui ma olen 3-aastane üksik ema, kohtasin seda ausat ja jumalat kartma, mees laenuandja, kes aitavad mind 95 000 dollari dollari suuruse laenu abil, ta on jumalakartlik mees, kui teil on vaja laenu ja sa maksad tagasi laenu palun võtke temaga öelge talle, et on proua Sharon, kes suunab teid temale. võtke ühendust piiskop Elijahiga, posti teel :( bishopelijahloanfirm002@hotmail.com) WhatsApp: +2349035555247 aitäh.

Mrs. Phyllis Sue South ütles ...

Minu nimi on.Mrs Cynthia Corvin. Ma elan Ukrainas, ma olen täna õnnelik naine? Ma pean seda aega kasutama, et kõigile inimestele öelda, kuidas ma sain oma laenu sellest ausalt ja Jumal, kes kardab laenuandjat, kes aitab mind 140 000 dollariga laenuga, võtke temaga ühendust. kui teil on ka vaja laenu ilma probleemideta, siis tema nimi on piiskop Elijah email {bishopelijahloanfirm002@hotmail.com}, ütle talle, et see on proua Cynthia Corvin, kes suunab teid tema poole. E-post: (bishopelijahloanfirm002@hotmail.com) WhatsApp: +2349035555247

كروز أنابيل ütles ...

Tere, kõik! Minu nimi on Gaeti Yasm, ma olen Saudi Araabia ja ma elan Riyadhi linnas. Olen otsinud laenu internetis ja kõik, mis ma saan, on petturid, kuid ma leidsin selle laenufirma nimega Bishop Elijah laenufirma ja ma olen näinud, et inimesed veebis tunnistavad, et seal on häid asju, nii et ma otsustasin proovida, kas ma oleksin jälle õnnelik, nii et ma taotlesid laenu 900 000,00 Riyals ja laenuandja Bishop elijah kinnitas mulle, et 24 tunni jooksul minu laen on minu pangakonto, nii nagu täna töötasin, nägin, et minu pank kirjutas mulle sõnumi, et minu raha on 900 000,00 Riyals ja tänan piiskop Elijah, et ta on tõeline, et kui teil on vaja Interneti-laenu, palun ärge räsitud nagu mina, sest see on ainus tõeline ettevõte, kes annab online-laenu. Nende postiaadress on: bishopelijahloanfirm002@hotmail.com VÕI whatsapp: +2349035555247

murphy brooks ütles ...

KÄESOLEV KOHT TÄHELEPANU KÕRGEL JA VASTUTAVA LAENU PAKKUMIST.
johnsonloans96@gmail.com

Kas otsite kommertslaenu? isiklik laen, hüpoteeklaen, hüpoteeklaen, üliõpilase tegevus, võlgade konsolideerimise laen, tagatiseta laenud, riskikapital jne. Kas olete mingil põhjusel panga või finantseerimisasutuse poolt tagasi lükanud? Oleme eralaenuandjad, kes pakuvad laene ettevõtetele ja üksikisikutele, kellel on madal ja taskukohane intressimäär 2%. Kui olete huvitatud laenust? Täna võtke meiega ühendust (johnsonloans96@gmail.com) ja täna saate oma laenu.KIIRNE LOANI PAKKUMINE, KÜSITAGE KOHTU, KUI VAJALIK TEIE ÄRITEGEVUSEKS VAJALIK KIIRE.

Kas vajate kiiret laenu ja muud rahalist abi?
Laenu kõigile laenudele kahe protsendi (2%) intressimääraga. saatke meile e-kiri kohe
läbi: johnsonloans96@gmail.com järgmise teabega, kui
teil on vaja kiiret laenu, see on 100% garanteeritud ©.

Täisnimi:
Aastad:
Telefoninumber:
Riik:
Amet:
Laenu summa
Laenu kestus
Laenu eesmärk:
Kuu sissetulek:

Võtke ühendust meie kontoriga allpool oleva e-posti aadressiga: johnsonloans96@gmail.com
Tervitused, laenud Johnsoni laenudelt

Unknown ütles ...

LAENUPAKKUMINE
Tänu Fast Cash Loansidele (fastloanadvance), sest nad panid mind edukaks. palun, kui teil on vaja kiiret laenu
sõbralikult nendega nüüd ühendust
Kas vajate laenu? Laenu pioneerid pakuvad igat liiki laene 3%
intress. palun saatke neile e-kiri või võtke ühendust WhatsAppiga, et saada lisateavet
rakendage täna, kui see on huvitatud, nende laenud on maksimaalselt kindlustatud
turvalisus ... võtke neid nüüd ühendust @

EMAIL >> fastloanadvance@gmail.com

WhatsApp >> +1 (813) 555-4813

lance hopkinson ütles ...

Head päeva,

Hankige oma aasta lõpu laen, et lahendada oma rahalisi probleeme ja intressimäär on 3 protsenti. Kui olete huvitatud, võtke meiega ühendust e-posti teel läbi hopkinsonloan@outlook.com teie päringutega.

Tänan.

Unknown ütles ...

Are You A Business Man Or Woman? Are You In Any Financial Mess Or Do You Need Funds To Start Up Your Own Business? Do You Need A Loan To Start A Nice Small Scale And Medium Business? Do You Have A Low Credit Score And You Are Finding It Hard To Obtain Capital Loan From Local Banks And Other Financial Institutes?. - Intermediaries / Consultants / Brokers Are Welcome To Bring Their Clients And Are 100% Protected. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: CYSCredits@Post.com ( CYSCredits@Asia.com )

We Like To Inform You That Our Main Goals Are To Help Companies And Entrepreneurs Raise Their Business To New Heights By Investing, Consulting And Raising Capital Without Bank Lending. We Are Qualified In All Aspects Of Financing, Banks And Asset Based Lending. We Have The Ability To Handle All Aspects Of The Financial Needs And Challenges Of Our Clients, Including; Real Estate Investment And Any Other Large Variety Of Sectors That Need Financing. - Intermediaries / Consultants / Brokers Are Welcome To Bring Their Clients And Are 100% Protected. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: CYSCredits@Post.com ( CYSCredits@Asia.com )

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? Or A Personal Loans * Business Loans etc. - Intermediaries / Consultants / Brokers Are Welcome To Bring Their Clients And Are 100% Protected. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: CYSCredits@Post.com ( CYSCredits@Asia.com )

- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? Or A Personal Loans * Business Loans etc. We Offers Financial Consulting To Client, Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Intermediaries / Consultants / Brokers Are Welcome To Bring Their Clients And Are 100% Protected. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: CYSCredits@Post.com ( CYSCredits@Asia.com )

Unknown ütles ...

We Offers Financial Consulting To Client, Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Have Loan Programs Tailored For Any Profile And You've Come To The Right Place To Satisfy Your Business Needs. If Your Company Or You Know Of Any Company With Viable Projects / Proposals That Needs Financing, Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us For More Information: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1.0%? Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

We Offers Financial Consulting To Client, Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )

kelvinloan ütles ...

TÄIELIK TAGASIMAKSED, KOHE KOHTA, KUI VAJADUSEL TULEB VÕIMALIK TAGASI KÕIGI TINGIMUST.
                  (kelvinloans86@gmail.com)

  Olete teretulnud selle firma juurde selles ettevõttes Me anname isikliku laenu
ja laenude puhul, mille intressimäär on ainult 2%, pakume laenu
$ 4000 dollarit kuni $ 5,000,000 dollari eest
  Kui teil on vaja oma ettevõttele laenu või võlgu maksta, võtke meiega ühendust nii kiiresti kui võimalik, et teie taotluslaenu vormi töödelda

LAENU TAOTLUSE VORM TÄITAB JA TAGASI OLEB.

1. Täielik nimi: _________________
2. Telefoninumber: __________________
3. Riik: ___________________
4. Sugu: _____________________
5. Amet: _______________________
6. Kuu sissetulek: ______________
7. Nõutav laenusumma: ___________
8. Kestus: __________________
9. Vanus: _______________________

Võtke meiega ühendust meie e-posti aadressil e-posti aadressil: kelvinloans86@gmail.com
WhatsApp: +2348130283464

Tervitab,
Kelvini laenud.

SUSAN BENSON ütles ...

Kallid lugupeetud kliendid, kas te vajate kiiresti laenu? Kui jah, siis võtke ühendust Sunshine Financial Group Inc.'ga (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)

Oleme sertifitseeritud, autoriteetne, seaduslik ja akrediteeritud laenuandja. Pakume rahalist abi kõigile, kes vajavad kiiresti laenu. Pakume igat liiki laene, isiklikke laene või kommertslaene, samuti saame pakkuda Teile laenu projekti alustamiseks või kodu või auto ostmiseks.

Kui teil on olnud nii raske hankida oma kohalikelt pankadelt ja teistelt finantsinstitutsioonidelt omakapitali laenu, ärge muretsege, sest Sunshine Financial Group Inc on saanud laenu kogu maailmas.

USA peamised eelised;

- Rakenda igal ajal ja igal pool.
- Saa raha vähem kui 24 tundi
- laenata 1000 eurolt 30 miljonile eurole
- Peidetud tasusid pole.
- Madal intressimäär 3%
- Te saate võimaluse valida tagasimakse kuupäev kas nädalas, kuus või aastas 1-30 aasta jooksul.
- Pakume nii tagatud kui ka tagatiseta laene

Vahendajad / konsultandid / maaklerid on teretulnud oma kliente ja on 100% kaitstud. Me usume täielikult, et teeme koostööd kõigi osaliste kasuks.

Kui vajate kiireloomulist laenu 24 tunni jooksul, kirjutage meile lisateabe saamiseks e-posti aadressi allpool.

E-post: (sunshine_fginc@outlook.com)
E-post: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
WhatsApp: +447903159998

Soojad ootused
Susan Benson (vanemlaenude juht)

Unknown ütles ...

Me asume siin Saksamaal ja annan teile võimaluse saada laenu minult alates $ 15,000.00 kuni $ 100,000.00 ja 10.000.00 eurot kuni 100 000,00 eurot vastavalt teie soovidele ja krediidiskoorile, just inimestega, kes saavad mulle intressimäära tagasi maksta 3% teie valmis kogusest. Need, kellel on raskusi laenu saamisega oma pangast ja soovivad lühikese aja jooksul laenu saada. Kui olete huvitatud, võtke minuga ühendust oma e-posti aadressil


* Täisnimi: .................................
* Nõutav laenusumma: ..............
* Pikkus: ............................
* Riik: ......................................
* Telefoninumber: ...................................
* Töö: ................................
* Kuu sissetulek: ........................

Ja loodan, et võite usaldada meie laenuteenindust ja sa saad meiega ühendust võtta: elizabethmorganhelpss@gmail.com

Unknown ütles ...

Tere, mina olen proua Catherine Rodriquez, eralaenuvõtja, annan laenu neile, kes vajavad laenu, ja neile, kes soovivad uut ettevõtet alustada. Annan välja isiklikud laenud, ärilaenud, üliõpilaslaenud ja ettevõtte laenud. Vahepeal on minu hädad ja õed valmis aitama Teil laenu saamiseks vajalikku summat. Te peate täitma alloleva vormi ja võtke minuga täna ühendust aadressil: catherineloanfirm96@gmail.com

Laenutaotlusvorm täidetakse ja tagastatakse

Eesnimi ………………………………….
Perekonnanimi……………………………
Sugu ……………………………… ..
Vanus …………………… ..
Riik ……………………………………….
Riik…………….. ………………..
Amet …………………………………… ..
Kuu sissetulek ……………………………………
Vajalik summa …………………………………….
Kestus ……………………………………
Religioon …………………………………… ..
Telefoninumber + ………… ……………………………
Mobiilinumber + …………………………………….

Tervitab
Catherine Rodriquez
E-post: catherineloanfirm96@gmail.com

Hackers ütles ...

pravexhackers@gmail.com Tere! Te peate kontrollima oma partneri siirust, taastama töötaja aususe, kaotanud
e-post, institutsioonilise serveri võtmete logi,
muuta ülikooli / admin (töötaja)
pangakonto häkkimine ja raha ülekandmine,
Facebooki, whatsappi, instagrami, bbm-i, skype'i, hinnakirjade, erinevate blogide, iCloudi, õunahelmeste juurdepääs / parool
jne. Selge karistusregister, e-posti kontod (gmail,
yahoomail, hotmail) Andmebaas Hack Arusaamatu
IP, muutke oma kooli klassid, võita
juurdepääs pangakontodele. Kontakt e-posti teel:
pravexhackers@gmail.com
Mis meid .. + 34631881585

Anonüümne ütles ...

OLULINE MÄRKUS 2019 !!!


CLEAR WATER HOSPITAL


Selle eesmärk on teavitada üldsust, kõiki naisi ja naisi, kes tõsiselt oma neerude organit müüa, summas $ 530 000, võtke kiiresti ühendust CLEAR WATER HOSPITALiga e-posti teel ... (nationalkidneyfoundation156@gmail.com)


Kahtluse huvides maksab haigla enne operatsiooni poolelt pangakontolt pooleks summaks 230 000 dollarit.


Meie kontorid asuvad neis riikides: -


* U.S.A


* INDIA


* Nigeeria


* AUSTRALIA


* INGLISMAA


* KUWAIT


* KONGOMÄRKUS. Doonorid peavad olema kliiniliselt terved ja üle 18-aastased, doonoritel peab olema kas A +, B + või O + veregrupp, mitte suits või jook, mille kehamass on vähemalt 35%.


See puudutab heaolu ja inimeste elu päästmist, pettusi ei sallita, tule meile siiralt.


Kui olete huvitatud, võtke ühendust haigla e-posti teel (Nationalkidneyfoundation156@gmail.com) või WhatsApp


+1(559)744-3171

«Vanimad ‹Vanemad   1–200/404   Uuemad › Uusimad»